Mystic Forks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли в Mystic Forks!


You are not connected. Please login or register

Дискотеката.. Тhe music's pumpin'

+7
Лилия Спилър
Изабела Рийд
Алвин Мейсън
Бека Конър
Грета Хъмпфри
Саманта Страйт
Рашел Волтури
11 posters

Иди на страница : 1, 2  Next

Go down  Съобщение [Страница 1 от 2]

1Дискотеката.. Тhe music's pumpin'  Empty Дискотеката.. Тhe music's pumpin' Съб Юли 24, 2010 2:59 am

Рашел Волтури

Рашел Волтури
Admin

Елате и разпуснете, отдайте се на флирт и забавления..
Дискотеката.. Тhe music's pumpin'  2356356E

Саманта Страйт

Саманта Страйт
Admin

Трите вампирки се разбраха да се чакат пред дискотека Тhe music's pumpin'. Саманта още се чудеше как се е навила да дойде. Това не беше типично за нея. Дори и в човешките си години.
Беше облякла първото, което намери. Чифт черни прилепнали дънки и една бяла тениска с къс ръкав, на която имаше някакви черно-сиви надписи. Дори и не се погледна в огледалото, когато излезе.
След няколко секунди се появи Грета.

https://mysticforks.bulgarianforum.net/

Грета Хъмпфри

Грета Хъмпфри
Admin

Още с излизането от книжарницата се запътих към у нас. Отворих гардероба и започнах да се чудя с какво да се облека.Отдавна не бях ходила на дискотека,затова исках да изглеждам добре. Прерових няколко пъти градероба си и накрая избрах това:

Дискотеката.. Тhe music's pumpin'  303aixu

Разроших малко косата си и се запътих към дискотеката.Още щом тръгнах към входа видях че Саманта ме чака там.

-Хей Сам!*поздравих я с ръка и се усмихнах* Как си?
-Ами.. да видим.. изумена че изобщо се намира тук!?
-Оо,хайде ще бъде забавно!*ухилих се аз*
-И по-добре да бъде..
-Трябва да изчакаме Рашел!
-Да.. знам!*усмихна се на криво тя* Но май няма да я чакаме дълго.. ето я!*посочи с пръс*
-Раш, здравей!*прегърнах я леко, за първи път от много време се чуствах отново като обикновен човек*
-Ще влизаме ли? *попита тя*
-Да,хайде да ги забием всичките! *ухилих се аз,а те се засмяха*

Саманта Страйт

Саманта Страйт
Admin

Още пред дискотеката можеше да се подуши алкохола и дима от цигари, но, щом влязоха, миризмата направо удари Сам. Беше поносима, но не беше и приятна.
- Наистина, какво правим тук? - оплака се тя.
- Ще спреш ли да мърмориш? - попита Грета.
Саманта завъртя очи.
- Хъмм - Рашел беше затворила очи, надзирайки в бъдещето. - След тридесет секунди момчето с черната тениска на бара и прилятелят му ще дойдат.
- Уаауу - извика Сам, преструвайки се на ентусиазирана. - Леле, какво ще правим?
Рашел я погледна тъпо, а Сам се подсмихна на сърказма си.
- Аз си харесах тази с суичера - вампирките вече чуваха какво планират момчетата от бара, въпреки силната музика.
- Добре, другите остават за мен. Мислиш ли, че са свободни?
- Ехоо.. сами са.

https://mysticforks.bulgarianforum.net/

Рашел Волтури

Рашел Волтури
Admin

Аз си харесах тази с суичера - чухме плановете на момчетата
- Добре, другите остават за мен. Мислиш ли, че са свободни?
- Ехоо.. сами са.
-Оф, божке! - изпуфтя Сам.
-Хайдее! - ще бъде забавно каза Грета.
-Кое? Да им изпиете кръвта насред дискотеката ли?
-Първо - казах аз. - Имам контрол. Второ - ще използвам задната стичка
-Ха ха! -изсмя се саркастично тя, момчетата на бара се изправиха и се забитаха към нас.
-Няма да ги изям - казах тихо и се усмихнах..

Грета Хъмпфри

Грета Хъмпфри
Admin

-Боже,само някои лепки ни трябваха!*скръсти ръце Сам и завъртя очи*
-Хайде де!*ухилих се аз* Ако не друго поне ще си хапнем и обещавам че ще ти дам и на тбе!*ухилих се аз а Саманта ме фрасна по главата*
-Грета!
-Добрее де!*бутах се там където ме удари* Само се шегувах!*направих невинна физиономия*
-Момчета са вече тук!*ухили се Рашел* Дръжте се малко по-прилично*
-Здавейте!*поздравиха ни те*
-Здрасти!*леко махнах с ръка и се усмихнах,а Сам ме сръчка най-вероятно защото приличах на идиот*
-Може ли да се присъединим към вас?
-Ами,да защо не? *усмихна се леко Рашел*
-Но,определно трябва първо да ни купите нещо за пиене!*засмях се аз*Умирам от жажда!
-Ако под питиета имаш предвит "срежете си вените, че да мога да ви изпия кръвта" права си!*подшушна ми Сам съркастично*
-Ха.ха.ха!*погледнах я аз*

Саманта Страйт

Саманта Страйт
Admin

Саманта изпъшка гневно.
Рашел и Грета тръгнаха към бара заедно със свалячите си. Сам нямаше какво да прави друго и ги последва, все още цупейки се.
- Сам, отпусни се. Цяла вечер ли ще си намусена? - сръчка я Грета.
- Виж колко момчета има - Рашел ми смигна.
- Съжалявам, но мама ми е казвала да не си играя с храната - отвърна Сам.
Този път Грета завъртя очи и `и обърна гръб, усмихвайки се на момчето.

https://mysticforks.bulgarianforum.net/

Грета Хъмпфри

Грета Хъмпфри
Admin

С Рашел и момчетата се забавлявахме и танцувахме,а Сам стоеше и пиеше питието си.Стана ми кофти и отидох при нея.
-Хей,Сам
-Хей.. канибалке!
-Уникална си!*ухилих се аз*
-Добре,искаш ли да се чупим?
-Какво? *едва не се задави с питието си*
-Да ходим на друго място, тук не ти е забавно!
-Ами момчетата?
-Ако ме харесват ще ми се обадят.. *прехапах устна* само да не ме хванат в гладен период!*засмях се аз*
-Грета!*подсмихнах се Сам*
-Добре,къде ти се ходи?

Саманта Страйт

Саманта Страйт
Admin

Това изненада Саманта.
- Ъм - започна тя. - Не знам. Където искаш стига да се махнем от тук.
- В гората? Да си хванеш някоя катеричка? - Грета се разсмя, а Сам я изгледа тъпо, но и тя се засмя.
Рашел дойде при нас, разбрала за плана ни.

https://mysticforks.bulgarianforum.net/

Грета Хъмпфри

Грета Хъмпфри
Admin

-Значи ще ме оставите,а? *нацупи се Шел*
-Ела с нас?! *погледнах въпросително*
-Нее.. стана ми забавно с тях!*ухили се дяволито тя*Гретаа моля те остани с мен,нали идеята беше твоя?*направи ангелска физиономия*
-Мм ще вървя,прекалено шумно е за моите вампирски уши!*ухилих се аз*
-Добре,става ли малко по-късно да ви се обадя?
-Да,естесвено!*прегърнах я и двете със Сам тръгнахме към изхода*
-Е,към гората ли?*попитах аз*
-Да,хайде!
-После ако искаш може да наминем през вкищи!
-Ами.. ще видим!*ухили се тя и тръгнахме към гората*

Бека Конър

Бека Конър

След партито в къщата на Бела, цялата тумба вампири, човек, върколаци и зооморф, се изсипахме в местната дискотека. Надявах се поне тука да стане купон. Изабела отиде при Диджея и предполагам му каза че го наема за вечерта или нещо такова Very Happy Музиката започна да дъни, а аз отидох до най-близкото диванче и се тръшнах на него. Пред мен на масата имае купа с чипс. Взех си малко и мълчаливо започнах да ръфам. Една сервитьорка мина и си поръчах диетична кола. Малко по напред се мярнаха Рейв, Роб, Джейк и Алвин. Останалите се изгубиха от погледа ми.

Дискотеката.. Тhe music's pumpin'  Vik_8163



Последната промяна е направена от Бека Конър на Вто Юли 27, 2010 1:41 am; мнението е било променяно общо 1 път

Алвин Мейсън

Алвин Мейсън

аз бях първи защото се трансформирах във дракон и долетях.докато ме настигнат останалите си поръчах чипс и кола.после се сабрахме всички и си поръчахме по кола и чипс естествено бека си поруча диетична кола защото си пазеше диетата.после почна готина песен и сички скочиха и почнаха да танцуват.

Изабела Рийд

Изабела Рийд

Започна готина песен и сички скочиха и почнаха да танцуват.Аз танцувах с Дан,Бека с Джейкъб,Лилия с Алвин и Рейвън с Роб,а Ед танцуваше с 2 непознати момичета.След 2-3 песен всички се изморихме и се върнахме на масата.По едно време Едуард извика:
-Бела кажи на диджея да пусне по хубава песен.
Отидох до диджея и му казах:
-Първо пусни Touch Down - H.o.t.,След нея Gummy Bear,Airplanes И Rockstar
-Разбрано госпожице
отидох при другите
-Готово

Лилия Спилър

Лилия Спилър

Песните които пускаха бяха много хубави.Аз танцувах със със Зоомага на име Алвин.Той можеше да се трансформира във дракон и не беше толкова миризлив,колкото върколака,на който така и не разбрах името му:
-Музиката е хубава нали?-Попитах Алвин,а той само кимна и продължи да танцува.След края на H.O.T.,пуснаха Gummy Bear.Тази песен много ме радваше и започнах да подскачам насам-натам.Усетих няколко вперени погледа в мен,затова спрях с подскоците...

Джейкъб Дейвидсън

Джейкъб Дейвидсън

Пях поканил Бека на дансинга и двамата започнахме да се движим в ритъма на музиката.
Докато танцувахме вече почти не чувствах вонята на вампирите, или по- точно сякаш Бека успяваше доста да я притъпи или на мен така ми се струваше. Не се оглеждах и не ме и интересуваше другите какво правят, докато в един момент не срещнах погледа на онзи вампир..който гледаше към Бека някак странно, но когато ме видя отклони поглед и се направи отново че танцува.
"Странна работа" - казах си наум и погледнах Бека, като си докарах една крива усмивка.
- Да не се измори? - попитах я, нали все пак беше човек. Трябваше да си взима почивки между песните, а вече танцуваше доста време.

Робърт Кълън

Робърт Кълън

След купона в Бела, отидохме в близката дискотека.Аз танцувах с Рейв.Е сега поне можеше да спечеля доверието й.
-Ще видим. - отговори ми тя.В този момент бях напълно забравил, че тя можеше да чете мисли.Пуснаха една бавна песен и видях, че всички танцуваха по двойки,така че помолих и нея.Някак си се съгласи.Обърнах се за да се огледам и видях Бека,но не беше сама с нея беше и онзи върколак.Само като си помисля за миризмата и ъгх..настръхвах.
-Какво ти става? - попита ме Рейвън.
-Честно и аз не знам какво ми става!
Тогава онзи върколак как му беше името а Джейкъб се обърна и видя, че гледам към него по точно към Бека.

Рейвън Кълън

Рейвън Кълън

И така отидохме на дискотека.
Роб си мислеше,че лесно може да спечели доверието ми ,но не беше така.
Танцувахме.Смяхме се.
Изведнъж почна няква бавна песен и Роб ме покани на танц.
Нямах избор и приех.Започнах за се оглеждав за Бека и ооо тя танцуваше с Джейк.
Усмихнах се.
Почнах да преглеждам мислите на Роб.И открих,че и той зяпа Бека.
-Какво ти става? - попитах
-Честно и аз не знам какво ми става!-каза
И после разбрах какво му става.Засмях се и се отделих от Роб.
Той ме погледна объркано.
-Какво?-попита
-Ти си падаш по Бека-казах и се усмихнах

Изабела Рийд

Изабела Рийд

Едва дочаках да пуснат любимата ми песен..
Всички се веселихме.Някой бяха пияни други не.След песента всички се върнахме на масата
-Хей,хора искате ли да играем на нещо?-предложих аз
-Не,мястото не е подходящо-отвърнаха другите
-Добре,някой да отиде да каже на диджея да пусне други песни
-Аз,ще отида-отвърна Рейвън

Робърт Кълън

Робърт Кълън

Аз да харесвам Бека да бе да, но нещо в мен се вълнуваше когато я виждах.
След танците всички седнахме на масата,а Рейвън отиде до диджея да го накара да пусне друга музика.Бела беше седнала до мен.Странно,но не виждах Бека наоколо нито Алвин.Някои ги нямаше,чак сега забелязах.В момента обаче ме вълнуваше къде е Бека.Щях да питам Рейвън веднага щом се върнеше.
-Какво ще правим сега? - попитах другите.

Джейкъб Дейвидсън

Джейкъб Дейвидсън

Когато песента свърши, с Бека решихме да се отделим от останалата групичка, която за момента се състоеше единствено от вампири.
- Е, какво ти се прави сега? - попитах Бека, а тя се замисли за малко.
- Имам нужда от чист въздух..- отговори след секунди и ме погледна някак умолително, сякаш искаше да излезе от тук. Може би силната музика и беше дошла в много, пък и тук наиситан си беше задушно.
- Имаш го! - кимнах и хванах ръката й, като я поведох извън заведението. Стигнахме до една градинка, намираща се зад дискотеката и я пуснах.
Изминаха няколко минути прекарани в мълчание, чувах вече успокоеното й умерено дишане, което ме облекчи от части.
- По- добре ли си? - попитах я някак загрижено, което беше странно. Не осъзнавах че рядко се тревожа за някой или нещо и особено рядко проявявам загриженост. И все пак исках да разбера дали Бека е добре.
- Да, вече съм добре. - отвърна ми тя и си отдъхнах.
- Е, ще се връщаме ли при останалите? - попитах я, а тя поклати глава.
- Не..- отвърна а аз я погледнах питащо. - Виж аз..трябва да вървя. Предай на другите, че купонът беше много забавен! - каза Бека, като вече беше тръгнала и ми помаха за довиждане, а аз просто останах на мястото където бях и сякаш не можех дори да помръдна крайниците си.
Върнах се при насъбралите се вампири, които обсъждана някакви залегнали теми, като на селски събор, пък да не говорим че наистина изглеждаха като на някоя селска седянка. Изцъках наум неодобрително. все някой трябваше да оживи поне малко заспалата атмосфера. Спря се до тях и ги огледах.
- Пф..така ли се веселите? Амаче скука! - провокирах ги, но едва ли някой друг освен четящата мисли го осъзнаваше. вече бях дочул за дарбата й, както и затова че се казва Рейв.
- Мисля, че..ни липсва някое секси маце на пилона..- започнах и погледнах вампирикте с предизвикателен поглед, който се спря върху Рейв. - Хей, Рейв, можеш ли да правиш стриптийз? - попитах я и повдигнах вежди. разбра се надали на някоя дама от тук присъстващите й стискаше да направи нещо такова, но аз просто се опитвах малко да ги разбудя, защото приличаха досущ на каменни статуи. Е, гледката бе идеална за някой музея, но това все пак беше дискотека..

Рейвън Кълън

Рейвън Кълън

Такам Бека си беше тръгнала.След това Джейк се появи.
- Мисля, че..ни липсва някое секси маце на пилона..- започна и ни огледа с предизвикателен поглед, който се спря върху мег. - Хей, Рейв, можеш ли да правиш стриптийз? - попита и вдигна вежди.
Аз станах и се приближих до него.Лицата ни бяха на сантиметри.
-Предизвикваш ли ме ,вълчо?-попитах,а останалита само гледаха и обсъждаха
-Оооо,да-отговори предизвикателно
Погледнах го.Чувах момчетата да залагат.
-Залагам стотачка ,че ще го направи-каз Роб
-Аз пък залагам стотачка,че няма да го направи-каза Ед.
-Е,аз залагам,че ще го пребие-каза Дан и се усмихна дяволито.
Е,като по чудо в дискотеката имаше пилон.
-Гледай и си събирай очите после-казах му и се засмях
Насочих се към към пилона...

Лилия Спилър

Лилия Спилър

Джейкъб.Така се казваше миризливеца.Имам впредвид вълка.Той предизвика Рей да танцува на пилона.Момчетата пък залагаха дали ще го направи,дали няма или ще пребие кучето...

Джейкъб Дейвидсън

Джейкъб Дейвидсън

Уаааау, щеше да го направи! Щеше да танцува на пилона?! Охо май ставаше нагорещено, а? Добре че бях аз иначе нямаше да има нищо интересно. Сега ще видим колко ще допринесе и Рейв за това.
Скръстих ръце и огледах другите зрители, които очевидно също бяха нетърпеливи да видят вампирката в такава светлина. Но пък това че поне прие предизвикателството беше похвално. Със все още съмняващи се очи погледнах към дансинга или по-точно пилона от мое ляво, където се беше качила Рейв, след като беше казала на ди-джея да пусне по-предизвикателна песен за нейния танц.

Рейвън Кълън

Рейвън Кълън

Отидох до ди-джея му казах коя песен да пусне.
Отидох до пилона.Бях облечена с много къси панталонки и прилепнал изрязан потник.
И песента на Byz-Do u wanna fuck .Както и моят танц...

Лилия Спилър

Лилия Спилър

Всички бяхме вперили очи в пилона и в момичето:
-Хей момчета!-Когато успях да им привлека вниманието казах:
-Мислите ли,че наистина ще го направи..имам впредвид,че може да е номер?-Всички замълчаха и изведнъж всички избухнаха в смях:
-Неее-Първи се обади Роб
-И аз вече не вярвам-Дан се съгласи,а Ед отвърна:
-Може и номер да е?-В този момент вълкът се обърна,а аз му се сопнах:
-К'во гледаш бе,Куче?-Той пък..

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 2]

Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите