Mystic Forks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли в Mystic Forks!


You are not connected. Please login or register

Поляната

+8
Изабела Рийд
Робърт Кълън
Бека Конър
Саманта Страйт
Джейсън Милис
Емили Ричърдс
Рейвън Кълън
Рашел Волтури
12 posters

Иди на страница : Previous  1, 2

Go down  Съобщение [Страница 2 от 2]

26Поляната - Page 2 Empty Re: Поляната Пон Авг 02, 2010 3:34 am

Кевин Блак

Кевин Блак

Храна, храна, храна!!!
Там имаше храна!!!
Сега нищо друго нямаше значение, единствено образът на храна беше в главата ми.
Вярно, за момент когато подуших че имаше и човек ме полазиха тръпки.
Помислих си, че вероятно им е нещо като..предястие, но не.
Знаех, че не биха посмели да го напарвят..Страхливците си осатваха страхливци.
Гората донякъде бе и наша територия и сигурно го занеха, мче как иначе.
Какот и да е..Посегнах към кошницата с храна, която някакъв вампир държеше...
той разбира се я издърпа и ми измържа.
- Долу лапите, куче! - каза ми и оголи зъбите си.
- Хах, моите са по-остри! - засмях се аз гръмогласно и го подгоних.
- Ей, хвърли поне малко храна насам де...Трябват ми още сили да те настигна! - казах на кръвопиеца, като погледнах с лукаво-шеговито изражение.
Дори не обръщах внимание на дейтвията на Лия или Джейк.

27Поляната - Page 2 Empty Re: Поляната Пон Авг 02, 2010 3:55 am

Джейкъб Дейвидсън

Джейкъб Дейвидсън

В момента в който открих Бека..Изпитах две коренно различни чувства. Изпитах страх, че се намира сред кръвопийци, които бог зане какво мислеха да ядат на пикника..А от друга страна, искаше ми се да литна до небето от радост, че я намерих. че мога да я видя отново. Беше си тръгнала така внезапно онази вечер от дискотеката, че мисълта къде ли е не ми даваше мира. И ето че сега стоях пред нея, усмихнат до уши..Чувствах се странно, прекалено щастлив. Дали беше нормално?
- Хей!!Здрасти, Бека! - радостно я поздравих и седнах до нея. В момента дори игнорирах кръвопиеца, който също беше наблизо..Онзи Робърт. Уви..не за дълго. Подуших Бека и долових странната неприятна и позната до болка миризма..която май идваше от якето с което бе наметната.
- Какво..си облякла. - попитах я аз и леко сбърчих нос. Определено не смятах, че този миризлив парцал е нужен на Бека. А самата тя си миришеше тоолкова хубаво....

28Поляната - Page 2 Empty Re: Поляната Пон Авг 02, 2010 4:48 am

Бека Конър

Бека Конър

- Какво.. си облякла? - попита. Или на мен ми се стори или наистина се дразнеше от факта че съм облякла якето на Роб. Вероятно беше нормално. Джейк защитаваше хората и може би се притесняваше че Роб може да ме нарани.
- Ъм... беше ми студено, а си бях забравила якето... и и Роб ми зае своето - всъщност още ми беше студено. Зъбите ми продължаваха да тракат. Якето на Роб беше доста тънко.
- Ъпчих. - извърнах лице, за да не кихна върху Джейк.
- Наздраве - каза и случайно се допря в кожата ми
- Благодаря.
- Леле. Ръцете ти са ледени ? - каза, но прозвуча като въпрос, а аз повдигнах вежда.
- Ъ.. д-да - казах зъзнейки. -Нищо ми няма - направих се на смела - добре съм си.
- Да, да, да знаеш - каза сарказтично.
Зъбите ми така изтракаха, че се чу сякаш два камъка се удряха едих в друг и това доста добре пасна на репликата му.
- Добре де, малко ми е студено - признах - но ей сега ще се стопля - казах ентусиязирано.
- Виж сега какъв съм фокусник - каза.
Махна якето на Роб и го захвърли. После съвсем леко ме гушна. Лелееееее. Колко горещ беше. Със съгурност действаше доста по ефективно от електрическо одеало.
Не забелязах че Роб не е до мен, докато не извърнах глава. Сега стоеше в края на поляната, с гръб към нас.
Посегнах към кошницата с храна, но видях че беше празна. Огледах се и видях едно момче, което не познавах, но предположих че е върколак, понеже беше също така мусколест като останалите вълци.
- Кевин! - Каза Джейк - Храната беше главно за Бека!
Той ме изгледа умолително и изчезна в храсталака. Джейк завъртя очи. Извади от джоба на дънките си едно шоколадво десертче и ми го подаде.
- Не, благодаря - казах.
- Не беше ли гладна?
- Ще изтраям някак.
От храстите се подаде шарена козина. Беше вълк. Предположих че е Лия, но нямаше как да съм сигурна. Излая нещо средно между смях и ръмжене, при което Джейк извика:
- Какво?
Вълка се изплези и се изгуби в дърветата.

29Поляната - Page 2 Empty Re: Поляната Пон Авг 02, 2010 4:59 am

Робърт Кълън

Робърт Кълън

Седях на другия край на поляната и гледах Бека и Джейкъб, седяха прегърнати.Само тяхната компания лиспваше или по-точно НЕГОВАТА.Понякога наистина ми беше приятен, но не и когато седеше около Ребека.Тогава вече наистина не издържах.Харесвах Бека също както и той нея.Хах та това си беше очевидно.Може би се понасяхме докато нея я нямаше, но сега тя беше тук и всичко отнова стана различно.И двамата се мразехме.
-Хей Роб стига си стоял там все едно сме те изгонили ела при нас. - извика ме Бела.
Те бяха запалили огън и всички бяха отишли там с изключение на миризливкото и Ребека.Някой им липсваше от компанията.Лия я нямаше,по едно време я видях покрай дърветата, но после я изгубих.Вървях бавно към другите като през цялото време наблюдавах Бека и Джейк.
-Ехо ти тук ли си изобщо? - извърна се към мен Бела.
-Съжалявам малко се отнесох. - казах аз и се усмихнах.
Само аз си знаех какво чуствах обаче зад тази усмивка.Идеше ми да фрасна усмихнатото лице на вълка.
-Роб стегни се бе! - каза ми Рейв.
Очевидно трябваше да се съвзема и да се върна към компанията.Седнах при тях край огъня и..

30Поляната - Page 2 Empty Re: Поляната Пон Авг 02, 2010 6:50 pm

Лия МакРайн

Лия МакРайн

След като Лия се изправи на четири лапи и обиколи цялата поляна, се шмугна в храсталаците, където се трансформира в човешка форма и се облече. Когато излезе, момичето се запъти към останалите насъбрали се около огъня. Седна на едно празно пънче и постави лакти на краката си, като след това сложи глава върху дланите си.
"-Колко сте скучни..." - изкомертира тя наум с отегчена физиономия.
Чудеше се дали скоро на кръвопийците щеше да им хрумне нещо по интересно от това да позират на снимки за музейни експонати. Е, може би скоро щяхме да разберем...Лия леко извърна поглед и видя, че там на една скала се бяха усамотили Джейк и Бека. Поне те нямаше да скучаят дълго..Обаче след като въроклачката проследи погледа на Роб-шишарката...Обаче, ставаше опасно! той също ги гледаше, или поне гледаше в същата посока. Това изглеждаше доста съмнително в очите на Лия, но реши да си замълчи засега и се загледа в горящите съчки пред себе си.

http://just0add0water.my-rpg.com/index.htm?sid=11a112c37b9df785f

31Поляната - Page 2 Empty Re: Поляната Пон Авг 02, 2010 7:28 pm

Бека Конър

Бека Конър

Само след 5 минути започнах да се потя. Телесната температура на Джейк беше поне 40 градуса. Така и не можах да се отпусна. Въртях се нервно и се оглеждах. Не бях свикнала да стоя близо до момче.
- Какво има? - попита Джейк.
- Нищо. - казах и пак извърнах лице. - Да .. се приближим до огъня.
Там се бяха насъбрали вампири и върколаци и разговаряха. Или поне така ми се струваше.
- Ами...щом искаш.. - каза стана и ми подаде ръка. Хванах я и той ми погна да стана.
Настанихме се до Рейв.
- Какво му става на Роб? - попитах я - защо се мръщи?
- Сама ще разбереш - каза и се изхили, а аз повдигнах вежда. - Няма значение.
Забелязах че Кевин дойде с една пълна кошница с храна. Джейк го повика, все два бургера и ми подаде един.
- Благодаря - усмихнах се.

32Поляната - Page 2 Empty Re: Поляната Пон Авг 02, 2010 7:52 pm

Изабела Рийд

Изабела Рийд

След известно време всички се бяхме събрали до огъня.Дори Бека и Джейк се бяха присъединили.По едно време Кевин донесе една пълна кошница с храна.
-Кев къде намери тази кошница?-попитах аз
-Ами трябваше да се реванширам за това,че изядох всичко.
След като всички бяхме хапнали,дори и ние вампирите,аз попитах:
-Хора,вампири,върколаци какво ще правим сега?Да играем на нещо,да си разказваме истории?

33Поляната - Page 2 Empty Re: Поляната Пон Авг 02, 2010 8:09 pm

Джейкъб Дейвидсън

Джейкъб Дейвидсън

Стоях плътно до Бека, сякаш се опитвах да я предпазя от някой или нещо..Знаех че нямаше опасност, но никога не трябваше да се доверявам изцяло на кръвопийците. По едно време погледа ми се срещна с този на Роб, който ме гледаше сякаш искаше да е на моето място и би продал отново душата си на дявола, за да стане. Обаче ми се щеше да му се оплезя и да му кажа, че никога няма да му отстъпя Бека, дори животът ми да зависи от това. Чувствах се напълно привлечен от това момиче, сякаш тя бе центъра на света и ме теглеше към себе си. Просто и да исках нямаше как да се отлепя от нея. Надявах се, че компанията ми й беше приятна..
-Хора,вампири,върколаци какво ще правим сега?Да играем на нещо,да си разказваме истории? - обади се Бела внезапно нарушавайки грабната тишина, която беше настанала и сякаш потушавайки напрежението в погледа на Роб, който все още бе втренчен в мен, вероятно се представяше как ми мисли смъртната присъда.
- Последното предложение на Бела е доста добро..- казах със странен тон, който в дори заблуди вампирите, че съм сериозен. Но продължението ги подразни.
- Как ви звучи темата "Как вампирясах?" - казах с нотка на присмех и видях гневните погледи на някои от присъстващите, в отговор им се засмях.
- Ееее..Хайдее, някой ще се престраши ли да разкаже пръв? - попитах кръвопийците и се подсмихнах.
Подуших въздуха около себе си и долових приближаваща се миризма. Скоро още някой щеше да се вреди в компанията ни..Беше зооморф, а ако паметта не ме лъже го бях срещал и преди.

34Поляната - Page 2 Empty Re: Поляната Пон Авг 02, 2010 8:24 pm

Алвин Мейсън

Алвин Мейсън

Разбрах че ще се събира компанията на поляната и веднага долетях.По пътя минах да купя по няколко коли.Естествено варколачетата и вампирите ме подушиха заради силното им обуняние.Когато доидох дадох на всички колите които им бях купил.Всички се разхладиха.Но на всички им беше скучно и аз педложих да се разделим на отбори и да се гоним.Всички в един глас се съгласиха и се резсмяхме.

35Поляната - Page 2 Empty Re: Поляната Пон Авг 02, 2010 8:45 pm

Кевин Блак

Кевин Блак

След голямоот угощение което си направихме всички, дойде един зооморф, ако не се лъжа и въпреки че не го познавах без да се замисля взех колата, която раздаваше на всеки.
Изпих я почти на един дъх и се ухилих доволно.
След малко същия предложи да се гоним..
Ние въроклаците, онзи зооморф и Бека, така се казваше човешкото момиче, бяхме ве дин отбор, а в другия бяха кръвопийците.
Не мислех че е особено честна гоненица, но нямаше значение..
Поне беше забавно...
В един момент Джейк събори Робърт, един от кръвопийците, на земята и след това всички застинахме..
Кръвопиеца веротяно си изпусна нервите и в гнева си блъсна с всичка сила Джейк към отсрещното дърво в което той се блъсна и се озова на земята.
Дотичах до Джейк, който май имаше лек световъртеж от удара и му подадох ръка.
- Хей, братле..Добре ли си??? - попитах го малко стреснат от случката.
Всичко беше игра, но за онзи вампир..кой знае.
Хм..Може би бях изпуснал важна новина, която Лия занеше, защото тя не се изненада много.

36Поляната - Page 2 Empty Re: Поляната Пон Авг 02, 2010 9:00 pm

Робърт Кълън

Робърт Кълън

Събрахме се цялата група.Алвин дойде и ни предложи да играем на гоненица.Бяхме се разделили по отбори вампири срещу вълци, зооморф и Бека.По време на гонитбата Джейкъб ме събори,идиот.И тогава незнам какво ми стана.Усетих гневът да се разпростира по цялото ми тяло и блъснах вълка с все сила в насрещното дърво, че чак то се разцепи на две от удара.
- Хей, братле..Добре ли си??? - каза Кевин и отиде при него като му подаде ръка.
Той не му отговори,вероятно беше замаян от неочаквания удар.Бека седеше и незнаеше какво да каже.Тогава аз се втурнах към него.
-Роб спри! - се обади Рейв и застана пред мен заедно с Ед и Дан.
-Успокой се нищо не е станало. - казаха ми те.
Незнам дали е имало ефект от думите им, но изведнъж целия гняв изчезна.
-Съжалявам, че ви развалих играта. - това бяха последните ми думи и си тръгнах от поляната.


П.П:Хора ще се върна довечера.Бай на всички.

37Поляната - Page 2 Empty Re: Поляната Пон Авг 02, 2010 9:33 pm

Бека Конър

Бека Конър

В един момент Джейк събори Робърт, един от кръвопийците, на земята и след това всички застинахме.. Изражението на вампира се смени. От приблизително закачливо във кръвожадно, гневно и отмъстително. Хвана Джейк и го запокити към най-близкото дърво.
А то беше поне на 100 метра от нас. В следващият момент Джейкъб буквално се разби в дървото и го разцепи на две. Всичко стана за части от секундата. Застинах. Погледнах Роб с видим страх и може би... обида. Не ми беше приятно да се отнася така с Джейк.
Кевин се втурна при него. Не чух какво му каза. Беше прекалено далече за мен. Джейк само изпъшка. Тогава Роб тръгна да се засилва към върколаците.
- Роб, спри! - извика Рейвън и заедно с Ед и Дан, препречи пътя му.
- Успокой се, нищо не е станало - казаха.
- Съжалявам че ви развалих играта - измърмори Роб и си тръгна.
Всички освен мен, Алвин, Джейк и другите върколаци не смееха да мръднат. Затичах се към Джейк и Кевин, който в момента му помагаше да се отдели от дървото.
- Джейк, добре ли си - казах с треперещ глас.
- Нищо ми няма - каза.
Не ми олекна, но все пак реших да се направя на спокойна. Май не се получи.


Поляната - Page 2 I247074667_56071_4

38Поляната - Page 2 Empty Re: Поляната Пон Авг 02, 2010 9:57 pm

Рейвън Кълън

Рейвън Кълън

След като Роб си тръгна,Бека отиде при Джейк.
-Джейк, добре ли си?-попита
- Нищо ми няма - каза.
Тя не му вярвяше.
Порових се из мислите му и разбрах.
Джейк я харесваше и то доста.
Бях се замислила и изведнъж чух да ме викат.
-Рейв,добре ли си?-попита Бела.
-Да,просто слушах нещо-казах и погледнах към Джейк
-Какво става?-попитаха
-Нищо-казах и продължих да гледам Джейк
-Рейв,защо гледаш така Джейк?-попита Бека
-Ъм,нищо.-казах и се усмихнах
-За какво става въпрос?-попита Бека
-Ще разбереш...някога... -казах,а другите ме погледнаха.Е без Джейк,който знаеше за какво говоря.

39Поляната - Page 2 Empty Re: Поляната Пон Авг 02, 2010 10:22 pm

Лия МакРайн

Лия МакРайн

Лия дори не остана изненадана от постъпката на вампира. Нормално беше, поне според нея, да загуби контрол. Всъщност ято чакаше нещо такова да се случи рано или късно. Особено след погледите които двамата с Джейк дълго си разменяха край огъня ... Наистина тук май ставаше дума за ревност. Лия също се запъти към Джейк, все пак държеше на него, нали беше член на глутницата й, а тя го познаваше доста добре...Почти може да се каже като пръстите на ръката си.
- Разбира се, че си добре..- обади се тя изведнъж , като гледаше Джейк с притворени очи. Знаеше отлично, че се съвзема бързо и е по-силен отколкото изглежда. Нищо му нямаше, а и не биваше да се разглезва, ако всички го обсипват с внимание и въпроса "Добре ли си?"; "Ранен ли си??" и прочее..
- Е..май малкото пикниче свърши..Ще се прибираме ли? - попитах неизвестни източници..вероятно върколаците.
Лия доста искаше да се прибере, не й беше до още от този пикник, а и вече я болеше главата от вонята на пиявиците. Но естествено знаеше, че Джейк не би тръгнал без Бека, а колкото до Кевин..Той поне може би щеше да се съгласи да си тръгне с нея. Все пак Лия бе решена да си тръгне независимо с кой, дори сама..

http://just0add0water.my-rpg.com/index.htm?sid=11a112c37b9df785f

40Поляната - Page 2 Empty Re: Поляната Пон Авг 02, 2010 10:40 pm

Алвин Мейсън

Алвин Мейсън

Всички бяха в гадно настроение заради удара на Джеик в дървото.На мен ми идеше да изкрещя.Предложих да отидем до болницата да го прегледат.Аз се трансформирах на дракон и качих всички на гърба ми и долетях до болницата.След 10 минути излезе доктора и каза че има леко сатресение.Тои излезна и ми каза че иска да се върнем в гората.Аз отново като дракон ги докарах до гората.После като стигнах забелязах в човешката си форма че има цицина и не беше никак малка.Но Бека каза че отива някаде но не обели нито дума каде отива.

41Поляната - Page 2 Empty Re: Поляната Пон Авг 02, 2010 11:02 pm

Кевин Блак

Кевин Блак

Коагто всичко отшумя реших да разведря малко атмосферата, която беше опвече от пагубна..
- Хей, лия! няма ли да ни черпиш по една паста?? - казах на Лия сякаш ще е срамота, ако не го направи.
Тя се намръщи и понечи да ми портиворечи, но аз махнах с ръка на останалите на ме последват и хванах Лия и Джейк през рамо.
- Да вървим! - извиках жизнерадостно и всички се ансочихме към сладкарницата..

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 2]

Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите