Mystic Forks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли в Mystic Forks!


You are not connected. Please login or register

Музикален магазин " Punk & Grunge"

2 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Грета Хъмпфри

Грета Хъмпфри
Admin

Музикален магазин " Punk & Grunge" 3066

Вероника Милър

Вероника Милър

Това беше първият ми работен ден.Все още не можех да повярвам че Дийн ни помогна толкова много.Знаех че Ким е в отсрещната врата и това ме успокояваше, защото нямаше начин някой да ме ядоса и аз да се превърна,просто знаех че тя щеше да ми помогне.Магазина беше очарователен.Поне на мен ми харесваше адски много.Беше мъничак и отвсякъде запълнен с дискове с музика.Просто беше перфектен.Имаше и едно малко бюро, на което явно се очакваше че ще стоя аз.Беше обикновенно но за мен беше идеално.Имаше химикалки,разпръстнати листове, няколко диска и всичко беше съвсем обикновенно.На някои хора най=вероятно щеше да им липсва копютъра, но аз бях щастлива че ще вписвам всичко на ръка. Предполагам че по-нататък няма да съм толкова ентусиазирана от този факт.. но сега.. ДА!И така започнах да оглеждам всички дискове, накрая открих един,който ми се искаше да чуя,затова реших че ще си го купя,разопаковах го и го пуснах в малката уредба,която учудващо свиреше доста силно.И тогава чух че вратата се отвори,но човека който влизаше ми беше доста познат-та как няма да ми е познат като това бе Дийн.
-Здравей!*усмихнах се* Проблем ли има?
-Не, всъщност, дойдох да си купя диск!
-Да бе, сериозно какво правиш тук!*засмях се аз*
-Сериозно!Искам да съм първият ти клиент!*усмихна се той*
-Ами добре тогава!С какво мога да ти помогна!
-Търся музика за бунтуваща се тийнейджърка!
-*Вероника го изгледа много странно, погледа й все едно казваше"Какво за бога защо се подиграваш с мен?"
-Племеницата ми!Спокойно!
-Оу..амии какво ще кажеш за Simple Plan ?*отидох, потърсих диска и му го подадох* Най-новият им диск!
-Мм, изглежда добре!
-Значи.. е той?
-Предполагам!Хайде впиши го!
Супер!*засмях се и отидох на бюрото*
-Знам, ч е е малко, малко и не е много модерно,но-
-Спокойно!Точно такова ми харесва!Не искам да го променяш!
-Ами, добре тогава!Честно да ти призная,радвам се че работиш в тази фирма!
-Да и аз !*подадух му диска*
-Много ти благодаря!*засмя се той и изведнъж телефона му иззвъня* извинявай..*въздъхна той и се обърна за да говори*
-Рони, съжалявам но трябва да слизам!
-няма, проблем!Върви!*усмихнах се*
-Благодаря ти!!Чаоо!
Оставаха още петнайсет минути до срещата ми с Ким в стаята за почивк, накоито се насладих изкрено.Имах още един-двама клиенти,след което погледнах часовника си и се запътих натам!

Вероника Милър

Вероника Милър

След като с Ким обсъдихме първоначалната обстановка на новата ни работа, беше време отново да се върнем към нея.Влязох през специялният вход отново в малко магазинче и се настаних на бюрото си,след малко станах и започнах да разглеждам албумите,всички бяха уникални и тогава един глас ме стресна:
-Още си тук?
-*подскочих* Дийн!Какво правиш тук?
-Дойдох да те видя!,какво друго да правя?
-Ами.. не знам? Да си вършипш работата!*казах съркастично*
-*засмя се*Мислех си да те изпратя ?
-Оу, съжалявам но трябва да ходя на пазар със сестра ми!
-Няма проблем!Хайде тръгвай и без това сега няма никой!
-Но, има още петнайсет минути?
-Няма проблем!Върви да се усвежиш!
-Ауч.. това намек ли е? *подсмихнах се*
-Не, просто израз!
-Добре!Благодаря ти!*излязох от магазина и се насочих към стаята за почивка*
След петнайсет минути,Ким връхлетя в стаята с думит:
- Дано не съм закасняла. Отново.
- Не, спокойно, този път не си. Туко-що дойдох.
- И сега? - попитах.
- Отиваме на шопингг.. - хванаме за ръка и си тръгнахме.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите