Mystic Forks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли в Mystic Forks!


You are not connected. Please login or register

Дискотеката.. Тhe music's pumpin'

+7
Лилия Спилър
Изабела Рийд
Алвин Мейсън
Бека Конър
Грета Хъмпфри
Саманта Страйт
Рашел Волтури
11 posters

Иди на страница : Previous  1, 2

Go down  Съобщение [Страница 2 от 2]

Джейкъб Дейвидсън

Джейкъб Дейвидсън

Очаквах да видя представлението на Рейв, когато дочух как някоя от "дамите" се обади и ми се стори, че искаше да привлече вниманието на другите от публиката. Първоначално игнорирах безсмислените им разговори, но когато осъмнах, че беше с цел отвличане на вниманието се обърнах и погледнах момчетата, които спориха дали било номер...
- К'во гледаш бе,Куче? - сопна ми се същото кръвопийца, която им беше отвлякла вниманието. Тази нямаше да я бъде, момчетата имаха право да разберат кой печели баса, както и да си събират очите заедно с него накрая. макар и кръвопийци все пак и те бяха мъже.
- Не и теб! - отговорих като стрела на вампирката и се обърнах към тримцата близост до нея.
- Хей, ще изпуснете шоуто момчета! - напомних им и те веднага се извърнаха обратно към пилона, където Рейч вече изпълняваше своя предизвикателен танц. Мда беше доста добра, особено с тези резки движения с краката които правеше, или пък начинът по който се въртеше около пилона. Трябваше да й се признае, сякаш бе родена за тази работа..

Рейвън Кълън

Рейвън Кълън

..И започнах да танцувам.Всички ме гледаха изумено.Някои си мислеха и за други неща.
Бях доста добра,се пак бях работила в един стриптийз клуб преди години.
Слезнах от пилон и се насочих право към Джейки...

Лилия Спилър

Лилия Спилър

Останах изумена.Момчетата покрай мен започнаха да ликуват,но най щастлив беше Роб,защото спечели баса.Когато слезе от пилона Рейв отиде право при Кучето и ...

Джейкъб Дейвидсън

Джейкъб Дейвидсън

След като слезе от дансинга Рейв се насочи срещу мен и накрая се спря на няколко санта като преди малко, сякаш целеше да ме задуши с миризмата си. Погледна ме някак очаквателно, сигурно искаше да я призная за най- горещо маце на 2010 година.. Подсмихнах се леко самодоволно и театрално разперих ръце.
- Поздравления!! Вие сте новото ни предложение за корицата на плейбой! - казах аз, а вампирката ме стрелна вледеняващо и реших че за мое добро е да се поправя.
- Тоест..беше наистина невероятна!..Само че..ако не беше с панталонки, а с минижуп...- казах замислено, а тя вече едва се сдържаше да не ме шамароса, тъй като добрите й маниери не биха й позволили повече.
- Щеше да е перфектно! - довърших си мисълта, не ме беше страх от нея. - Но и така беше мноого добра! - допълних и кимнах одобрително.
- Поздравления Роб, ти спечели! - казах и едва сдържах смеха си. вече беше много забавно.

Рейвън Кълън

Рейвън Кълън

Исках да ударя това куче,но вместо това се подсмихнах,а той ме погледна объркано.
Е,беше по висок от мене и трябваше да се надигна на пръсти.
-Защо си мислиш,че съм свършила?-прошепнах му на ухото.
Той настръхна.
-Не си ли?-попита учудено
-Тепърва започвам-казах...

Лилия Спилър

Лилия Спилър

Роб пируваше,а Рейв шептеше на ухото на кучето.Не можех да повярвам,че е толкова близо до него.:
-Е,хайде..черпя по една бира всички!-Каза Роб и с Дан отидоха за бирите.Докато ги нямаше аз се излегнах на диванчето и затворих очи за миг.Можех да изтрия всички чужди спомени,но не и моито..това направо ме влудяваше.Изведнъж момчетата се озоваха до нас и ми подадоха една бира.Станах,взех я и изпих голяма глътка,след това попитах:
-А сега?..Какво ще правим?..

Джейкъб Дейвидсън

Джейкъб Дейвидсън

За миг затворих очи и обмислих ситуацията. Значи, едно беше сигурно, вампирката си умираше най- малкото да ме удари или умъртви, но разбира се бе избрала другият път.
"Ооо виж ти, значи ще се правиш на непредсказуемата лейди? Нямам нищо против!" - казах си мислено, а когато осъзнах че го е чула почувствах неузнаваемо удовлетворение.
- Добре тогава! Хайде да видим какво си намислила? - казах аз и погледнах с пълно безгрижие Рейв, като отстъпих назад да й направя място и я огледах още веднъж от главата до петите. Защо си ми се струваше, че беше тази работа не й бе никак непозната?...

Робърт Кълън

Робърт Кълън

Ванеса ми звънна и незнайно как ме накара да изляза с нея..Отидох пред тях и изгасих колата.Вратата се отвори и от нея излезе Неса и още едно човешко момиче - Рейчъл може би..Нейната най - добра човешка приятелка.
- Здрасти!!! - провикнаха се те и се качиха в колата ми.
- Здравейте!Аз съм Роб! - подадох ръката си на човека.
- Приятно ми е!Аз съм Рейчъл, може да ме наричаш Рейч.
- Дръж се! - казах и самодоволно се усмихнах.
Видях я смътно само как настръхна, а Неси се изхили.Запалих двигателя и настъпих педала на газта..Колата се изтреля с 200 километра..
- Намали! - разкрещя се Рейчъл, а ние само се засмяхме.
След около две минути прекосихме града и стигнахме в дискотеката.
- Пристигнахме! - извиках.
Рейчъл трепреше и беше по - бледа и от мен.
- Рейч добре ли си? - попита я Ванеса и я подкрепи за ръката.
- М-може да се каже!
Влязохме в дискотеката..Музиката ме проглуши.
- Да седнем ето там! - посочих им едно сепаре в лявата част на дансинга.

Ванеса Грифин

Ванеса Грифин

Ходеше ми се на дискотека..Обадих се на Роб и по някакъв невъзможен начин го убедих да дойде с мен.Навих и Рейчъл..Преоблякохме се ето така:
Аз.
Дискотеката.. Тhe music's pumpin'  - Page 2 Rueckenfrei
Рейчъл:
Дискотеката.. Тhe music's pumpin'  - Page 2 7805
Излязохме от къщата, а Роб вече ни чакаше в колата..
..В дискотеката..
Седнахме в едно сепаре като си поръчахме по три мартинита за начало на вечерта.
Роб веднага се сдоби с обожателкит, нормално при него..Момчетата налятяха върху мен и Рейчъл като пчели на мед..
- Да танцуваме! - попита едно младо момче..Доста сладко!И хвана ръката на Рейч.
- Върви!Не пропускай шанса! - пошушнах й.
- Е, добре тогава!Да вървим сладур! - стана и отидоха в средата на дансинга!
Пуснаха песента Mohombi - Bumpy Ride, всички започнаха да танцуват в палавите ритми на песента.
- Роб, хайде моля ти сеее!Ела да танцуваме!
- Не!
Е, не можеше да ми отказва.

Ванеса Грифин

Ванеса Грифин

Беше петък вечер.Всички отдавна бяха изчезнали нанякъде, добре че Рейчъл беше с мен.
- Рейй искам да излезем!Не ми се седи у дома! - при тези мои думи лицето й грейна.
- На дискотека!!! - възкликна веднага.
Преоблякохме се набързо и се запътихме към новото ми Ферари.По пътя пуснаха песента на Nicko - Last summer.
- Усили,усили! - записка Рейчъл.
Моментално я усилих, защото имаше голяма опасност да оглушея от Рейч.
- Baby I want you like last summer!! - започнхме да пеем, докато стигнахме в дискотеката.
Вътре музиката бе на МАХ..Танците бяха завладяващи и за част от секундата вече бяхме на дансинга, танцувайки на лудия ритъм на песента..

Робърт Кълън

Робърт Кълън

..Минаха седмици, откакто бях излизал последно с Ванеса.Телефонът ми извъня беше тя.Вече започвах да си мисля, че щом се сетя за нея тя ми звъни.
- Кажи Неса! - едвам я чувах от силната музика край нея.
- Ела..в дискотеката! - изкрещя достатъчно силно.
Не чаках втора покана, за да отида,а грабнах колата и за минута се озовах при тях.
- Как е настроенито момичета? - Ванеса надигна мартинито, което държеше, а Рейч я последва.
- Наздраве! - казаха в един тон.
- Да танцуваме? - предложих им.
Не смятах да седя на сепарето..оставих се на забавлението и бирите да ме погълнат изцяло..
- Кой иска да пее? - чу се гласът на диджея.
- Аз..аз.. - запищя Неса.
- Гледай сега какво става! - засмях се и побутнах Рейч.
Неси се качи на подиума, грабна микрофона, а диджея остана с отворени уста като я видя..Нормално!
- К-к-коя песен? - попита я.
- Patron tequila! - заяви му твърдо.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 2]

Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите