Mystic Forks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли в Mystic Forks!


You are not connected. Please login or register

Частният плаж

+2
Рашел Волтури
Грета Хъмпфри
6 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Частният плаж Empty Частният плаж Пет Авг 06, 2010 2:36 am

Грета Хъмпфри

Грета Хъмпфри
Admin

Частният плаж 14uf85y




Тук е частният плаж.Входната цена е 100 долара.Тук бяха почти всички дискотеки,също така на клиентите си усигуряваха шезлонги,масички,диванчета,чадъри,а за най-верните си клиенти,които оставят бакшиши-дори полузакрити места,уредени с всякаква техника вътре..

2Частният плаж Empty Re: Частният плаж Пет Авг 06, 2010 4:26 am

Рашел Волтури

Рашел Волтури
Admin

С Грета показахме пропуските си и навлязохме в часната ни собственост за няколко часа. Когато минахме от сянката на слънце, заблестяхме като диаманти и сигурно успяхме да заслепим някой кораб дълбоко в океана. Веднага се наместихве на два шезлонга и застанхме наполовина скрити от чадъра. Грета веднага извади плажното масло и го разтръска:
-Хайде! Дай да ти намажа гърба!
-Ти сериозно ли? -попитах я с вдигната вежда.
-Да! -каза тя и посегна към мен.
--Не!
-Да!
-Не
-Да!
-Не! -викнах размяна и се втурнах през пясъка.

3Частният плаж Empty Re: Частният плаж Пет Авг 06, 2010 4:39 am

Грета Хъмпфри

Грета Хъмпфри
Admin

-Ще те стигнаа,няма да ми избягаш !*ухилих се аз*
-Ще видим,тази работа!*засмя се тя и се гмурна във водата*
-Мислиш си че не мога да плувам а!*засямх се аз,хвърлих плажното мляко на пясъка и влязох във водата след нея.Дълго време плувахме,след което решихме че е време да излезем.Стигнахме до шезлонгите си,когато аз дръпнах своята кърпа,която беше розова и също като банският ми имаше една щампа на череп.Според Шел хавлията ми е лигава,но тя и за очилата ми мисли същото.
-Какво правиш? *погледна ме изумена*
-Слагам си кърпата на пясъка!*погледнах очуено*
-Защо,нали имаш шезлонг?*чудеше ми се тя*
-Ами.. *почесах се зад врата* ръби ми!
-Ръби ти? *извика леко Шел и се разхили*
-Стига де!*смръщих се аз*
-Защо? Пак ли ще ме погнеш с плажното мляко? *попитаме засмяно тя,но тогава една мисъл мина през главата ми - "Бях захвърлила млякото наа брега" Втурнах се обратно към водата,но понеже бягах като обикновен човек водата го отнесе преди да мога да го стигна,след което се върнах при Шел намусена*
-Оо, какво има?Млякото ли ти взеха? *ухили се тя* не плачкай!Има друго в покритата стая*
-Да..да много смешно!
-Ами.. всъщност е малко смешно!*показа с пръсти*
-Това беше !*ухилих се злобно и се хвърлих върху нея,след дълга борба и двете бяхме в пясък,затова влязохме във водата.След като излязохме,Шел се настани на шезлонга си а аз отидох до полупокритата "стая" и взех плажното мляко,също така и пуснах урредбата,след като се върнах видях че тя е сложила хавлията ми отново на шезлонга*
-Мисля,че пясъка ,който изяде ще ти е достатъчен!*побутна слънчевите си очила и се засмя самодоволно*
-*завъртях очи* Сериозно ли?
-Мхм!*поклати глава в такт с музиката,тогава аз изипах плажно мляко върху корема й* Хей!*извика тя, а аз сложих една шепа пясък върху млякото,защото знаех колко е гадна комбинацията*
-Е, сега сме квит!*ухилих се аз*
-Само да се измия и си мъртва!
-Мм.. това вече е станало!*ухилих се аз като отбелязах това с показалеца си а тя изсъска*

4Частният плаж Empty Re: Частният плаж Пет Авг 06, 2010 11:00 pm

Бека Конър

Бека Конър

Дори и да бях обещала че ще заспя, цяла вечер не можах да мигна. Размишлявах върху разказа на Лия.
През деня нямах какво да правя. Замислих се над един факт. Аз бях на 16 години. Всички на моята възраст купонясваха, правеха щури и забранени неща. А аз винаги съм спазвала правилата.
Изведнъж ми се прииска да направя нещо лудо.
Станах нахлузих банските си, вземсто дрехи си взех хавлията и се увих с нея.
Отидох на плажа. От другата страна на залива беше охранявана зона за богаташи. Сиреч трябваше да стоя надалеч. Сгънах хавлията си, скрих я до една от скалите и се слях със вълните. Обожавах да съм под вода. Чувствах се една идея по-свободна. Добре че бях плувкиня. След петнадесет минути плуване без почивка вече бях на отсрещната страна на залива.
Отвън, на пясъка две познти физиономии се смееха и забавляваха ;д Кожата на момичетата искреше като дискоглобус.
В момента в който излязох от водата и двете автоматично, като че ли управлявани със дистанционно, се обърнаха към мен.

5Частният плаж Empty Re: Частният плаж Пет Авг 06, 2010 11:16 pm

Джеръми Фийлд

Джеръми Фийлд

След събранието на Ла Пуш се прибрах. Не ми се спеше и реших да потичам в гората. След час бягане се сетих за един хотел, който държеше плаж. Там ходеха заможни хора. Плащаше се по 100$ на човек-такива бяха правилата. Правила-бла, бла. Плажът беше ограден от висока мрежа и единственият начин да вляза бе да скоча. С един скок се озовах вътре. Имаше много дървета и миришеше на свежест. Прекосих "гората" и седнах на камъните. Чух гласове и се приближих. "О, вампирките от езерото"-помислих си. Не се приближих и отидох пак при камъните. Загледах се в морската шир. Водата се размърда и погледнах. Изведнъж от водата се показа човешка фигура. Беше момиче. Момичето от събранието на върколаците.
-Здравей-казах тихо, за да не ме чуят вампирките.
-Защо шептиш-попита момичето. Вампирките я чуха. "Джери, приготви се за битка"-помислих си и видях, че вампирките се наведоха да видят кой говори.

6Частният плаж Empty Re: Частният плаж Пет Авг 06, 2010 11:28 pm

Вероника Милър

Вероника Милър

Бяха минали едва три дена откакто Рони Милър се бе заселила в предградията на Ла Пуш,където се надяваше да открие себеподобни.Тъй като не познаваше никого,тя реши да обуе един черен клин,отгре метна дълъг потник приличащ на туника и обу любимите си кецове,след което излезе и заключи.Дълго се шля по улиците,докато не стигна гората.Там ужасното чувство да бяга се усили в нея и тя не можа да го преодолее,затова и спря да се бори с него.Без да знае колко точно километра пробяга,тя се озова на една скала и едва не падна,но успя да се спре на време.Там тя усети няколко миризми-едната на човек,нищо необичайно,това си беше курорт,другата на върколак,макар да не бе сигурна се надяваше,а трета.. трета никога не я беше срещала.Тя се почуди и наостри слух за да се опита да чуе нещо:
-Какво правиш тук,вълчо? *изсъска едно русо момиче*
-Махни се от пътя ми пиявицо!*отвърна й той*
-Внимавай как й говориш!*оголи зъби другото момиче*
Веронка се зачуди какво става,те щяха да се сбият,но .. имаше нещо странно в тези момичета и тогава!
-Чакай!*спря я русата* Виж довел си е подкрепление!*посочи с пръст Милър, а тя се уплаши,какво ставаше тук? *

7Частният плаж Empty Re: Частният плаж Съб Авг 07, 2010 12:00 am

Рашел Волтури

Рашел Волтури
Admin

Чакай! виж довел си е подкрепление! - посочи с пръст Грета към върколачката, застанала на една скала.
-Така ще е още по-забавно! -усмихнах се зловещо.
Момичето изглеждаше уплашено. Сякаш не разбираше въобще какво става. Върколакът пък се огледа объркано. видя момичето на скалата и повдигна вежда.
-Какво става тук? - попита уплашено върколачката.
-Става това, че ти и приятелчето ти ни тровите въздуха. Така че се разкарайте.
-Или какво? -предизвикателно попита кучето
-Веднъж те победихме, ще го направим отново! - заплаши го Грета.

8Частният плаж Empty Re: Частният плаж Съб Авг 07, 2010 12:08 am

Грета Хъмпфри

Грета Хъмпфри
Admin

-Оу, давай пробвай се!*саркастично каза върколака*
-Оо сега ще ти сритам задника!*озъбих се аз и тругнах към него,тогава чух Шел*
-Ти къде си мислиш че отиваш? *погледна върколачката*
-Аз.. *тя погледна уплашена* Моля ви оставете ме, не искам да се меся!
-Е, няма как да не се месиш,като си една от тях!*усмихнах се накриво*
-Чакай!*спряме с ръка Рашел* тя май наистина не знае какво става!
-Искаш да кажеш че тя не знае за нас? *погледнах объркано*
-Да!*поклати глава*
-Как се казваш? *погледнах към нея*
-Вероника!
-Добре, Вероника!Случайно да знаеш че ние сме вампири? *повдигнах вежди*
-Вие сте какво? *погледна уплашено *
-Оо, тези номера не минават при мен!*затичах се към нея,когато чух онова долно обикновено същество наречено човешко момиче да се обажда*
-Чакай те!Тя наистина не знае какво става!*извика тя*
-Как смееш? *обърна се Рашел към нея а аз се спрях*

9Частният плаж Empty Re: Частният плаж Съб Авг 07, 2010 12:44 am

Бека Конър

Бека Конър

- Чакайте! Тя наистина не знае какво става! - извиках без АЗ да съм напълно наясно какво става. Просто като гледах изражението й, познах себе си, преди много време. Виждах колко е уплашена.
- Как смееш - изсъска чернокосата вампирка, с която многократно се бях засичала, но чието име не знаех, а русокосата се закова на място.
- Аз .. просто - замрънках, крачейки бавно назад към водата. - така... се почувствах ааа - не можех да й обясня.Не можех да обясня и на себе си.
- Не ми пука - продължи да съска и настъпи към мен - сетивата ти са толкова нищожни, не чувстваш нищо... - каза като приклекна.
- Рашел, чакай - казаха русокосата, а момичето, чиято плячка бях се обърна към нея. - виж колко е безпомощна, не си струва...
- Тя ме прекъсна и си го заслужи...
Наблюдавах мълчаливо размяната на реплики. Въртях главата си ту към едната, ту към другата.
Върколака на име Джеръми, с който се бях запознала снощи изпозва моментното отвличане на внимание и ме изблъска 3 метра зад себе си.
Забелязах че Вероника - момичето върколак наближава уплашено към нас.

10Частният плаж Empty Re: Частният плаж Съб Авг 07, 2010 12:59 am

Джеръми Фийлд

Джеръми Фийлд

-Вероника, стой там, където си-извиках, все още гледайки към вампирките. Вероника спря на мястото си и се стресна още повече.
-Оо, защитникът се показа-каза едната и започна да се смее.
-Я престани с тоя сърказъм, че..-започнах, а другата ме прекъсна и я погледнах с ядосания си поглед.
-Че какво, пудел такъв? Какво можеш да ни направиш?
-Пудел ще викаш на "кралската"-направих гримасата "кралската"- си приятелка.
-Добре, а какво ще кажеш за Бълхарник, а накратко ще ти викаме Бълха-двете студенокожи започнаха да се смеят. Обидите им бяха преляли чашата.
-Край-извиках и се приближих до едната, когато чух глас..

11Частният плаж Empty Re: Частният плаж Съб Авг 07, 2010 1:11 am

Вероника Милър

Вероника Милър

Момчето върколак изтика Вероника на една страна,а тя се стресна още повече .След като се осъзна тя разбра че вампирките и върколака ще се сбият,и може би момчето щеше да пострада по нейна вина тя реши че вкрайна сметка има силата поне да се опита да се пребори.Милър зае позиция и бързо се трансформира.Пред очите на другите се появи един прекрасен бял вълк.Всички се спогледаха.Досега Рони не се бе преобразявала нарочно.И още зашеметена,тя усети как едната вампирка й се нахвърли отгре,а другата продължи враждата си с момичето като се запъти към нея.Тогава Вероника видя как момчето върколак чието име не знаеше се бе хвърлило върху русата вампирка и я бе отместило от нея,след което Милър се запъти към човешкото момиче и застана пред вампирката като също оголи зъби,тогава се чу един вик:
-Спрете!До кога ще продължава това?*развика се момчето върколак*

12Частният плаж Empty Re: Частният плаж Съб Авг 07, 2010 1:39 am

Изабела Рийд

Изабела Рийд

Днес ми беше скучно вкъщи и реших да отида на море.Не бях правило това откакто съм вампир.Разбрах, че в града има частен плаж за богаташите и реших да отида.Платих таксата и влязох.Видях,че беше станало напечено.Грета,Рашел,Джеръми,Бека и още едно момиче-Върколак което не познавах беше там.Поставих хавлията си на един шезлонг и реших да поздравя останалите.
-Здравейте на всички.-промълвих аз-О,пак ли се биете.-Довърших и се засмях.
-Здравей Бела.-отвърнаха всички освен момичето върколак
-Хей,аз съм Бела,приятно ми е.
-Здравей Бела,аз съм Вероника/Рони и на мен ми е приятно.Чакай ти вампир ли си?-попита тя и се отдалечи малко.
-Да,аз съм вампир.-Отговорих,а тя се отдалечи още малко.-Спокойно аз не обичам да се бия.
-Добре,ще ти повярвам засега.
-А вие двете-обърнах се към Рашел и Грета-Защо пак ще се биете?

13Частният плаж Empty Re: Частният плаж Съб Авг 07, 2010 1:51 am

Грета Хъмпфри

Грета Хъмпфри
Admin

-Ами всъщност не знам,не трявба ли това да правим при положение че има върколаци около нас? *повдигнах вежди и размахах ръка*
-По принцип да.. но само ако са ви направили нещо!*засмя се Бела*
-Може би има нещо вярно!*замисли се Шел*
-Може ли да започнем отначало? *тихо промълви момичето върколак*
-Да.. добре!*въздъхнах аз* Добре всички!Аз съм Грета!
-Изабела!
-Вероника!
-Рашел!
-Джеръми!
-И сега? *попита Шел*
-Ребека
-Ами ако искате да се съберем някъде?*огледахс е аз*
-Къде?*попита засмяно белс*
-Ами ако искате елате в нашия хотелски апартамент!

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите