Mystic Forks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли в Mystic Forks!


You are not connected. Please login or register

Къщата на Кевин и Моника

3 posters

Иди на страница : Previous  1, 2

Go down  Съобщение [Страница 2 от 2]

26Къщата на Кевин и Моника - Page 2 Empty Re: Къщата на Кевин и Моника Чет Авг 05, 2010 10:07 pm

Джаред Престън

Джаред Престън

След големият смях в хижата, реших да намина отново пир Монс и да и` се извина Стигнах до къщата и се провикнах, тя ме видя през прозореца и замръзна на място все едно беше видяла призрак.
- Монс, хайде навън.. Добре де, извинявай за вчера, няма да се повтори! - извиках и махнах ръка. видях че гаджето и` беше там и махнах и на двамата да излязат. Да не мислеха да си стоят вкъщи цял ден?

27Къщата на Кевин и Моника - Page 2 Empty Re: Къщата на Кевин и Моника Чет Авг 05, 2010 10:12 pm

Тайлър Лаутнър

Тайлър Лаутнър

Погледнах към Моника.
-Хайде,ако искаш да слезем да го видим какво иска! - казах аз и `и се усмихнах,след което отместих един кичур коса от лицето `и и я целунах.Двамата тръгнахме надолу.След малко Моника отвори вратата и слънцето нахлу в къщата.Усмихнах се,след което излязох навън,където онзи Джарерд.Той се беше ухилил,и изглеждаше като пълен идиот.Хнахах студената в сравнение с моята ръка на Моника и приближихме към него.Накрая пуснах Моника ис е приближих да се здрависам с онзи.
-Здрасти,какво искаш? - попитах го веднага щом го пуснах.

28Къщата на Кевин и Моника - Page 2 Empty Re: Къщата на Кевин и Моника Чет Авг 05, 2010 10:39 pm

Моника Блак

Моника Блак

Усмихнах се и тогава чух глас, който накара усмивката ми да изчезне. Сключих вежди и погледнах през прозореца. Долу беше не кой да е , а Джаред. Какво търсеше той пак тук? Чух го да ми се извинява. Имаше късмет, че съм толкова добра и бих приела дори подобно извинение само и само да ме остави намира.
- Хайде,ако искаш да слезем да го видим какво иска! - предложи Тай и аз свих рамене. Двамата излязохме от къщата и Тай ме пусна, като отиде до него. Скръстих ръце и се загледах някъде в околните къщи, подаващи се иззад Джаред. Беше ми наистина интересно да видя какво е измислил пак болния му мозък.

29Къщата на Кевин и Моника - Page 2 Empty Re: Къщата на Кевин и Моника Пет Авг 06, 2010 1:24 am

Джаред Престън

Джаред Престън

Стоях си ухилен, не ми пукаше, че приличам на идиот. Просто едно нещо ми беше смешно.
- Ами дойдох да се извиня на Монс ии да отидем на мястото, където върколаците се събираме. Тази вечер чух от мислите на Лия и Кев, че ще има събрание на всички върколаци от глутницата и Лия ще ни разказва историята на племето ни. Така ви казах да дойдете с мен сега. Трябва да пооправим мястото, че е малко запустяло..
Казах им аз и ги изгледах в очакване да чуя мнението им по въпроса.
- Е, идвате ли? - попитах накрая и погледнах към Монс, после към другия върколак..Тайлър.
- Но аз..съм човек. Ще мога ли да дойда? - попита малко несигурна Мони, а аз се усмихнах и леко извърнах поглед.
- Естествено, това няма значение, ти си под нашата закрила, та на всичкото отгоре си и сестра на Кевин. Дори мисля, че имаш пълното право да знаеш историята на племето му, ако те интересува де...- отвърнах и` аз и после пак потънах в очакване да разбера дали ще дойдат..

30Къщата на Кевин и Моника - Page 2 Empty Re: Къщата на Кевин и Моника Пет Авг 06, 2010 1:41 am

Тайлър Лаутнър

Тайлър Лаутнър

Засмях се,след което хванах ръката на Моника.
-Много добре знаех,за съвета! - казах аз и се усмихнах. - Щяхме да дойдем,и съм сто процента сигурен,че не си дошъл за това,според мен искаше да се видиш с Моника,насаме,но човече..-казах аз и завъртях очи. - сега тя е моето момиче,и ти не трябва да се мешаш,мисля,че беше напълно ясна с ръката си. - при спомена се засмях. - Наистина ние щяхме да дойдеме,и за твое съжаление,няма да оставя Мони за нищо на светя сама! - казах и я обгърнах с една ръка,като сложих ръката си на ханша `и.След което я целунах по бузата.

31Къщата на Кевин и Моника - Page 2 Empty Re: Къщата на Кевин и Моника Пет Авг 06, 2010 1:47 am

Джаред Престън

Джаред Престън

Извъртях очи и се засмях.
- Добре, мисли си каквото искаш, не ми дреме.. Само те моля да си спестиш любовните обяснения, не съм чак толкова малоумен. Ако ще помагаш с мястото кажи, ако не ще повикам някой друг от вълците! - казах му направо каквото имах да казвам и за последно го изчаках да реши дали идват или ще дойдат след няколко часа.

32Къщата на Кевин и Моника - Page 2 Empty Re: Къщата на Кевин и Моника Пет Авг 06, 2010 2:01 am

Моника Блак

Моника Блак

Замислих се. Май най - накрая беше съумял да разбере, че никога няма да съм неговото момиче. Е, не трябваше да прибързвам със заключенията и да си правя изводи, но нещо ми подсказваше, че наистина се е отказал от мен. Щеше да е доста добра новина. Нямаше как да скрия малката си усмивка и тя веднага озари лицето ми. Аз също прегърнах Тай през кръста и после погледнах Джаред.
- Добре..Да вървим тогава.. - казах вече спокойна и погледнах към Тай с очи питащи "Тръгваме ли?"

33Къщата на Кевин и Моника - Page 2 Empty Re: Къщата на Кевин и Моника Пет Авг 06, 2010 2:04 am

Тайлър Лаутнър

Тайлър Лаутнър

Усмихнах се,след което се наведох и я целунах дълго.Когто накрая отлепихме устни,аз се обърнах към другия вълк,и се засмях.
-Добре,хайде,така и така дойде,нека той ни води! - казах аз и тръгнахме след Джарерд,а аз и Моника отзад,вървяхме хванати за ръка.
Приближих се към нея,и тихо `и прошепнах.
-Не е нужно да ходим! - казах аз и я целунах,но така и така бяхме тръгнали,защо не?

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 2]

Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите