Mystic Forks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли в Mystic Forks!


You are not connected. Please login or register

MusicStore

4 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1MusicStore Empty MusicStore Нед Юли 18, 2010 2:45 am

Рашел Волтури

Рашел Волтури
Admin

Добре дошли в музикален магазин Soul. Можете да си купите любимия диск на любимата група, китара, барабани и всякакви музикални инструменти, музикални плейъри, микрофони и усилватели.
MusicStore Music_store_pos
MusicStore Recordstore460

MusicStore Apple-ipod-nano-chromaticMusicStore Usilvatel-kitara

2MusicStore Empty Re: MusicStore Чет Юли 22, 2010 4:01 am

Майли Стюарт

Майли Стюарт

С Рашел стигнахме до нейния магазин. Той беше огромен. Имаше всякакви музикални неща. Всякакви инструменти , дискове . iPod - и , микрофони , усилватели и т.н.
- Уоу. - в началото само това можех да кажа. - Магазинът ти е страхотен. - казах и се обърнах към приятелката си.

ПП: Дано да съм уцелила мястото.

http://the-city-of-vampire.forummotion.com/forum.htm

3MusicStore Empty Re: MusicStore Чет Юли 22, 2010 4:16 am

Рашел Волтури

Рашел Волтури
Admin

Уоу.каза тя, когато влязохме -Магазинът ти е страхотен. -
-Мерси! -гордо казах - Не можах да се сдържа да го отворя - просто обожавам музика..!
Отидох до касата и казах на продавачката с "приятелската" ми усмивка. Не че бях попринцип злобна към хората, служителката ми дори ми беше симпатична за човек, просто винаги държах отношенията си хладни, но не въвреше да съм груба с всички:
-Здравей! Какъв беше оборота днес? Имаше ли клиенти?
-Да, госпожице Волтури. -обърна се към мен любезно. -Магазинът се развива с много добра скорост.
-Добре, можеш да си вървиш днес по-рано. - усмихнах й се отново и тя започна да си събира нещата. Взех и преброих парите от касата, след което отделих половината и ги прибрах в чантата си. Върнах се при Майли, която оглеждаше магазина.
-Хареса ли си нещо? -попитах я.
-Ами..колко струват iPod-ите?
-За теб - нищо. -обърнах се и взех една от опаковките и й я подадох.
-А ако искаш нещо друго - получаваш 50% отстъпка! - заявих аз.

4MusicStore Empty Re: MusicStore Чет Юли 22, 2010 5:06 pm

Майли Стюарт

Майли Стюарт

- Сериозно ли? - попитах аз , като държах iPod - а в ръката си.
Бях леко издненадана, но не и прекалено. Все пак аз бих ..... ще направя същото. Very Happy
Разбира се няма да и искам пари , ако си хаерса нещо ще е като подарък.

http://the-city-of-vampire.forummotion.com/forum.htm

5MusicStore Empty Re: MusicStore Чет Юли 29, 2010 9:36 pm

Моника Блак

Моника Блак

С Тайлър се разхождахме из града. разбира се имахме една определена цел - магазинът за китари. По пътя забелязвах как го гледат хората. Разбира се, изглеждаше доста висок и внушителен до мен, като се вземе в предвид и това, че привличаше повечето погледи на момичетата.. По лицето му съдих, че не обръща внимание на ничии погледи, просто разглеждаше витрините заедно с мен и се смееше заразително, защото след него и аз веднага се засмивах. След като обиколихме няколко места, които наистина ми бяха непонятни до днес, се намерихме и пред главната ни цел.
В магазина имаше толкова голямо изобилие, че останах с отворена уста. Накъдето и да се обърнеш..По сетните висяха окачени най-различни модели китари, всеки от които притежаваше различни екстри. Не можех да повярвам на очите си. Примигвах няколко пъти, сякаш да се уверя, че е реалност. Човек никога не знае кога мечтае и кога се намира в реалността. Но в момента осъзнах, че не сънувам.
- Уаау..- възкликнах с възхищение, когато се доближиш до една от китарите и леко прокарах дланта си по нея. Беше почти, като старата ми, която остана в гората, но тази беше по-нов модел. Точно като тази в мачтите ми...

6MusicStore Empty Re: MusicStore Чет Юли 29, 2010 9:42 pm

Тайлър Лаутнър

Тайлър Лаутнър

След като се разкарахме от кърщата на Лия,аз и Моника тръгнахме към града.Всъщност,аз незнаех много места,само знаех,остновните неща в града и нещата от където мога да си купя най - важното.Когато пристигнах тук,минах през това местенце,и без да искам видях магазина за китари,не вярвах,че някой ден ще успея да го използвам,но ето,че този ден дойде.Усмихнах се,след което продължихме да вървим по улиците,незнайно защо,в този ден,беше пълно с хора,които се лутаеха,като мухи без глави.Накрая стигнахме целта си.Влязохме вътре.Някаква странна балада свиреше от тонколоните.Когато се сетих,за тонколони,Лия,и микрофон,потръпнах,всякаш все още чувах пронизителния писък.Оставих Моника да се разходи из китарите и да си избере.Погледнах към нея,и видях,че разглежда една китара.Явно тази си беше харесала.Свалих я,след което отидохме до касата.Оставих там китарата,а през това време отидох и си взех един iPod.Върнах се на касата.
-Добър ден,искам да купя тази китара,този iPod и ако може един калъф за китарата! - казах и се усмихнах.След малко вече бяхме купили всичко нужно.
Излязохме на улицата.
-Искаш ли да отидем до някое кафене да пийнем по нещо? - попитах я и зачаках отговор.

7MusicStore Empty Re: MusicStore Чет Юли 29, 2010 9:56 pm

Моника Блак

Моника Блак

Не можех да повярвам че вече е моя. Усмихнах се на китара, след което я прибрах в калъфа и я метнах през рамо.
- Благодаря за новата придобивка. - казах и се усмихнах на момчето, а той ми отвърна с усмивка и ми зададе въпрос.
- Искаш ли да отидем до някое кафене да пийнем по нещо? - попита и след няколко секунди мислене, погледнах го и му отговорих.
- Добре, да вървим. - нямах причина да му откажа, защото нямаше какво да правя, а и освен китарата му дължах и живота си. След секунда младежът ме поведе към най - близкото място, където можехме да седнем, за да пийнем по нещо.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите