Mystic Forks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли в Mystic Forks!


You are not connected. Please login or register

Плажът Ла Пуш

+6
Джейкъб Дейвидсън
Никол Евънс
Бека Конър
Рейвън Кълън
Лия МакРайн
Рашел Волтури
10 posters

Иди на страница : 1, 2  Next

Go down  Съобщение [Страница 1 от 2]

1Плажът Ла Пуш Empty Плажът Ла Пуш Съб Юли 17, 2010 3:38 pm

Рашел Волтури

Рашел Волтури
Admin

Презз повечето време тук е студено, но в слънчевите дни можете да поплувате или да се опражнявате в гмуркане от скали...

Плажът Ла Пуш La-push-beach

2Плажът Ла Пуш Empty Re: Плажът Ла Пуш Чет Юли 22, 2010 4:43 am

Лия МакРайн

Лия МакРайн

Лия се разхождаше по брега, оставяйки мокрите си стъпки по пясъка. Водата бе ледена, но тъй като тя беше върколак я усещаше топла, като всичко до което се докоснеше. Хладният бриз дори не можеше да я накара да изтръпне, а усещането би било невероятно. Но пък от друга страна си имаше и хубави неща в това да си върколак. Нямаше да ги реди в момента, не й се занимаваше, затова просто спря да мисли за нищо и се разположи на сухия пясък. започна да си чертае една фигурка с пръст, докато не долови позната и лоша(за нея) миризма.
- Какво по...- наруга почти докрай тя, като веднага се изправи и се заозърта наоколо. Това можеше да е само едно нещо - вампир. Но какво ли можеше да прави вампир - тук??? Освен да си търси неприятности, друго не й хрумваше на Лия.

http://just0add0water.my-rpg.com/index.htm?sid=11a112c37b9df785f

3Плажът Ла Пуш Empty Re: Плажът Ла Пуш Чет Юли 22, 2010 4:53 am

Рейвън Кълън

Рейвън Кълън

Отидох на плажа в Ла Пуш.
Чух мислите и миризмата на вълк.Всъщност беше женска.
Само веднъж приди 100 години бях виждала женски вълк и после тя бе убита.
-Здравей,Лия.-казах излизайки от гората
~Коя е тя по дяволите?От къде знае името ми?Какво иска не трябва да има вампири тук.~
-Аз съм Рейвън.Мога да чета мисли.Спокойно,няма да нараня никого.Вегетарянка съм-казах...

4Плажът Ла Пуш Empty Re: Плажът Ла Пуш Чет Юли 22, 2010 5:06 am

Лия МакРайн

Лия МакРайн

Четец на мисли..Ъх! Лия мразеше някой да се рови в главата и. От някои битки с вампири бе останала с впечатлението че някои от дарбите им не им влияят, но пък други..Странна работа.
- И все пак не трябва да си тук. - отвърнах тя с твърдия си тембър.
- Защо си тук? - попита Лия след това. Ако вегетарианката й кажеше, че е тук просто, за да се разходи, щеше да избухне в смях, но никога нямаше да повярва. Звучеше твърде абсурдно вампир да навлиза в територията на върколаци, защото иска да се разходи. Имаше и други места, където можеше да го прави, необезпокояван от никой. Пък и нали уж вампирите не понасяха да са около върколаци и обратно.

http://just0add0water.my-rpg.com/index.htm?sid=11a112c37b9df785f

5Плажът Ла Пуш Empty Re: Плажът Ла Пуш Чет Юли 22, 2010 5:18 am

Рейвън Кълън

Рейвън Кълън

-Ами,чесно казано незнам.На мен върколашката миризма не ми пречи-казах и се сетих за едно време.
-Как така не ти пречи?-каза тя.
-Ами...сложно е...-отвърнах
Истината бе,че преди много години се бях влюбила във върколак.
Бяхме приятели и затова бях свикнала с миризмата..
-Е,все пак не трябва да си тук.Затова си тръгвай-каза грубо
-Виж,не ме плашиш.Знам,че си нова в глутницата.Също така знам,че и в момента в глутницата сте само ти и Джеръми.-казах

6Плажът Ла Пуш Empty Re: Плажът Ла Пуш Чет Юли 22, 2010 5:36 am

Лия МакРайн

Лия МакРайн

Последното странно и грешно твърдение на Рейвън накара Лия да се разсмее.
- Мисля, че си се объркала. Не познавам този Джеръми, за когото говори. Е, може и да съм го мяркала тук, но..не съм в неговата глутница. Дойдох тук със собствената си глутница. - отбеляза Лия, но се запита защо въобще се обясняваше?
- Виж..- каза момичето и показа татуировката си на вампирката. - Можеш ли да отгатнеш на кое племе е знак? - попита Лия, като изобщо не мислеше за името на племето си или за историята около него. Пък и никой тукашен не би могъл да знае за нейната глутница. Ето защо не се учудваше, че Рейвън се бе объркала. Не беше добра идея да се прави на толкова умна.

http://just0add0water.my-rpg.com/index.htm?sid=11a112c37b9df785f

7Плажът Ла Пуш Empty Re: Плажът Ла Пуш Чет Юли 22, 2010 5:52 am

Рейвън Кълън

Рейвън Кълън

- Виж..- каза момичето и показа татуировката си на вампирката. - Можеш ли да отгатнеш на кое племе е знак?-попита.
-Хммм....доста ми е позната.Виждала съм знака,но не се сещам за името.-казах
-Пък и не съм казвала,че съм тукашна-допълних
-От къде си тогава2-запита и аз незнам защо,но нещо я подтикваше да ме пита
-От Ню Йорк-казах.
Помислих малко по въпроса с племето.Сетих се.Ама разбира си това беше знака на глутницата от племето Кахети.
-Ти си член на глутницата от племето Кахети-казах...

8Плажът Ла Пуш Empty Re: Плажът Ла Пуш Чет Юли 22, 2010 5:58 am

Лия МакРайн

Лия МакРайн

Лия изсумтя и погледна вампирката.
- Малка поправка. Не съм член, а Алфа. - каза тя и скръсти ръце.
"Но ти от къде си чувала за моето племе? Хм..Изглежда е по - известно отколкото си мислех" - наум си каза и се подсмихна.
"Нали четеш мисли, тогава е мое улеснение. Няма смисъл да си отварям устата, за да общувам с теб. Колко удобно."

http://just0add0water.my-rpg.com/index.htm?sid=11a112c37b9df785f

9Плажът Ла Пуш Empty Re: Плажът Ла Пуш Чет Юли 22, 2010 6:07 am

Рейвън Кълън

Рейвън Кълън

"Но ти от къде си чувала за моето племе? Хм..Изглежда е по - известно отколкото си мислех" - наум си каза и се подсмихна.
"Нали четеш мисли, тогава е мое улеснение. Няма смисъл да си отварям устата, за да общувам с теб. Колко удобно."
-Мне,племето не е известно-казах.
~Тогава откъде знаеш за него~помисли си .
-Дълга история-отвърнах
~Да не би да си участвала в някоя от битките?~почуди се тя.
-Не...аз винаги съм ви уважавала.Независимо от кое племе сте-казах и се подсмихнах...

10Плажът Ла Пуш Empty Re: Плажът Ла Пуш Чет Юли 22, 2010 6:18 am

Лия МакРайн

Лия МакРайн

"Хм..." - измърмори Лия и отново се стовари на пясъка.
"Уважение...Сериозно? Никога не съм чувала вампир да говори такива неща за нас. Всички останали ни мразят и с удоволствие биха ни изтребили, като хлебарки. но естествено, аз няма да го позволя! Никога! моето племе изстрада достатъчно, за да се превърне в едно нищо. След като вече заех мястото на баща си, ще запазя глутницата си цяла! Заклех се пред паметта му!" - мислите навлизаха в главата на Лия, като гръмотевици. Но и тя не се стараеше да ги спре, не й дремеше, че вампирката слуша всичко.
"Всъщност племето ни не е известно именно, заради вампирите. тези битки, които го разбиваха и не го оставяха цяло. Но има нещо с което това племе се гордее. И то е, че все още го има. Въпреки огромните и многобройни погроми, които преживя, все още съществува и се бори да продължи да съществува." - гордо изтъкна тя наум и за миг затвори очи. Парещият очите спомен за последната преживяна загуба, все още не бе избледнял.

http://just0add0water.my-rpg.com/index.htm?sid=11a112c37b9df785f

11Плажът Ла Пуш Empty Re: Плажът Ла Пуш Чет Юли 22, 2010 6:33 am

Рейвън Кълън

Рейвън Кълън

"Всъщност племето ни не е известно именно, заради вампирите. тези битки, които го разбиваха и не го оставяха цяло. Но има нещо с което това племе се гордее. И то е, че все още го има. Въпреки огромните и многобройни погроми, които преживя, все още съществува и се бори да продължи да съществува." - гордо изтъкна тя наум и за миг затвори очи. Парещият очите спомен за последната преживяна загуба, все още не бе избледнял.
Слушах всяка нейна мисъл.
-Виж,Лия-тя ме погледна малко стреснато,защото спрях мисълта и-..Аз знам какво си преживяла след загубата на баща си.Знам колко е мъчително и колко страдаш.Разбирам те напълно.
~Незнаеш нищол`помисли си тя.
-И аз загубих родителите си Лия.Много отдавна...

12Плажът Ла Пуш Empty Re: Плажът Ла Пуш Чет Юли 22, 2010 6:41 am

Лия МакРайн

Лия МакРайн

Лия стана от пясъка и се изтръска.
Погледна Рейвън и както до сега наум й проговори.
"Не ми трябва да ме разбираш. Не се притеснявай." - помисли тя леко саркастично и махна с ръка.
"Впрочем, не си ли любопитна как изглежда къщата на един върколак?" - незнайно защо я попита Лия, може би за да смени темата и тя не знаеше. Беше й интересно какво е да каниш вампир на гости..
"Боже, какви глупости си мисля!" - смъмри се тя наум. Не биваше да се доверява толкова лесно и да пуска вампир в къщата си. Кой знае дали бе такава каквато изглежда.

http://just0add0water.my-rpg.com/index.htm?sid=11a112c37b9df785f

13Плажът Ла Пуш Empty Re: Плажът Ла Пуш Чет Юли 22, 2010 6:49 am

Рейвън Кълън

Рейвън Кълън

"Боже, какви глупости си мисля!" - смъмри се тя наум. Не биваше да се доверява толкова лесно и да пуска вампир в къщата си. Кой знае дали бе такава каквато изглежда.
-Погледни ме в очите и меоже би ще разбереш каква съм.-казах
-А колкото до тава дали ми е интересно,вече съм виждала къща на върколак.Макар,че беше много отдавна може стандартите да се се променили.Знае ли човек-засмях се...

14Плажът Ла Пуш Empty Re: Плажът Ла Пуш Чет Юли 22, 2010 7:01 am

Лия МакРайн

Лия МакРайн

Лия се засмя.
"Да, да вярно. Забравих, че си от тези вампир, които знаят всичко.." - каза отново в мислите си и извъртя очи.
"Всъщност ми е интересно..Има ли нещо, което не знаеш?" - Лия погледна въпросително вегетарианката и зачака отговора й, след това погледна луната. Ярките й отблясъци правеха водата, да изглежда сякаш свети. беше красиво. Всичко през нощта. Точно това време обичаше Лия. И не само защото бе красиво, а и спокойно. Беше толкова тихо, че се чуваха единствено песните на щурчетата. Толкова тихо, че можеш да чуеш собственото си дишане.

http://just0add0water.my-rpg.com/index.htm?sid=11a112c37b9df785f

15Плажът Ла Пуш Empty Re: Плажът Ла Пуш Чет Юли 22, 2010 7:09 am

Рейвън Кълън

Рейвън Кълън

"Всъщност ми е интересно..Има ли нещо, което не знаеш?" - Лия погледна въпросително
-Има много неща,които не знам Лия.-казах също загледана в луната.
Ня ми навяваше толкова спомени...човешки и вампирски...хубави и лоши...
-Но се пак никой неможе да знае всичко.Дори един четец на мисли-казах аз.
Започнах да си припомням хубавите и лошите неща загледана в лун
ата....

16Плажът Ла Пуш Empty Re: Плажът Ла Пуш Чет Юли 22, 2010 7:26 am

Лия МакРайн

Лия МакРайн

Това което каза беше ясно. Всъщност въпросът на Лия беше по - скоро реторичен, но беше без значение.
Гледайки луната Лия си спомни, че скоро беше пълнолуние. Незначителен факт, който изпълваше мислите й.
Питаше се колко ли още мислеше да остане тук Рейвън, не беше много безопасно за нея. Но щом каза, че тя и Джеръми са единствените върколаци, които познава...Знаеше, че като изключим Джеръми само тя и нейната глутница обитаваха целият Ла Пуш. Това от една страна беше хубаво, но от друга..бе по - скоро плачевно. Един вълк - единак и една глутница от забравеното племе Кахети.. Ама че работа. Само това ли бяха върколаците?
Сега беше Рейвън, която не бе заплаха..Но утре2 Можеше да е друг вампир, който щеше да се окаже огромна заплаха и нямаше да е толкова любезен и милостив, като нея. Супер, няма що. Оказваше се, че глутницата й отново бе в опасност. Сякаш тъмната орис преследваше Кахети. Но защо?
Лия въздъхна и се заслуша в..тишината наоколо. Надяваше се на никой вампир до не му скимне скоро да се закача с върколаците от Ла Пуш.

http://just0add0water.my-rpg.com/index.htm?sid=11a112c37b9df785f

17Плажът Ла Пуш Empty Re: Плажът Ла Пуш Чет Юли 22, 2010 3:45 pm

Рейвън Кълън

Рейвън Кълън

-Спокойно.В безопастност сте тук-казах, а тя ме погледна
~Ти откъде знаеш?Немежеш да си сигорна.~отвърна.
-Така е.Немога да съм сигорна,но съм сигорна в това,че ако имата нужда от помощ ще се опитам да ви помогна.Стига да мога.-казах и тя ме погледна учудено.Аз се загледах в луната.
~Това е много странно.Кой нормален вампир би помогнал на върколаци,при положние,че двата вида се мразят?~помисли си учудено тя.
-Такъв,който ви увъжава...-казах....

18Плажът Ла Пуш Empty Re: Плажът Ла Пуш Чет Юли 22, 2010 4:51 pm

Лия МакРайн

Лия МакРайн

Тя предлагаше помощта си на върколаци, само защото ги уважаваше..Уау, това не се виждаше всеки ден.
"Щом предлагаш сама помощта си, няма да откажем, но..не съм много сигурна как ще реагират останалите от глутницата ми. Първо трябва някак да ги убедя, че е възможно вампир да е на наша страна в битките, ако има такива." наум й каза Лия и леко сви устни. Представяше си отрицателната реакция на другите от племето..Тъй като тя беше единственият върколак от женски род, като Алфа на цяла мъжка глутница не й бе никак лесна задача...

http://just0add0water.my-rpg.com/index.htm?sid=11a112c37b9df785f

19Плажът Ла Пуш Empty Re: Плажът Ла Пуш Чет Юли 22, 2010 5:01 pm

Рейвън Кълън

Рейвън Кълън

"Щом предлагаш сама помощта си, няма да откажем, но..не съм много сигурна как ще реагират останалите от глутницата ми. Първо трябва някак да ги убедя, че е възможно вампир да е на наша страна в битките, ако има такива." наум й каза Лия и леко сви устни. Представяше си отрицателната реакция на другите от племето..Тъй като тя беше единственият върколак от женски род, като Алфа на цяла мъжка глутница не й бе никак лесна задача...
-Добре...ъъм всъщност ти не си първата алфа женска-казах
~Как така???~попита наум
-Ами преди около стотина години в едно племе пак имаше такава аномалия,както сега с теб-отвърнах
~Чакай... стотина години??Тогава ти на колко си?~зачуди се наум
-Аз съм на сто и педесет вампирски години.-отвърнах аз....

20Плажът Ла Пуш Empty Re: Плажът Ла Пуш Чет Юли 22, 2010 5:09 pm

Лия МакРайн

Лия МакРайн

"Ъх, ясно. Е, това би трябвало да ме облекчи.." - каза си наум и мислено въздъхна, но не бе облекчена.
Както си стоеше в мълчание и гледаше луната, един вълчи вой, който няма как да сбърка, наруши тишината на нощта и Лия разбра, че някой от племето й я викаше.
- О, извинявай, но..трябва да бягам! - каза Лия и се затича по дългата плажна ивица, като в последствие на нейно място застана огромен ръждиво кафяв вълк, който скоро се скри зад дърветата в гората.

http://just0add0water.my-rpg.com/index.htm?sid=11a112c37b9df785f

21Плажът Ла Пуш Empty Re: Плажът Ла Пуш Съб Юли 24, 2010 10:30 pm

Бека Конър

Бека Конър

След като с Рейв отидохме до болницата и превързаха крака ми, реших да се поразходя по плажа. Шефът ме беше освободил от работа за целият ден. Разхождах се сама, понеже Рейв трябваше да се върне на работа. Така ми се искаше да нагазя във водата, но бинтованият ми крак определено не беше готов за подобно начинание.

22Плажът Ла Пуш Empty Re: Плажът Ла Пуш Нед Юли 25, 2010 5:19 pm

Никол Евънс

Никол Евънс

Никол седеше на един от камъните, близо до водата и наблюдаваше вълните, които се разбиваха в брега. Въздухът бе съвършено чист, а ароматът на океана й помагаше да игнорира останалите миризми. От време на време минаваше някой, който хвърляше критичен поглед на скъсаните й дънки и разширената блуза, напълно несъобразени със студения вятър. Тя ги игнорираше или само им хвърляше остър поглед в отговор. Беше свикнала с чувството да е различна от всички, че дори мисълта, че е зооморф вече не я впечатляваше толкова.
Накъсаните стъпки на някого прекъснаха мислите й.

23Плажът Ла Пуш Empty Re: Плажът Ла Пуш Нед Юли 25, 2010 5:28 pm

Бека Конър

Бека Конър

Кракът ме заболя. Трябваше да седна някъде. Огледах се и забелязах едно момиче да седи на един камък и да гледа замислено вълните. Направи ми впечатление че е доста леко облечена, но това не беше моя работа. Не исках да я прекъсвам, но се притесних да не настине и й подадох суичера ми. Рейв ме беше оборудвала със суичер и зимно яке, така че нямаше да замръзна.
- Здравей - усмихнах й се и й подадох сивият суичер.
- Няма нужда - тя се усмихна в отговор.

24Плажът Ла Пуш Empty Re: Плажът Ла Пуш Нед Юли 25, 2010 5:54 pm

Никол Евънс

Никол Евънс

- Няма нужда - усмихна се Никол в отговор.
Кракът на момичето бе превързан и по начина, по който вървеше личеше, че я боли.
- Искаш ли да седнеш? - попита Евънс, като хвърли поглед към крака на новодошлата. Тя само кимна в отговор и опита да се усмихне, но лицето й издаваше болка. Никол и помогна да седне и се настани до нея.
- Благодаря, за помощта... Казвам се Ребека, Ребека Конър. - каза момичето, като подаде ръка.
- Аз съм Никол Евънс - отвърна Ники, като пое ръката й, която бе толкова хладна, сравнение с нейната. - Наистина не ми е студено, защо не облечеш суичера? - обърна се тя към Ребека, осъзнавайки колко странно изглежда до навлеченото момиче.

25Плажът Ла Пуш Empty Re: Плажът Ла Пуш Нед Юли 25, 2010 6:09 pm

Бека Конър

Бека Конър

- Защото завирам - засмях се леко. Но наистина завирах. Започвах да се потя. Съблякох якето и жилетката, като останах само по къс ръкав. После облякох суичера. Така беше далеч по добре.
- На колко години си - пита ме тя дружелюбно.
- На 16 - усмихнах се - ти?
- И аз на толкова - каза и извърна глава отново към вълните.
- Красиви са, нали?
- Със сигурност - отвърна - и много свободни...

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 2]

Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите