Mystic Forks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли в Mystic Forks!


You are not connected. Please login or register

Поляната

+8
Изабела Рийд
Робърт Кълън
Бека Конър
Саманта Страйт
Джейсън Милис
Емили Ричърдс
Рейвън Кълън
Рашел Волтури
12 posters

Иди на страница : 1, 2  Next

Go down  Съобщение [Страница 1 от 2]

1Поляната Empty Поляната Съб Юли 17, 2010 3:03 pm

Рашел Волтури

Рашел Волтури
Admin

"Ливадата беше малка, идеално
кръгла, и изпълнена с диви цветя – виолетово, жълто и нежно бяло. Някъде наблизо
можех да чуя бълбукащата музика на поточе. Слънцето беше точно над нас, като
изпълваше кръга с лека мъгла от наситена слънчева светлина. Вървях бавно, изпълнена
с благоговение, през меката трева, люлеещи се цветя и топъл, позлатен въздух."

2Поляната Empty Re: Поляната Пон Юли 19, 2010 9:06 pm

Рейвън Кълън

Рейвън Кълън

Днес не беше слънчево,а на мен въобще не ми се седеше внъщи.Реших да отида на една полянка,която видях вчера след като ловувах.Стигнах полянката и нямаше никой.Тъкмо ще съм сама.Седнах в средата и започнах да се любувам на гледката около мен.Поляната беше същински Рай.Тихо е,можеш да останеш сам с мислите си,да усетиш уханието на цветята.

3Поляната Empty Re: Поляната Вто Юли 20, 2010 2:01 am

Емили Ричърдс

Емили Ричърдс

Отидох на някаква поляна,защото ми се ходеше някъде,а това място ми изглеждаше подходящо.
Видях някакво момиче.... беше сто процента вампирка,реших да я поздравя:
-Хей,преча ли??

4Поляната Empty Re: Поляната Вто Юли 20, 2010 2:13 am

Рейвън Кълън

Рейвън Кълън

Изведнъж чух мисли на някяква вамирка.След ивестно време излезе от гората.Обърнах се и
видях,че и тя е вегетарянка,но явно трябва да отиде на лов.
Видя ме и спря.Стесна се,но после продължи.
~Оо явно няма да остана сама,но се тая~-помисли си тя,а аз само се подсмихнах.
-Хейрпреча ли?-попита
-Не,настанявай се -отвърнах

5Поляната Empty Re: Поляната Вто Юли 20, 2010 2:16 am

Емили Ричърдс

Емили Ричърдс

Изглеждаше доста дружелюбна. Веднага разбрах,че има някаква дарба от самоувереноста й.
Покани ме да се настаня.
- Ъм,мерси. Аз съм Емили. Няква дарба ли имаш??- веднага я попитах,беше ми много любопитно.

6Поляната Empty Re: Поляната Вто Юли 20, 2010 2:26 am

Рейвън Кълън

Рейвън Кълън

Настани се до мен.
-Ъм,мерси.Аз съм Емили.Някаква дарба ли имаш?-попита ме Емили
-Аз съм Рейвън ,приятно ми е.Ами да,мого да чета мисли и знам какви са твоите дарби.-казах `и
Неините дарби бяха две:
Едната е,че има супер самоконтрол и не напада хора.
А другата,може да контролира емоциите на околните.
-На колко си?-попитах...

7Поляната Empty Re: Поляната Вто Юли 20, 2010 2:34 am

Емили Ричърдс

Емили Ричърдс

-На колко си??-попита ме.
-Аз съм на 109 и междудругото много яка дарба. Трябва да внимавам какво си мисля около теб-засмях се.
Изглеждаше ми страшно готина. Надявах се,че ще си допаднем.
-Ще ловуваш ли??-попитах я,обедена,че е от добрите.
Замислих се,че сигурно е разбрала,че я харесвам. Искаше ми се и аз да мога да разбера какво си мисли за мен. Усмихнах се дружелюбвно и зачаках отговора й.

8Поляната Empty Re: Поляната Вто Юли 20, 2010 2:43 am

Рейвън Кълън

Рейвън Кълън

~Харесвам я.Дано да станем приятелки~ чух мислити `и.
Усмихнах се незабележимо.
-Ще ловуваш ли??-попита ме.
~Исках и аз да мога да разбера какво си мисли за мен~помисли си
-Ами да ,може да отида.Ако искаш може да отидем заедно-усмихнах се
-А и те харесвам-добавих...

9Поляната Empty Re: Поляната Вто Юли 20, 2010 2:46 am

Емили Ричърдс

Емили Ричърдс

Беше чула мислите ми,естествено.
-Радвам се. Наистина искам да си намеря приятели тук. Семейството ми вече се притеснява,че съм прекалено самотна и депресирана-засмях се,думите ми звучаха смешно.
Да ловуваме заедно бе страхотна идея.
-Хайде да ловуваме! Какво обичаш най-много??

10Поляната Empty Re: Поляната Вто Юли 20, 2010 2:54 am

Рейвън Кълън

Рейвън Кълън

-Хайде да ловуваме! Какво обичаш най-много??
-Хмм...Планински лъв-казах`и
Ловувахме.Беше много забавно.
Разбрах,че тя най много обича пума.
Свършихме и тръгнахме към парка..
.



П.П:става,ли да си изтриеш кома от парка и да се преместиме там??

11Поляната Empty Re: Поляната Вто Юли 20, 2010 2:59 am

Емили Ричърдс

Емили Ричърдс

става.... айде там

12Поляната Empty Re: Поляната Вто Юли 20, 2010 6:18 pm

Джейсън Милис

Джейсън Милис

Реших да опитам. Да започна отначало. Нямаше какво да губя, нито да спечеля. Вече бях завинаги между онази граница разделяща живота и смъртта. Щях да остава там, бях заклещен. И тъй като никога нямаше да мога да се измъкна трябваше да го прима.
Лежах на зелената трева, усещах я все още мокра от дъжда. Бях потънал в мисли за този нов "живот". Вече си бях намерил работа поради някаква ирония на съдбата в Макдоналдс...Е, за мен беше без значение къде, освен ако не беше в болницата. Което ме накара да си спомня как преди борени часове се превърнах в крадец, който трябваше да открадне банки с кръв, за да може да утоли крайно нарасналата си жажда без да се налага да убива някой. Все пак по- добре да откраднеш, отколкото да убиеш, нали?
Както си лежах на тревата, излъчвайки странно безгрижно изражение, дочух приближаващ се..вампир. Може и да греша, но сякаш в този град от както бях вампир, долавях повече такива, отколкото хора.

13Поляната Empty Re: Поляната Вто Юли 20, 2010 6:28 pm

Саманта Страйт

Саманта Страйт
Admin

Емили Ричърдс, флуденето е забранено извън свободната зона!

https://mysticforks.bulgarianforum.net/

14Поляната Empty Re: Поляната Вто Юли 20, 2010 6:43 pm

Рейвън Кълън

Рейвън Кълън

Тъкмо беше спряло да вали и аз се отправих към поляната.
Посредата на гората чух мисли.
Веднага разбрах,че са на Джейсън.
Той ме усети тъкмо като излизах от гората.
-Здравей.Имаш ли нещо против да поседя малко,стига да не преча де-усмихнах се стеснително.

15Поляната Empty Re: Поляната Вто Юли 20, 2010 7:59 pm

Джейсън Милис

Джейсън Милис

Гласът на Рейвън прекъсна мислите ми и завъртях леко очи, за да я видя. Да, беше тя.
- Не, разбира се. нямам нищо против. - отвърнах аз и отново погледнах небето. Не, че се виждаше добре, поради факта, че короните на дърветата почти го скриваха.
- Какво стана със Сам? - запитах изведнъж Рейвън.
Вероятно не би трябвало да ме интересува, но ми беше странно, защо изчезна така?

16Поляната Empty Re: Поляната Вто Юли 20, 2010 8:18 pm

Рейвън Кълън

Рейвън Кълън

- Какво стана със Сам?-попита.
-Аз не успях да говоря с нея.-отвърнах
Започнах да преглеждам мислите му.
Натъкнах се на няколко.
Той не искаше да убива хора.Беше окраднал от болницата няколко банки с кръв.
-Доста ти е трудно,а?-попитах
-Да.Аз...незнам какво да правя...-отвърна
-Ако искаш може да ти помогна??

17Поляната Empty Re: Поляната Вто Юли 20, 2010 9:32 pm

Джейсън Милис

Джейсън Милис

Щях да й задам най- очевидният въпрос - "Как?", но не го направих. Бях осмислил добре всичко и осъзнах една нещо. През целият ми живот, тоест тези 17 години, бях живял на гърба на родителите си. Беше истина, те бяха тези които се грижеха за мен и сестра ми, а накрая бяха убити от жаждата на Ейвъри. Ако сега приемех помощта на Рейвън, то щеше да е същото. Един вид щях да завися от помощта й. А ми стигаше това ,че вече бях зависим от кръвта.
- Благодаря ти, но не мисля, че искаш да се забъркваш с мен. Пък и..не искам да те занимавам с моите проблеми. - отвърнах аз, макар че вероятно тя отдавна бе разбрала отговора ми от мислите ми.
Всъщност имах една текуща цел. Да намеря сестра си. На еня надали й е лесно след това което направи, а аз дори не осъзнах какво става, къде изчезна тя. Трябваше да я намеря.

18Поляната Empty Re: Поляната Вто Юли 20, 2010 9:42 pm

Рейвън Кълън

Рейвън Кълън

- Благодаря ти, но не мисля, че искаш да се забъркваш с мен. Пък и..не искам да те занимавам с моите проблеми.-отвърна
~Чудя се какво ли става със сестра милКъде ли е?Трябва да я намеря~-си мислеше той.
-Щом така смяташ...-казах.
Толкова е трудно да намериш приятели.Преди имах приятели,но те умряха с времето.До мен беше само най-добрият ми приятел след като ме промени.Но той беше убит от Волтури...
Въздъхнах...

19Поляната Empty Re: Поляната Сря Юли 21, 2010 1:32 am

Джейсън Милис

Джейсън Милис

Видях някак тъжното изражение на Рейвън. Сякаш й липсваше нещо, или някой.. не можех да определя, но ми е прииска да я разведря.
- Хей, не мислиш ли, че това не е честно? - попитах я, а тя ме погледна въпросително.
- Ти можеш да ми узнаеш какво си мисля по всяко време, но аз не. - отбелязах и направих някаква странна физиономия, но любопитството прозираше през нея.
- Е? Няма ли да ми кажеш за какво мислиш сега? - попитах я и се надигнах леко, до седнало положение.

20Поляната Empty Re: Поляната Сря Юли 21, 2010 2:04 am

Рейвън Кълън

Рейвън Кълън

- Хей, не мислиш ли, че това не е честно? - попита,а аз погледнах въпросително.
Знаех за какво говори..
- Ти можеш да ми узнаеш какво си мисля по всяко време, но аз не-каза
- Е? Няма ли да ми кажеш за какво мислиш сега?-попита и се надигна до седнало положение.
Подсмихнах се.Едва ли искаше да разбере за какво си мисля.
-Аз...ами мислех си за най добрия ми приятел-усетих как очите ми започнаха да смадят.Бях сигорна,че ако бях човек вече щях да плача.
-Какво е станало с него?-попита Джейсън
-Той ме превърна във вапир преди сто и педесет години.Той ме научи на всичко,което знам.-усмихнах се тъжно-Но беше убит от някакви по стари вампири.

21Поляната Empty Re: Поляната Пон Авг 02, 2010 2:09 am

Бека Конър

Бека Конър

Последните дни бях адски нервна. Карах се със всеки, крещях на всеки... Идея си нямах на какво се дължи лошото ми настроение. Режих да рисувам малко, като си мислех че ще ми олекне, но на платното постоянно се появяваха изруди от класа. Зарязах четката и боята, нахлузих едни дънки и една тениска и се запътих към поляната. Може би ако постоях малко на чист въздух, щях да се оправя. Не си бях взела суичер, а навън беше студено. Зъбите ми затракаха.

22Поляната Empty Re: Поляната Пон Авг 02, 2010 2:15 am

Робърт Кълън

Робърт Кълън

След престоя ми в Рейвън, излязох да се поразходя.Взех си якето въпреки,че не беше нужно.Реших да отида на поляната понеже бях малко разтроен от отсъствието на Бека, но в този момент на поляната подуших една много позната миризма, беше нейната сигурен бях.Последвах аромата и я намерих,седнала и трепереща.
-Здравей Бека. - поздравих я. - Може ли да седна до теб?
-Здрасти Роб.Предполагам, че може.
Наведох се и седнах до нея.
-Студено ти е.
Не я изчаках да ми отговори, а направо подадох якето си.
-Не, не. - опита се да ме излъже.
-Знаеш ли, че не може да излъжеш вампир.Спокойно нищо няма да ти направя.
Тя го взе предпазливо и си го наметна.
-Къде са другите? - попитах я.
-Незнам.
И точно тогава..

23Поляната Empty Re: Поляната Пон Авг 02, 2010 2:29 am

Изабела Рийд

Изабела Рийд

След като посетихме Рейвън, аз,Дан и Ед решихме да отидем на поляната.След като пристигнахме видяхме,че Бека е там и УаУ носеше якето на Роб, който също беше там.
-Здрасти Бека, незнаех, че си се върнала.-казах аз в първиямомент.-О, Роб, здрасти.
-Здрасти Бела,момчета!-отговориха те.
-Хей,искате ли да си направим питник?-попитах аз
-Ами другите?
-Сигурна съм, че след малко ще дойдат-допълних аз.
-Добре тогава.Ед ще отидеш ли да вземеш кошницата?
-Добре,сестричке.

24Поляната Empty Re: Поляната Пон Авг 02, 2010 2:49 am

Рейвън Кълън

Рейвън Кълън

Е,Роб,Бела,Ед и Дан си тръгнаха.
Нямаше какво да правя в нас и тръгнах към поляната.
По пътя срешнах Ед с кошница в ръка.Обясни ми всичко и двамата заедно се
запътихме натам.
Когато пристигнахме чух мислите на Роб.
Той си представяше някви нещаа с Бека...
Боже се едно викаше.
-Роб,би ли спрял да си мислеи за това което си мислиш-казах
~Сори~каза Роб мислено.
-Просто си запази мислите за себе си-каза и седнах на поляната

25Поляната Empty Re: Поляната Пон Авг 02, 2010 3:17 am

Лия МакРайн

Лия МакРайн

Лия, Джейк и Кевин се състезаваха както всеки ден в гората, когато...
- Оооооо...Храна!!! - ...докато Кевин не подуши храната с гигантския си вълчи нос. Лия извъртя очи. Сигурно кръвопийците бяха решили да си спретнат пикника за който говореха...Ама всъщност те изобщо можеха ли да вкусят човешка храна? При мисълта какво ли може да има на пикника на Лия й се догади и изсумтя. По едно време осъзна, че вече бяха сама и спря, забивайки рязко лапи в земята. Извърна муцуна и видя двамата върколаци, да отиват към въпросният пикник с навирени опашки.
- Ъъъъххх...- раздразнително изръмжа Лия и дотича до тях.
- Хейй..победих ви!!! Отново! - изкомертира горделиво тя. Имаше и хубавата и лоша страна на това да общуват мислено.
- Знаем..Нали ние ти се оставихме?! - отвърна иронично Джейкъб и изкара на показ огромния си език.
- Какво беше това? Плезиш ли ми се? - изкрещя наум Лия и за миг усети как мислите на Джейк замлъкнаха, а след това се появиха онези ужасни за него спомени от онази "караоке" вечер, когато Лия изкрещя с пълно гърло.
Момичето оголи зъби, но издаде звук наподобяващ на смях. Кевин я последва.
- Изобщо не е смешно! Не знаеш колко си оглушителна! Сигурно майка ти те е хранила с усилватели..- измърмори Джейк наум, а Лия не спираше да се хили.
- Покорно благодаря! - каза тя, все още се гордееше със себе си, трябваше да го направи. Вече Роб и онези всички кървопийци знаеха с кого си имат работа. Не беше кой да е!
- Хей...На пикника има и човек!!! - отбеляза озадачено Кевин, щом се доближиха достатъчно близо, за да усетят вонята на кръвопийците. И след като Лия изостри нос.. Наистина! Имаше и човешка миризма, но един човек, но бе толкова притъпена от вампирските, че едва едва се долавяше.
- Божичко..Това май е миризмата на Бека!! - някак стреснато каза Джейк и забърза ход, след което вече бяхме на поляната. Когато се показа, побърза да се трансформира в човешката си форма и отиде право при.-..Бека.
- Хей!!Здрасти, Бека! - радостно каза той, а Лия отново извъртя очи.
- Изглежда отново ще трябва да стоя на пост..! - помисли си тя, но този път реши да не се трансформира, така че просто излегна голямото си вълчи тяло насред поляната и кръстоса важно лапи, като следеше с огромните си очи всяко едно движение на вампирите. Кевин обаче не последва примерът й, а вместо това също се върна в човешка форма и се залепи за кошницата с храна, която Ед, брата на Бела държеше...Ед разбира се я издърпа от ръцете му, но Кевин продължи да го гони...Лия въздъхна отегчено и след малко положи огромната си муцуна върху кръстосаните си лапи.

http://just0add0water.my-rpg.com/index.htm?sid=11a112c37b9df785f

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 2]

Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите