Mystic Forks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли в Mystic Forks!


You are not connected. Please login or register

Магазин за автомобили и автомобилни части // Show Room

2 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Рашел Волтури

Рашел Волтури
Admin

Магазин за автомобили и автомобилни части // Show Room Car-showroom-001

Рашел Волтури

Рашел Волтури
Admin

Двете с Грета прекрачихме прага на Шоу Рума и аз с обожание погледнах всичките наредени коли. Как да не те накарат да похарчиш парите си? Усмихнахме се една на друга и точно в този момент се приближи мъж на средна възраст:
-Здравейте, дами! С какво мога да ви помогна?
-Коли - казах тъпо аз. Грета ме сръга и се засмя. Засмях се заедно с неяи се обърнах отново към човека.
-Искам нещо бързо, семпло, но провокиращо, женствено, но не прекалено. Искам кола, която да ме зашемети!

Грета Хъмпфри

Грета Хъмпфри
Admin

-Уоуу наистина знаете,какво искате!Ами нека да помисля какво мога да ви предложа!
-Супер!*ухли се Шел*
-Само,едно въпросче!Вие госпожице!*обърна се към мен* Ще желаете ли нещо?
-Аз.. ли.. ъм !Само ще огледам!
-Добре тогава!Вие*обърна се към Рашел* елате с мен!8усмихна се той и се запътиха нанякъде*
Аз останх и заоглеждах колите,всички бяха прекрасни,но някакси не ме караха да се чувствам силна и женствена както исках.Много е важно чувството което изпитваш,когато сядаш зад волана на колата си.Трябва да се чувстваш силен,готов да покориш света.Но,за жалост не виждах кола,която да ме накара да се почувствам така.Изведнъж видях Рашел да идва с подскокливи стъпки и голяма усмивка към мен,явно вече бе намерила подходящата кола!

Рашел Волтури

Рашел Волтури
Admin

Приближих се до Грета подскачайки, хванах ръката й и я задрпах след мен.
-Н.Е.В.Е.Р.О.Я.Т.Н.А. E!!!
След около минута стояхме до най-великата кола:
Магазин за автомобили и автомобилни части // Show Room 2001%20porche%20ruf%20911%20turbo
-Ъм..уау! -беше коментара й.
-Налиииии? - попитах я усмихната - Купувам я! - заявих на човека, а той каза с усмивка:
-Чудесен избор, госпожице! Елате в кабинета ми, за да се погрижим за останалото. Как ще платите?
-В брой. -отговорих бързо и се насладих на секундата, в която лицето му стана бяло от изненада. Брзо се окопити:
-Разбира се, госпожице. Последвайте ме.
Помахах на Грета и я оставих да разглежда.

Грета Хъмпфри

Грета Хъмпфри
Admin

Колата на Шел,наистина беше уникална,искаше ми се и аз да си намеря някаква.Продължих да вървя,докато не стигнах донякаква врата,предположих че вътре също има коли,затова леко открехнах вратата и с почуда видях че има само 3 коли.Две от тях бяха доста стари,но естесвено запазени,явно тук държаха един вид антиките.Но тогава погледа ми се спря на третата,тя не беше никак стара.Даже си беше доста нова.Огледах се да видя дали идва някой и тайничко седнах и тогава усетих.. това беше моята кола.Върнах се в другата зала и видях че продавача и Шели се връщаха.
-Е,какво стана? Купи ли я?
-Естесвено!*усмихна се тя*Само че ще ми я доставят утре сутринта!*направи физиономия,която казваше "Колко са смотани" *
-хайде да вървим!*каза тя *
-Всъщност искам да попитам нещо,в онази стая има кола която наистина бих искала да купя!
-Оу,госпожице няма да е възможно,две от колите са антики и са адски скъпи,а третата е запазена и то за доста висока цена-
-*прекъснах го* Ще удвоя цената,която дават за нея!
-*едва не се задави* Ами.. ами.. добре тогава!Ще отида да подготвя документите,вие елате след малко за един подмис!*започна да забърсва челото си с една кърпичка*
-Искам да я видя!*оплака се Шел*
-Добре,ела!
-Готова ли си?
-да!
-Това е тя! :

Магазин за автомобили и автомобилни части // Show Room 2vlo2sg


-Е,какво мислиш?

Рашел Волтури

Рашел Волтури
Admin

Ъм..уау! -повторих думите й. - Невероятна е! Точно като теб!
-Ооо, мерси! -каза тя и ме прегърна. Това беше..не неприятно, но просто не си падах по прегръдки. Тя усети, че не отвърнах и се отдръпна.
-Проблем ли има?
-Не! -казах веднага - просто..не се прегръщам много..-довърших с леко гузна физиономия.
Тя се засмя.
-Значи ограничаваме прегръдките.
Засмяхме се и човекът пристигна.
-Госпожице, бихте ли дошла да се подпишете?
Грета го последва, а аз реших да я изчакам отвън.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите