Mystic Forks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли в Mystic Forks!


You are not connected. Please login or register

Сладкарница "Sweet temptation"

+8
Саманта Страйт
Рейвън Кълън
Рашел Волтури
Алвин Мейсън
Бека Конър
Моника Блак
Тайлър Лаутнър
Лия МакРайн
12 posters

Иди на страница : Previous  1, 2

Go down  Съобщение [Страница 2 от 2]

26Сладкарница "Sweet temptation" - Page 2 Empty Re: Сладкарница "Sweet temptation" Вто Авг 03, 2010 2:54 pm

Рашел Волтури

Рашел Волтури
Admin

Докато Лия се отдалечаваше след нервния си изблик, момчето от масата до върколаците, доведе сестричката си..поне предполагах, че му е такава, и се запозна с нас. Сам почисти бъркотията от тортата с дарбата си и фрасна кучето по главата с дръжщкта на парцала. Чак тогава вдигнах поглед от маникюра си и се изсмях. Лия отново ми метна убийствен поглед.
-Тая е голяма психопатка! -обърнах се към Сам и повдигнах вежди.
-Още ми дължиш пепелник! -провикна се върколачката. Едвам се сдържах да не й извикам да ходи на майната си, но се сдържах, за да не чува малкото ангелче на масата, разни гадни думи. Тя и Сам мълчаливо разговаряха, а брат й седна на стола срещу мен. Погледнах златистите му очи и го попитах:
-Вегитарианец, а?
-Да, но щом дружиш с нея, едва ли имаш някъкъв проблем..
-Имах..-отговорих.

27Сладкарница "Sweet temptation" - Page 2 Empty Re: Сладкарница "Sweet temptation" Вто Авг 03, 2010 5:13 pm

Едуард Финикс

Едуард Финикс

Едуард сви леко рамене на непознатата вампирка, а след това се обърна към Саманта. вече почти всички си бяха тръгнали от сладкарницата и Ед реши, че е време с Калу да се прибират.
- Клау..- започна той, а момиченцето леко се натъжи, че трябва да се раздели със Сам, но като да `и каже чао допря ръчичка в бузката `и, а след това изтича до Едуард, който се беше изправил.
- Това е номерът ми в случай, някой път можем да пием по нещо..- предложи Ед, като остави на масата едно листче на което с красивия си почерк бе изписал четливо десет цифровия номер.
- До скоро виждане! - каза вампирът и звънливо се засмя, след което хвана Клау за ръчичка и двамата излязоха от заведението.

28Сладкарница "Sweet temptation" - Page 2 Empty Re: Сладкарница "Sweet temptation" Сря Авг 04, 2010 12:58 am

Рашел Волтури

Рашел Волтури
Admin

Някой май си те харесвааа..- пошушнах на Саманта преди обожателят й да да напусне кафенето. той естесвено ме чу и леко се усмихна.
-Напротив! -побърза да ме опровергае тя. но аз нямах спирачки
-Еди и Сам седят на едно дърво и се ц-е-л-у-в-а-т! -запях усмихната
-Млъквай! - нареди ми тя.
-Защооо? - казах с най-невинната си физиономия - Няма нищо лошо в това да си седите по разни дървета и да се натискате.
-Ще те пребия!
-Ама...-тръгнах отново аз, но получих видение как ме фраска по главата полилея над мен и млъкнах.
-Така е по-добре.
-Скучно ми е. Хайде да ходим у нас! -предложих аз.
-Започваш да ме плашиш с тая твоя любезност.
-Тръгвай - наредих и аз и я изтеглих от масата. -Ще си говорим за Еди по пътя.
Тя ме изрита през вратата, а аз й се оплезих. Но успях да се замисля за секунда: Наистина...Какво ми става с тя любезност?

29Сладкарница "Sweet temptation" - Page 2 Empty Re: Сладкарница "Sweet temptation" Пон Авг 09, 2010 7:47 am

Лия МакРайн

Лия МакРайн

Лия реши да види как върви сладкарницата й.. Разбира се трябваше да си облече с нови дрехи, все пак излизаше извън Ла Пуш, а и нямаше намерението скоро да се трансформира. Влезе в сладкарницата, която по това време винаги беше почти празна, така че това не я изненада. След малко отиде и седна на една от най-хубавите маси, тази вечер реши да е клиент в собственото си заведение. Трябваше да опознае тръпката.
- Добър вечер..Ооо това сте вие, ше...- започна момичето, но Лия сложи пръст пред устата си. Сервитьорката кимна и пордължи да говори като на обикновен клиент.
- Какво ще желаете да поръчате? - попи4та.
Лия се позамисли и хвърли бегъл поглед върху менюто, не че него знаеше на наизуст, просто искаше да изглежда сякаш наистина е само клиент.
- Една торта Каприз и едно дълго кафе, ако обичате. - поръча си Лия и се облегна назад, а момичето кимна и след като си записа влезе в другото помещение. Лия потупа с ръце панталоните си, не беше свикнала да носи много дрехи, но случаят го изискваше. Надяваше се само кафето да е по-силничко, защото едва си държеше очите отворени, не беше спала предната нощ...

http://just0add0water.my-rpg.com/index.htm?sid=11a112c37b9df785f

30Сладкарница "Sweet temptation" - Page 2 Empty Re: Сладкарница "Sweet temptation" Пон Авг 09, 2010 7:54 am

Бека Конър

Бека Конър

След като успях да се измъкна от Рашел и Мола се запътих към сладкарницата. Охх толкова м се спеше. Едва ходех, едва гледах. Реших да изпия едно кафе, за да се събудя малко. проснах се пред една маса и изчаках да дойде сервитьорката. Само че като погледнах, видях че масата беше заета. И не от кой да е, а от Лия. Толкова ми се дремеше че бах пропуснала този детайл. Тръгнах да се надигам, за да се пренестя.
- Извинявай - смотолевих.
- Не, стой тук - каза Лия а аз се опулих срещу нея. какво им ставаше на всички? По рано през деня Рашел ме покани на пазар, а сега това ...?

31Сладкарница "Sweet temptation" - Page 2 Empty Re: Сладкарница "Sweet temptation" Пон Авг 09, 2010 8:16 am

Лия МакРайн

Лия МакРайн

Върколачката не мислеше много какво прави, но не виждаше нищо лошо в това да й каже да си стои на мястото. Все пак не й пречеше, а и нали беше човек. Лия нямаше нищо против компанията на момичето. Е, вярно че малко миришеше на кръвопиец, но можеше да се преживее..поне щом беше все още жива.
- Внимавай да не лапнеш някой муза..- засмя те тихо Лия, като видя физиономията на Бека. Замисли се. Джейк и Кевин бяха извън града да изпробват лодката, която направиха и не се знаеше кога щяха да се върнат. Колко отегчително, те поне щяха да правят нещо, а Лия щеше да заспи права в сладкарницата си?! Момичето изсумтя тихо наум и се опита да съсредоточи заспиващия си мозък върху Бека.
- Е, какво мислиш за..за историята на племето? - попита я като отпи от вече сервираното кафе и поръча едно безплатно и силно за Бека,която по всичко личеше също имаше нужда да остане будна.

http://just0add0water.my-rpg.com/index.htm?sid=11a112c37b9df785f

32Сладкарница "Sweet temptation" - Page 2 Empty Re: Сладкарница "Sweet temptation" Пон Авг 09, 2010 3:03 pm

Изабела Рийд

Изабела Рийд

След като бях в магазина на Бека се разхидих из мола и реших да посетя сладкарницата на Лия.Когато влязох видях,че Лия и Бека са там и реших да ги поздравя.
-Здрасти,момичета.
-Здрасти Бела.
Отидох да си поръчам едно кафе и се върнах при тях.
-Е,как така двете си говорите?

33Сладкарница "Sweet temptation" - Page 2 Empty Re: Сладкарница "Sweet temptation" Пон Авг 09, 2010 5:44 pm

Лия МакРайн

Лия МакРайн

Лия отпиваше на бавни глътки от кафето, за да му се наслади, докато онази отвратителна миризма не я жегна и тя едва ли не се задави.
-Здрасти,момичета. - поздрави вампирката, която минаваше покрай тяхната маса.
-Здрасти Бела. - поздрави я само Бека, Лия бе заета да търси салфетка, но така или иначе нямаше да я поздрави.
Беше Изабела, която си поръча едно кафе и с нарастващата си наглост нахално се върна при тях и зае един от свободните столчета на масата им.
-Е,как така двете си говорите? - попита Бела, а Лия изсумтя.
- Какво толкова странно има да си говоря с човек? - попита раздразнително Лия и тихо изръмжа на вампирката
- А ти какво търсиш тук? - попита и направи гримаса. Само кръвопийци й липсваха...Май трябваше да сложи табелка пред сладкарницата си "НЕ СЕ допускат кръвопийци!!!"

http://just0add0water.my-rpg.com/index.htm?sid=11a112c37b9df785f

34Сладкарница "Sweet temptation" - Page 2 Empty Re: Сладкарница "Sweet temptation" Пон Авг 09, 2010 6:05 pm

Бека Конър

Бека Конър

- Ама какво? - учудих се - моля ви не започвайте пак!
- Сърди се на пиавицата - измърмори Лия.
- Какъе ти е проблема, куче в женски род? - заяде се Бела.
- Какъв ли? Ти си ми проблема. С тая миризма на вкиснато ще ми изгониш клиентите!
- Кой го казва. А ти миришеш на мръсни гащи - продължаваше Бела.
- Спрете!!! - изпищях. - Няма смисъл.
Лия стисна устни, а Бела се врътна.
- Фиу - казах и театрално избърсах челото си с опакото на дланта си.
- Какво по дяволите ... - Лия не довърши, загледана в китката ми.

35Сладкарница "Sweet temptation" - Page 2 Empty Re: Сладкарница "Sweet temptation" Пон Авг 09, 2010 6:20 pm

Изабела Рийд

Изабела Рийд

-Какво сте и направили?-попита ядосано Лия
-Необвинявай мен.Не съм била там.-казах аз
-Спокойно,нищо ми няма.-Обади се Бека
-Как така ти няма нищо?-Лия се ядоса още повече.
-Хей,по-спокойно,успокой се.-казах аз
-Как да се успокоя а?-изръмжа тя
Хвана ме за врата и ме вдигна във въздуха.
-Лия пусни я.-Отново се обади Бека.
Лия ме пусна.
-Не искаам да си създавам врагове Лия.Приятели?-добавих и си подадох ръката.

36Сладкарница "Sweet temptation" - Page 2 Empty Re: Сладкарница "Sweet temptation" Пон Авг 09, 2010 7:04 pm

Лия МакРайн

Лия МакРайн

Лия се изсмя саркастично и скръсти ръце, за да не ги използва.
- Какви ти приятели? - изсумтя отново момичето.
- Вие вампирите май обичате да се превземате, а?! - каза Лия с иронична нотка и извъртя очи, като се обърна с гръб към вампирката. Тя май си въобразяваше, че с Лия МакРайн можеш да станеш приятелка просто ей така, особено ако си вампир. Що за странно мислене?
- Е, приятен разговор, няма да ви преча.. - каза Лия саркастично и се качи по стълбите, които водеха към кулата и мястото за почивка. Тъй като в момента там нямаше никой, може би Лия щеше да успее да се успокои малко. Тя се тръшна на дивана и оголи зъбите си. Само като се сетеше, че проклетите кръвопийци вечно се появяваха от нищото, за да й вгорчават живот, просто кръвта й кипваше.

http://just0add0water.my-rpg.com/index.htm?sid=11a112c37b9df785f

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 2]

Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите