Mystic Forks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли в Mystic Forks!


You are not connected. Please login or register

Кухнята!

2 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Кухнята! Empty Кухнята! Нед Юли 18, 2010 3:41 pm

Грета Хъмпфри

Грета Хъмпфри
Admin

Тук ще работят 4-та готвачи.Бъдете внимателни като приготвяте храната!

ПП:И не забравяйте че всеки месец трябва да има поне едно РП за да можем да ви внесем заплатата.

2Кухнята! Empty Re: Кухнята! Пон Юли 26, 2010 10:36 pm

Алвин Мейсън

Алвин Мейсън

Спеше ми се адски много Sleep .Алармата звънна. Беше 6:30 и аз трябваше да ставам за работа. Само че ми се спеше адски много. Разтърках очите си.Когато стигнах на работа видях че персонала още не беше пълен. Изглежда бях от по-ранобудните. Вършех работата си примерно. По-късно през деня, нямаше много клиенти. Продадохме само пет бургера и 2 менюта.Оставаше ми още половин час от смяната, но нямаше клиенти, затова седнах да почета малко. study

3Кухнята! Empty Re: Кухнята! Вто Юли 27, 2010 5:31 pm

Алвин Мейсън

Алвин Мейсън

Днес в Мистик форкс беше много натоварено.Бека и Рейвън не спряха да дават повъчки.20-30 минути трябваше да довърша поръчките.Бяха дошли 10-11 гладни вампира 6 върколака 3 самодиви и поръчваха се едно за 100 души.
За тях трябваше 20 минути след работното ми време.Поръчаха 30 коли 25 шеика 40 бургера 35 картофки.Бека и Рейвън се повтаряха коли,бургери,картовки,коли,шеикове и дрън дрън.

4Кухнята! Empty Re: Кухнята! Сря Юли 28, 2010 4:45 pm

Алвин Мейсън

Алвин Мейсън

Тази сутрин изобщо не ми се ходеше на работа,но пих едно 3в1 и се събудих.Бека я нямаше и остана само Рейвън.
Днес не беше много натоварено.Мина леко и бързо мина.3-4 бургера 2 коли 3-4 картофки 1-2 шеика

5Кухнята! Empty Re: Кухнята! Съб Юли 31, 2010 4:53 pm

Алвин Мейсън

Алвин Мейсън

Днес беше ненатоварен ден.Целият персонам само си говорехме.Доиде само един клиент.Той поръча за вкъщи.
Поръча 5 бургера 6 коли 3 картовки 10 шеика.После като ми свърши работното време казах чао и си тръгнах.Докато се пебирах видях един познат в пицарията които ми каза че днес бил наи натовареният ден в пицариата.Каза ми че всичко са направили на половин цена и повече от половината град бил там.Аз го извъгах че съм забравил нещо в работата и бързо долетях до работата да им кажа че са направили всичко на половин цена. И на следващият ден всичко беше и при нас на половин цена.И почти целият град беше в при нас.

6Кухнята! Empty Re: Кухнята! Пон Авг 02, 2010 4:59 pm

Алвин Мейсън

Алвин Мейсън

Днес малко се успах,но вле пак само се управих измих си зъбите на бързо и долетях за по малко от 1 минута и почнах работа.Шефа още не беше дошъл и докато доиде клиент или шефа целият персонал си бъбреше.Но по едно време се чу отваряне на вратата и всички бързо бързо почнаха работа и шефа не разбра че нищо не сме правили.После минаха набързо 5-6 човека направих десетина бъргера 3 шеика и коли 11 къртофки.

7Кухнята! Empty Re: Кухнята! Сря Авг 04, 2010 4:00 pm

Алвин Мейсън

Алвин Мейсън

Днес беше много лек ден.Имаше много клиенти но поръчваха по малко.Направих 10 бургера 12 картофки 8 коли.
Денят мина неосетно.Само един човек си поръча за вкъщи това беше най-голямата поръчка за деня.

Кухнята! Nelena

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Similar topics

-

» Кухнята
» В кухнята

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите