Mystic Forks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли в Mystic Forks!


You are not connected. Please login or register

Езерото

+9
Тайлър Лаутнър
Джейкъб Дейвидсън
Лия МакРайн
Джеръми Фийлд
Рейвън Кълън
Саманта Страйт
Рашел Волтури
Джейсън Милис
Грета Хъмпфри
13 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Go down  Съобщение [Страница 3 от 3]

51Езерото - Page 3 Empty Re: Езерото Вто Авг 03, 2010 1:45 pm

Алвин Мейсън

Алвин Мейсън

След като се сабрахме аз ванеса и бела почнахме да си говорим.Рано сутринта не беше нито горещо нито много студено но на никои не му беше нито горещо нито студено.
Езерото - Page 3 Nick-jonas-1

52Езерото - Page 3 Empty Re: Езерото Вто Авг 03, 2010 1:53 pm

Ванеса Грифин

Ванеса Грифин

Доколкото си спомня вчера Бела трябваше да има придружители, но изглежда този път беше самичка.Учудих се на това място толкова рано, времето беше много приятно.Не бях виждала толкова красиво място.След като дойде и Бела, Алвин се трансформира отново в човек и дойде при нас.Седнахме на пясъка отстрани близо до езерето и започнахме да си говорим.
-Е Ванеса как ти викат на галено?- попита Алвин.
-Да кажи ни. - се включи и Бела.
-Ами вие може да ме наричате Неси.
-Е добре Неси! - усмихнах им се.
-От къде си?
-Идвам от Канада.
-Хубав град.Виждал съм го през въздуха. - обади се Алв.
-Е аз пък може да намина оттам. - каза Изабела.
Толкова ми беше приятно да си говоря с тях.Също както едно време бяхме само Аз и Рейчъл, но този път беше различно.Намерих други приятели и усещах, че те завинаги ще са такива.Винаги щях да помня Рейч,както винаги щях да помня тях.
-Ехоо къде се замислии?
-На тази планета ли сии?
Засмях се.
-Тук съм,просто се замислих...

53Езерото - Page 3 Empty Re: Езерото Вто Авг 03, 2010 2:02 pm

Изабела Рийд

Изабела Рийд

Беше много приятно човек,по-скоро вампир, да е на чист въздух и да говори с приятелите си.
-Ехоо къде се замислии?
-На тази планета ли сии?
Засмях се.
-Тук съм,просто се замислих
-Е,добре вече всички сме на Земята.-Засмях се аз-Алвин,разкажи ни за себе си.
-Какво искате да знаете?-Попита той
-Ами откъде идваш?Кога разбра,че си зооморф и такива неща.-Добави Неси

54Езерото - Page 3 Empty Re: Езерото Вто Авг 03, 2010 2:11 pm

Алвин Мейсън

Алвин Мейсън

-Аз съм от Ню Йорк.Разбрах че съм зооморф на 15 години.Но когато тръгнах със самолет в Южна Америка тои се разби тум в ''Мистик форкс,,.Разбрах че тук има и вампири хора вълчета и самоди.Първо малко ме беше страх от вампирите.
-След като ви разказах за мен може ли и ти да ми кажеш нещичко за теп Бела.-казах аз.

Езерото - Page 3 Nick-jonas-1

55Езерото - Page 3 Empty Re: Езерото Вто Авг 03, 2010 2:28 pm

Ванеса Грифин

Ванеса Грифин

-След като ви разказах за мен може ли и ти да ми кажеш нещичко за теб Бела.-каза
Алвин.
-Нека първо Нес ни разкаже тя е новата тук,аз ще съм след нея - отговори му Белс.
-Ъм..ами добре.
-Ами живеехме в Канада заедно с моето семейство, но майка ми и баща ми се разведоха когато бях на 9.
Усетих пареща болка в очите си.
-Ние незнаехме. - въздъхнаха те и Бела ме прегърна.
Продължих историята си.
-С мама се преместихме аз много трудно преживях тази раздяла, бях се затворила в себе си и не допусках никого, когато един ден срещнах най - добрата ми приятелка в човешкия живот Рейчъл.Тя ми помогна да превъзмогна всичко и отново да се завърна към живот.Всичко се оправи вече бях щастлива.Когато станах на 17 с мама се скарахме аз излязох навън и помня само, че ме болеше ръката.После се събудих и бях това което съм.Казах на мама че съм добре и така и не се върнах повече, а Рейч тя страдаше от моето изчезване, но след тази случка не съм я виждала.Дълго се лутах из градовете докато не намеря точното място ТУК.
-Милата ти. - каза Бела,докато още ме беше прегърнала.
-Ти си преживяла много неща. - каза Алвин.
-Да така е. - отговрих като се помъчих да се усмихна.
След като им разказах историята болката в очите ми не спираше,може би до сега ако бях човек щях да съм изплакала милион сълзи,това донякъде да си вампир ти помага в повечето случай.
-Ъм Бела ти ще разкажеш ли сега твоята история. - попитах я.



56Езерото - Page 3 Empty Re: Езерото Вто Авг 03, 2010 2:37 pm

Алвин Мейсън

Алвин Мейсън

Аз попитах Бела и Ванеса.
-Аз си имам приятел.-каза Бела
Първо малко се зачуди Неси.
-Аз нямам.-каза Неси
Аз не и повярвах много,но се съгласих.

Езерото - Page 3 Nick-jonas-1

57Езерото - Page 3 Empty Re: Езерото Вто Авг 03, 2010 2:54 pm

Изабела Рийд

Изабела Рийд

-Сега ще ви разкажа моята история.-казах аз-Ами аз съм от Калифорния.Аз,Ед и родителите ни живеехме в една огромна къща.Когато бях на 14 Дан се премести в нашето училище.Едуард му стана най-добрия приятел.След година Даниел ми предложи да станем гаджета и аз приех.На следващата година ЕД ми каза,че докато се е разхождал вечерта в парка някакво странно същество го е ухапало и ,че сега вече е вампир.2-3 Месеца не му говорех но след това успяях да свикна с тази мисъл,че брат ми е вампир.Когато навърших 17 Дан ми призна,че и той е вапир,а най-добрия ми приятел Тейлър е върколак.Това ми дойде в повече и аз взех спортната кола на татко.Докато карах ми излизаха спомени и аз се отклоних от пътя .Това беше последното, което помнех.Събудих се вболницата,а около мен бяха Дан,Ед и Тай.Те ми казаха,че единствения начин да оцелея е бил да ме превърнат във вампир.Обясниха ми и останалото.Аз реших,че не искам да се връщам вкъщи и с Тай,Едуард и Дан се престихме тук.Това е моята история.

58Езерото - Page 3 Empty Re: Езерото Вто Авг 03, 2010 3:05 pm

Ванеса Грифин

Ванеса Грифин

Когато чух историята на Бела се сепнах.Да научиш в един ден, че гаджето ти е вампир, а най- добрият ти приятел е върколак , трябва да имаш силни нерви за това, а тя е била просто човек като мен.
-Белс това си е наистина трудно за един човек.
Седнах до нея и я прегърнах като й се усмихнах.
-Знай, че може да разчиташ на нас. - каза Ал.
-Със сигурност. - потвърдих аз. - И оттогава с Дан сте заедно.
Тя само кимна.
-Ъм.Ванеса ти имаш ли си приятел.
Разсмях се.
-Ами всъщност много момчета са ми предлагали, но аз не бях готова за връзка поне в периода, в който бях. - му отговорих.
Той нещо се позамисли и само кимна.
-Ами ти Алв имаш ли приятелка..а. - попита Бела.
Леле как имаше сили след като разказа историята си да ни се усмихне отново,боже тя е силна и го е превъзмогнала някак си.Замислих се, че това трябва да направя и аз.Тогава Алвин прекъсна мисленето ми.
-Не. - отговори той.
Чух шум и инстиктивно се обърнах назад.Към нас приближаваше някой.Бела видя обърканото ми изражение и се разсмя.
-Спокойно Неси това са Едуард и Даниел. - каза ми тя.
И да позна - те бяха....

59Езерото - Page 3 Empty Re: Езерото Вто Авг 03, 2010 3:13 pm

Алвин Мейсън

Алвин Мейсън

След 5 минути предложих да отидем на кафе.
В един глас бел и неси казаха че са съгласни.
И тримата се засмяхме.
После тръгнахме към кафенето.

Езерото - Page 3 Nick-jonas-1

60Езерото - Page 3 Empty Re: Езерото Вто Авг 03, 2010 3:24 pm

Ванеса Грифин

Ванеса Грифин

На езерото Алвин ни предложи да отидем на кафе.Аз и Бела казахме в един глас Да и се засмяхме.
-Хей да отидем в моето кафене, току що го отворих. - предложи Изабела.
-Чудесна идея. - съгласихме се с Алв.
-Дани, Ед ще дойдете с нас нали?
-Естествено. - отговориха те.
-Само че как ще стигнем там има хора, не трябва да се набиваме на очи.
-Ами аз ще дойда с моята кола. - каза Алвин.
-Апък аз ще съм с Бела в моята кола. - заяви Дани и хвана Бела за ръката.
През това време всички се бяха изтреляли буквално към колите си без мен и Едуард.
-Ъм..Ванеса ще се возиш ли с мен? - ме попита той.
Незнам защо, но се чуствах странно с него.
-Ами добре и без това няма с кого да отида, а и Ед може да ми викаш Неса!
-Еми да тръгваме Неси. - той ми се усмихна и ме хвана за ръката.
Това беше сякаш премина токов удар през мен.Някакво ново непознато чуство.Като се качихме всички потеглиха, Алвин беше начело на редицата от коли.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 3 от 3]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите