Mystic Forks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли в Mystic Forks!


You are not connected. Please login or register

Плажът Ла Пуш

+6
Джейкъб Дейвидсън
Никол Евънс
Бека Конър
Рейвън Кълън
Лия МакРайн
Рашел Волтури
10 posters

Иди на страница : Previous  1, 2

Go down  Съобщение [Страница 2 от 2]

26Плажът Ла Пуш - Page 2 Empty Re: Плажът Ла Пуш Нед Юли 25, 2010 6:22 pm

Рейвън Кълън

Рейвън Кълън

Паркирах колата на плажа.Слезнах и се запътих към Бека.
Оооо ,тя говореше с момиче,което всъщност беше зооморф.
Стигнах до тях.
-Здравейте-казах
-Здрасти,Рейв-каза Бека и се усмихна
-Здрасти-каза момичето
-Здравей.Рейвън приятно ми е-казах
-Никол и на мен също-отвърна

27Плажът Ла Пуш - Page 2 Empty Re: Плажът Ла Пуш Нед Юли 25, 2010 6:34 pm

Бека Конър

Бека Конър

- Ники, аз май трябва да тръгвам... - въздъхнах - имам толкова работа... Ще правя парти за рожденият ми ден... ако искаш ела - усмихнах се.
- Не знам... ще видим - отвърна.
- Ето - дадох й лисче на което пише номера ми - обади се като решиш - усмихнах се и двете с Рейв тръгнахме към колата й.
- Покани лли някои от твояите приятелки? - попитах

28Плажът Ла Пуш - Page 2 Empty Re: Плажът Ла Пуш Нед Юли 25, 2010 6:48 pm

Никол Евънс

Никол Евънс

Никол взе листчето с номера на Бека, като се опитваше да осъзнае какво става. Рийвън и Конър се качиха в колата, като Евънс ги следеше с озъдачен поглед. Кълън само я погледна и потегли, като каза нещо на Ребека.
Ники се изправи бавно, като сложих листчето в джоба си. Отново едни и същи въпроси се завъртяха в главата й. Изглежда и Ла Пуш не стоеше по-назад от Форкс, в класацията по станности. Зооморфът се обърна и завървя бавно по плажа, търсейки удобен момент и място, за да се преобрази.

29Плажът Ла Пуш - Page 2 Empty Re: Плажът Ла Пуш Пон Юли 26, 2010 4:09 am

Джейкъб Дейвидсън

Джейкъб Дейвидсън

Дотичах до плажа във вълча форма и когато бях сигурен, че нямаше никой в това число нищо неподозиращи за съществуването на митични създания хора, спокойно се придвижих и трансформирах в човешка форма на плажната ивица.
- Това е то живот!!! - въздъхнах облекчено, когато вдишах свежият и чист въздух носещ се от морския бриз. Нямаше място за сравнение с въздухът преди минути.. Притворих очи и се наслаждавах на момента, когато усетих, че вятърът се усили драстично. Небето се беше покрило с тъмни и гъсти облаци. всичко предвещаваше внезапна буря. Разбира се, това не можеш еда ме тревожи, нямаше причина. Най- много щях да се прибера мокър, но това не беше болка за умиране.

30Плажът Ла Пуш - Page 2 Empty Re: Плажът Ла Пуш Съб Авг 07, 2010 4:57 pm

Емили Лерман

Емили Лерман

Денят беше ужасно топъл , сигурно най- топлия през тази година ...
Бяхме по бански с Майлс - една от най-добрите ми приятели както и шеф , и момчето на живота ми Джо Джонас ...!
Целия ден прекарахме там , карахме сърф , ядохме сандвичи от SubWay , правихме тен , играхме плажен волейбол и още много други неща ...............

31Плажът Ла Пуш - Page 2 Empty Re: Плажът Ла Пуш Пон Авг 09, 2010 9:27 pm

Бека Конър

Бека Конър

Цял ден се шлях по улиците. Беше ми адски скучно. Ту попадах на Лия или Рашел или Бела, но никак не ми беше весело. Главата още ме цепеше и ми тежеше. Реших да отида до Ла Пуш. Едно от местата които днес все още не бях посетила.
Както си бях с дънките, се пльоснах буквално на брега на морето. Вълните идваха и си отиваха като къпеха краката ми.
Чух покашляне зад мен. Обърнах се.

32Плажът Ла Пуш - Page 2 Empty Re: Плажът Ла Пуш Пон Авг 09, 2010 9:35 pm

Джеръми Фийлд

Джеръми Фийлд

Отидох на Ла Пуш за кратка разходка. На плажа видях Бека. Беше се изпънала, а вълните докосваха краката й. Отидох при нея. Покашлях се, а тя се обърна.
-Хей, Бека-поздравих-как е?
-Здрасти. Главата ме цепи и не ми е добре, та затова излязох навън.
-Може ли да помогна с нещо?
-Ами ако знаеш някой трик за главоболие..-започна, но е довърши. Започнах да разтривам главата й с ръце. Не натисках, защото можех да счупя черепа й. След малко Бека каза:
-Благодаря ти,Джер! Наистина знаеш номер за главоболие.
-Няма защо, Бека.

33Плажът Ла Пуш - Page 2 Empty Re: Плажът Ла Пуш Пон Авг 09, 2010 10:12 pm

Изабела Рийд

Изабела Рийд

Разправията с Лия ми дойде в повече и реших да се поразходя.Първо бях в парка след това на поляната в гората и се сетих за единственото спокойно място, на което още не съм ходила.Първо минах през вкъщи да предупредя Дан и Ед,че ще се забавя.След това се качих в колата си и тръгнах към плажа в Ла Пуш.След 10 минути вече бях там,въпреки,че знаех,че е забранено за вампири.Видях,че Бека и Джеръми са там.Реших да не отивам при тях и тръгнах по плажната ивица към другия край на плажа.По едно време някой ме хвана за ръката и аз се обърнах.Беше Джеръми.
-Хей,Белс накъде си тръгнала?-попита Джеръми
-Здравей Джеръми.Първо искам да се извиня,че съм тук,но това остана последното спокойно място във Форкс.Второ,не исках да ви безпокоя.Това е.
-Хей,няма проблем,че си тук и няма да ни пречиш.
Той оново ме хвана за раката и ме дръпна нанякъде.След 5-10 минути бяхме вече при Бека.
-Здравей,Бека.-казах и погледнах към земята.
-Здрасти,Белс.Защо не дойде първо при нас?
-Не исках да ви преча,а и съм тук най-много,за да поплувам.Накрая вълчо ме домъкна до тук.
-Хей искате ли всички да поплуваме.-обади се Джеръми
-Но аз нямам бански.-каза Бека
-Сега се сетих ,че в колата имам още един бански.
Отидох до колата и след 10 секунди вече се бях върнала.
-Е провай го.-казах аз.
-Точно мой размер е.Благодаря Бела.
Влязохме в морето и след малко започнахме да плуваме.

34Плажът Ла Пуш - Page 2 Empty Re: Плажът Ла Пуш Сря Авг 11, 2010 1:59 am

Бека Конър

Бека Конър

Двете с Рашел решихме да отидем до Ла Пуш. Аз за да се порадвам малко на океана, а тя за да се подразни малко с върколаци. Вървяхме мълчаливо, а аз се опитвах да си изясня на какво се дължи странното държание на Рашел и защо още не ме е убила.
- Защо толкова се ужаси като разбра че си се напила и че въобще си купонясвала - попита неочаквано.
- Ами ... - започнах - майка ми беше алкохоличка, както и баща ми. Не искам да заприличам на тях - признах.
- Ясно ... -каза - А те починали ли са?
Учудих се че попита.
- Ами само баща ми...
- Добре, но ти каза "майка ми БЕШЕ" - цитира.
- Така ли? Ъм не, тя е жива.
След половин час вече стигнахме плажната ивица.
А там..

35Плажът Ла Пуш - Page 2 Empty Re: Плажът Ла Пуш Сря Авг 11, 2010 4:04 am

Рашел Волтури

Рашел Волтури
Admin

- Добре, но ти каза "майка ми БЕШЕ" - цитирах.
- Така ли? Ъм не, тя е жива.
След като стигнахме плажната ивица, Бека побърза да си събуе обувките. заразхождахме се по пясъка и не след дълго Бека седна на едно паднало на плажа дърво. Седнах до нея. Няколко минути не продумвахме нищо - само стояхме и гледахме океана. Тогова Бека ме попита:
-Помисли ли си?
-За какво?
-Защо не си ме убила до сега?
-Хм..ами..приятна си ми..? -казах неуверено. -Просто не те възприемам като храна, колкото и тъпо да звучи. При това да си се гътнала няколко пъти ако не бях аз.

36Плажът Ла Пуш - Page 2 Empty Re: Плажът Ла Пуш Сря Авг 11, 2010 4:13 am

Ванеса Грифин

Ванеса Грифин

Излязох от дома и отидох да се поразходя.Ненадейно се озовах на плажа в Ла Пуш.Сетих се за другите отдавна не ги бях виждала и ми беше мъчно за тях.Усетих миризма.Това бяха Бека и вампир.Тогава ги видях Бека и Рашел приказваха си двете.Къде ли беше Рейвън ами Джейк.Не знаех нищо от както заминах от хижата.Приближих се към тях.
-Здравейтеее! - поздравих ги аз, а Рашел се втурна да ме прегърне.
-Добре се завърнала Ванеси. - каза ми тя.
Зарадвах се на топлото посрещане.Тя ме хвана за ръката и ме заведе при Бека.
-О Ребекаа.
-Нес, здравей! - отвърна ми тя...
-Какво изпуснах? - попитах нетърпелива.ю
Двете се засмяха.
-Честно имаме много за разказване. - каза Шел.
-Имаме цели векове. - казах аз и се усмихнах.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 2]

Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите