Mystic Forks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли в Mystic Forks!


You are not connected. Please login or register

Концерт на Парамор

5 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Концерт на Парамор Empty Концерт на Парамор Нед Авг 15, 2010 5:21 pm

Ванеса Грифин

Ванеса Грифин

Парамор:Концерт на Парамор Paramore-paramore-3432198-1024-768

2Концерт на Парамор Empty Re: Концерт на Парамор Нед Авг 15, 2010 5:27 pm

Ванеса Грифин

Ванеса Грифин

О боже мой.Не можех да си поема въздух, въпреки че не беше нужен.Любимата ми група Парамор щеше да идва в Мистик Форк.Идеше ми да започна да крещя.Потърсих в джобовете си телефона и го намерих.Започнах да звъня на всички започнах с Роб после и на Раш на Бела на Ед на Дан и на новото момче Ерик.Сетих се, че и него може да поканя да дойде с мен.Взех си парите от дома и изтичах с най - бързата си походка.За две минути бях до концертната зала.Замаях се.Стоях пред входа и чаках всички да дойдат..Минаха 5 минути и все още никой не беше дошъл.А ето че най накрая някой благоволи да се зададе...

3Концерт на Парамор Empty Re: Концерт на Парамор Нед Авг 15, 2010 5:33 pm

Робърт Кълън

Робърт Кълън

Докато стоях и си почивах у дома.Телефона ми извъня и беше Неса.Каза ми веднага да отивам в концертната зала в Мистик Форкс.Ох какво ли си беше наумила отново.Спомена за някакъв концерт на Парамор, а да това беше любимата й група.Е как нямаше да отиде.Приготвих се възможно най- бързо и тръгнах.Като стигнах тя ме гледаше с много ядосан поглед.Вдигнах ръце и казах.
-Каквото й да съм направил съм невинен?
-Невинен?! - каза тя и продължи. - стоя тук и те чакам от 3 минути и 34 секудни.
Схванах за какво се беше ядосала.Ванеса не обича да чака.
-Накара ме да стоя и да те чакам цели 4 минути вече. - тя продължаваше с нейното конско.
-Добре де добре признавам се за виновен. - накрая се обадих. - ти ми се обади в последния момент Неси - Ванеси!
Успокои се защото видя,че приближава едно момиче.
-Ето и Шел идва!
Хм..значи беше поканила и онази вампирка от партито.Рашел Волтури..днес мисля, че ще се опознаем по - добре с нея.

4Концерт на Парамор Empty Re: Концерт на Парамор Нед Авг 15, 2010 5:49 pm

Рашел Волтури

Рашел Волтури
Admin

Телефона ми звънна и се изписа Неса. Почудих се за какво ми звънни и вдигнах.
-Парамор, парамор, параморр-----
-Несаа, дишай!
-ПАРАМОР имат концерт!!!!!!
-Кога?
-Сега!
-Идвам! - и затворих.
След четири минури и половина бях там, а пред вда ме чакаха Неса и....Роб. О майко!
Усмихнах се лъчезарно и прегърнах Ванеса. Обърнах се към Робърт и му подадох ръка. Той я пое и я целуна. оооооо божке! какъв романтик! Неса подскачаше на едно място и изпищя, когато един огромен, масивен мъж се зае да отваря вратата на залата.

5Концерт на Парамор Empty Re: Концерт на Парамор Нед Авг 15, 2010 6:07 pm

Изабела Рийд

Изабела Рийд

Докато си стояхме вкъщи изведнъж телефона ми звънна.Беше Неса.Вдигнах и чух:
-Елате веднага пред концертната зала.
-Какво -попитах с недоумение аз,но Неса вече беше затворила.
-Кой беше?-попита Ед.
-Неса иска да отидем пред концертната зала.Е,ще ходим ли?
-Разбира се,отговориха момчетата.
Приготвихме се за 2 минути.
-С коя кола ще сме?-Попитах аз
-С моята бързо отговори Ед.
-Качихме се в колата и потеглихме.След 2-3 минути бяхме пред залата.Там бяха Неса,Роб и Рашел.Излязохме от колата.
-Кое е толкова спешно,че неможах да си оправя косата?-попита Едуард
Всички се засмяха.
-Парамор,парамор,параморррррррр!-отговори Неса,която скачаше като малко дете
-Дишай-обади е Рашел.
-Сега е в по-добро настроение.-каза Роб
-Какво е станало бе брато?-попита Дан
-Закъснях малко и тя ми се скара.-отговори Роб и се нацупи
Всички се засмяха,освен Роб.

6Концерт на Парамор Empty Re: Концерт на Парамор Нед Авг 15, 2010 6:31 pm

Ерик Уесли

Ерик Уесли

Докато си стоях в къщи и гледах телевизия звънна телефона ми.Беше Неси.Като дигнах Неси искрещя:
-Бързо идваи пред концертната зала ще пеят ПАРАМОР.
Казах й че идвам след секунда.
Набързо тръгнах към концертната зала.
Когато стигнах Неси скачаше от радост че ще пеят.

7Концерт на Парамор Empty Re: Концерт на Парамор Нед Авг 15, 2010 7:58 pm

Ванеса Грифин

Ванеса Грифин

Събрахме се всички и един масивен чернокож мъж отвори вратата.
-За концерта? - попита той.
-Да,да,даааа! - започнах да крещя.
По физиономията му личеше, че май съм му спукала едното тъпанче.Обърнах се към другите с усмивка.
Влязохме и първата ми дума беше Уоу.Настанихме се на първия ред.Аз до мен Едуард,Рашел а до не я беше и Роб.След това седнаха Бела и Дан и Ерик.Бях хипер щастлива, но не само от концерта, а от това че и Едуард беше тук.Незнам какво ми ставаше сигурно от вълнение..но си помислих 'Неса стига си отричала той ти харесва'..да навярно беше така, но дали и той ме харесваше.
-Ехоо замечтаната слез долу на земята концерта ти започва! - каза Шел, която беше хванала Роб.
-Аз ли съм замечтаната. - й отговорих като й се усмихнах.

8Концерт на Парамор Empty Re: Концерт на Парамор Нед Авг 15, 2010 8:04 pm

Робърт Кълън

Робърт Кълън

Дойдох по желание на моята малка Неса.Влязохме в залатаа и тя беше огромна.Настанихме се на първия ред благодарение на Ванеса, която не спираше да дава усмивки наляво и надясно.Странното беше, че Рашел, вампирката която не спираше да ме гледа с очите си и с която аз се държах джентълменски целувайки ръката й.Честно имах чуството, че ако тя беше човек до сега щеше да е припаднала.Хванах я за ръката и седнахме на местата си.
-Ехоо замечтаната слез долу на земята концерта ти започва! - каза тя обръщайки вниманието към Неса.
Схаван замисъла й и се засмях.
-Аз ли съм замечтаната? - отговори Ванеса като й се усмихна.
Рашел само ококори очи като забеляза, че я гледам и се обърна отново на другата страна..

9Концерт на Парамор Empty Re: Концерт на Парамор Нед Авг 15, 2010 8:12 pm

Рашел Волтури

Рашел Волтури
Admin

Държах ръката на Роб, докато концертът започваше. Той ми се усмихваше постоянно и бях сиурна, че ако имах сърце досега щеше да минало през гръдния ми кош и да скокнало навън. Боже, много го харесвах. Внезапно в залата настъпи тишина и светлините изгаснаха. Светна едни голям прожектор в средата, а там стоеше Хейли до микрофон на стойка. Цялата зала започна да вика и пищи. Чуха се китарите и тя запя Ignorance.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите