Mystic Forks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли в Mystic Forks!


You are not connected. Please login or register

Кухнята

3 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Кухнята Empty Кухнята Нед Юли 18, 2010 3:38 pm

Рашел Волтури

Рашел Волтури
Admin

Тук готвачите ще готвят ястията, за клиентите. Внимавайте да не изгорите нещо!

2Кухнята Empty Re: Кухнята Чет Юли 22, 2010 4:58 am

Лия МакРайн

Лия МакРайн

В момента в който Лия прекрачи прага на кухнята, сякаш остана като омагьосана. Обожаваше да готви, а факт бе че го правеше много добре. Просто й се отдаваше. Мириса на топла, току що изпечена пица я заля още с влизането и момичето се почувства на мястото си. Знаеше, че това е идеалната за еня работа.
- Хей, ти. - попика я някой. - Как се казваше?
- Лия. - бързо отвърна тя, продължавайки да се наслаждава на аромата.
- Тъй като си нова тук, първият ден ще си само помощничка, помощник-готвач. - тази новина не й се понрави и разбира се заядливият й темперамент си каза думата.
- Извинете, но мисля че умея да готвя много добре! - каза тя гордо и вирна носле.
- Така ли? тогава го докажи! На маса номер девет искат пица маргарита. Направи я ти, ако клиентите са доволни ще си главният ни готвач. - това не беше за вярване! дадоха й шанс! Лия веднага се захвана. никога не отказваше предизвикателство.
Като за начало Лия събра необходимите продукти на кухненския плот до себе си, за да й са под ръка.
След като направи основното тесто за пици, тя го разточи с диаметър 30см.
Обели доматите и ги разряза на четири.
Махна семките и ги накълца на дребно.
Наряза моцарелата на тънки филийки.
Намасли тестото със зехтин и го покри с моцарелата.
Отгоре сложи накълцаните домати.
Поръси с босилек.
Нагаря напръска с малко зехтин и пъхна произведението си в сгорещената фурна, която бе предварително загрята. След 13 минути, тя извади пицата. Ухаеше неустоимо, дори за този който не беше гладен. След като сервитьорката я занесе на масата, Лия видя реакцията на клиентите. Бяха останали много доволни и дори споменаха, че това е най - хубавата пица, която са яли.
- Е? - каза доволно Лия, като погледна към другите готвачи.
- Еее, добре..Ти ще си главният готвач...- каза те с лека завист, а Лия си тръгна удовлетворена от себе си.

http://just0add0water.my-rpg.com/index.htm?sid=11a112c37b9df785f

3Кухнята Empty Re: Кухнята Съб Юли 24, 2010 1:04 am

Майли Стюарт

Майли Стюарт

Аз прекрачих прага на кухнята и останах очарована от прекрасния аромат. Ухаеше на току що изпечена пица и този аромат ме заля като приливна вълна. Обожавах да яда и да готвя пици , а и много ми се отдаваше. Това беше любимото ми занимание след пеенето , разбира се.
- Хей ти си новата нали? - чух някакъв глас зад себе си.
- Да.
- Добре. На маса три искат пица "Ани" ще можеш ли да я направиш? - попита ме непознатата жена , а аз кимнах. - Добре по добре побързай.
Бях очароване , че още с пристигането ми имах работа за вършене. Покрай мен мина един мъж и ми подае една престилка.
- Благодаря. - казах аз , а мъжат само ме подмина.
Веднага се захванах за работа. Взех всички нужни продуктни и ги сложих до себе си. После взех една купа и в нея направих тестото. Когато го направих го разточих и започнах да правя пицата. Първо я намазах с лютеница. След това нарязах два кренвирша на колелца и поръсих пицата с тях. Сложих и предварително размразената царевица , настъргах кашкавала и като за финал сложих яйцето. Сложих я в фурната , която предварително бях включила на 200 градуса и само чаках да се сготви. След 20 минути пицата беше готова. Изкарах я от фурната и я изключих. Ухаеше невеорятно , както всичките ми пици. Нарязах я на парчета и я дадох на един сервитьор да я занесе на клиентите. Бях доволна от работата си , явно , както и клиентите. Когато опитаха пицата видях на лицата им да се изписва наслада. След края на работния си ден бях много доволна от себе си , както и останалите готвачи. Всички ме поздравиха. Аз свалих престилката и си тръгнах.

http://the-city-of-vampire.forummotion.com/forum.htm

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите