Mystic Forks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли в Mystic Forks!


You are not connected. Please login or register

Къщата на Ванеса Грифин

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Къщата на Ванеса Грифин Empty Къщата на Ванеса Грифин Сря Авг 04, 2010 3:37 am

Ванеса Грифин

Ванеса Грифин

Къщата на Ванеса:
Къщата на Ванеса Грифин V9ivjuspqjxh23x39i8

Стаята на Ванеса:
Къщата на Ванеса Грифин Ping-loft-teenage-bedroom

Банята й:
Къщата на Ванеса Грифин 003430974-big

Холът:
Къщата на Ванеса Грифин Hol2

Кухнята и трапезарията:
Къщата на Ванеса Грифин A3d1b88ad00b656687d6fd

Гостната:
Къщата на Ванеса Грифин C6152p

Втората баня:
Къщата на Ванеса Грифин New_bathroom_3

Закрития басейн:
Къщата на Ванеса Грифин Dscf4627

2Къщата на Ванеса Грифин Empty Re: Къщата на Ванеса Грифин Сря Авг 11, 2010 3:46 am

Ванеса Грифин

Ванеса Грифин

Днес се прибрах от едноседмичната си почивка.Оправих си багажа и се нагласих да изляза да проверя какво съм изпуснала.Можеше и да намина през Роб и незнам какъв беше този странен копнеж да видя Едуард.

3Къщата на Ванеса Грифин Empty Re: Къщата на Ванеса Грифин Съб Авг 28, 2010 5:10 am

Ванеса Грифин

Ванеса Грифин

Разхождах се из къщата ми.Обиколих я три пъти докато си намеря място.Накрая взех една кока кола и излязох навън край басейна.
Слънцето леко показваше лъчите си пред белите облачета, които го бяха покрили като завеса.Нямаше опасност някой да ме види и се отпуснах.След обиколката в мола не се бях виждала с никой.Не беше лошо и да изляза малко.Хем можеше да срещна Рашел или може би Едуард.Хм...дали и той си мислеше за мен.

4Къщата на Ванеса Грифин Empty Re: Къщата на Ванеса Грифин Пон Авг 30, 2010 7:45 pm

Ванеса Грифин

Ванеса Грифин

С Рейчъл се прибрахме в моята къща.
-Уоу!Каква голяма къща имаш? - възкликна тя.
-Харесва ли ти?
-Многооо!
Заведох я в холът и седнахме там.Чудех се дали да й призная това, което ми се случи все пак ми беша най - добрата приятелка.
-Имаме много да говорим! - каза Рейчъл и седна срещу мен. - Откакто изчезна не съм спирала да те търся Неси.Защо изчезна?Какво стана онази нощ?Ти така и не ми се обади..научих от майка ти, че няма да се върнеш..
-Рейч имам толкова много да ти казвам...не беше само скандала онази нощ...има и друго..но ми обещай че няма да казваш на никого, абсолютно никого.
Реших се на тази стъпка.Не исках да имам тайни от нея.
-Обещавам..спокойно Нес.
-Ами...ъ..онази нощ, в която се скарах с мама аз излязох от къщата..Не помня какво е станало но усещах някаква ужасна болка..три дена не можах да правя нищо..болката ме изгаряше.Събудих се нова Рей..аз вече не съм човек..
-Но как...какво имаш предвид Неса.. - погледна ме с объркан поглед.
-Бях прекалено опасна, за да се прибера..Аз..аз съм вампир Рейчъл!
-Не..не е възможно.
Тя стана, беше уплашена.
-Няма да те нараня.Никога не бих.
-Ти убиваш Хора. - каза го така сякаш започваше да ме мрази.
-Не..не убивам хора Рей..аз не се храня с човешка кръв.. - потръпнах при мисълта на човешка кръв.Тя също потръпна и се отдръпна още една крачка назад.

-

5Къщата на Ванеса Грифин Empty Re: Къщата на Ванеса Грифин Нед Сеп 05, 2010 7:40 pm

Ванеса Грифин

Ванеса Грифин

-Погледни очите ми Рейч..Ти си ми най - добрата приятелка и не бих те излъгала..Моля те повярвай ми.. - погледнах я с умоляващ поглед.
Тя се загледа в очите ми.
-Знам, че вампирите, които пият човешка кръв са с червени очи, а другите които не пият такава са със златисти... - прошепна.
-Именно.. - надявах се да ми повярва.
-Твоите са златисти. - промълви.
Все още спазваше дистанцията между двете ни и не смееше да мръдне.Реших аз да направя първата крачка и пристъпих към Рейч.
-Не се страхувай!Няма да те нараня!Никога не съм наранявала хора! - казах го на един дъх.
Ха..да не се страхува..изсмях се на собтсвената си шега...Естествено, че никога нямаше да е същата след като разбра каква съм.Приятелството ни беше обречено..но ето че:
-Вярвам ти!Никога не си ме лъгала и знам, че не би го направила.
Рейчъл се върна и седна на дивана.
-Има ли още нещо, което трябва да знам. - попита и се усмихна.
Ето това беше моята приятелка.
-Всъщност не си на най - безопасното място за почивка..Тук има повече от колкото би предположила свръхестествени неща..Като започнем от кръвожадни вампири, върколаци, самодиви и още неща..Мистик Форкс не е нормален град.
-Ако съдя по това, което ми каза.. - изписка.
-Може да останеш да живееш тук при мен...Ще е добра идея.
-Хммм...като се замисля наистина ще остана...

6Къщата на Ванеса Грифин Empty Re: Къщата на Ванеса Грифин Съб Сеп 11, 2010 2:20 pm

Ванеса Грифин

Ванеса Грифин

Днес с Рейч се бяхме приготвили за пазар..Вече бе изминала седмица откакто тя живееше при мен и засега всичко беше нормално..
- Ванесаааа!Хайде няма да те чакам я! - чуваше се да крещи отдолу.
- Чакай де секунда! - вече слизах по стъпалата. - Тук съм.
- Най - сетне! - промълви тя.
- Няма ли да си вземеш суичер все пак си по потник! - възкликна.
Замислих, че това не бе лоша идея, все пак трябваше да приличам на човек, навън беше 21 градуса, а да изляза само по потник...Затова отидох и грабнах любимия си суичер и на секундата бях при Рей, която си тропаше с крак.
- Да тръгваме! - извиках. - Хей може да срещнем някого и да те запозная с моите приятели!
- Съгласна! - разписка се толкова силно, че имах чуството, че може да ми увреди идеалния слух.
- АА недей да викаш! - сопнах й се.
- Добре!Да не се бавим! - тръгна пред мен и отвори вратата.
Шопинггг.......

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите