Mystic Forks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли в Mystic Forks!


You are not connected. Please login or register

Аналин Уилямс

2 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Аналин Уилямс Empty Аналин Уилямс Вто Юли 20, 2010 2:59 am

Аналин Уилямс



Име: Аналин Уилямс
Години:физически- 19; вампирски- 113

Външен вид: Както всички вампири имам бяла като сняг кожа, тя е твърда и трудно пробиваема, но изглежда нежна и мека като коприна..Очите ми са златисти и дълбоки. Коста ми е медно руса и се спуска на едри къдрици до малко под ръменете ми...

Характер: Не съм като повечето вампири, обичам да помагам на всички и съм много добра и лоялна към истинските си приятели, но много трудно се доверявам на някой и в същото време понякога съм голям инат..Вярвам, че мога да се справям само с животинска кръв, никога не бих убила човек...

История:Родена е на 15 Август 1897 година в Англия. Майка й е англичанка, а баща й е американец. Когато навършва деветнадесет майка й почива и тя не може да го приеме, трябва да отиде в нов град, но има прекалено много приятели там, също така там е и момчето в което е влюбена, за това решава че единственият начин е да се самоубие, но тогава я намира един вампир на име Димитри той я превръща, защото това е едниственият начин тя да оцелее. Близо половин век тя обикаля целият свят с него и още от началото отказва да се храни с човешка кръв, за това накрая е принудена да избяга от Димитри който не приема това че тя смята че може да бъде сита и задоволена с животинска кръв..След няколко години лутане тя намира ново семейство от вампири , което е като нея хранещо се със животинска кръв...

Семейството което Аналин намира след като бяга от Кристофър:
Николас,Елеонор,Кристофър,Питър,Емили,Миранда,Стефани,Наталия,Виктор

2Аналин Уилямс Empty Re: Аналин Уилямс Вто Юли 20, 2010 3:06 am

Грета Хъмпфри

Грета Хъмпфри
Admin

Одобрена!Добре дошла при нас! Smile

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите