Mystic Forks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли в Mystic Forks!


You are not connected. Please login or register

Къщата на Изабела Рийд

+6
Саманта Страйт
Джейсън Милис
Бека Конър
Робърт Кълън
Рейвън Кълън
Изабела Рийд
10 posters

Иди на страница : 1, 2  Next

Go down  Съобщение [Страница 1 от 2]

1Къщата на Изабела Рийд Empty Къщата на Изабела Рийд Сря Юли 21, 2010 2:51 pm

Изабела Рийд

Изабела Рийд

Къщата:
Къщата на Изабела Рийд House-2
Задния двор:
Къщата на Изабела Рийд Outside
Моята спалня:
Къщата на Изабела Рийд 6
Гардеробната ми:
Къщата на Изабела Рийд Proper-dressing-room_web
Спалнята на Даниел /Гаджето ми/ :
Къщата на Изабела Рийд Dbl5
Спалнята на Едуард /Брат ми/ :
Къщата на Изабела Рийд Bed%20kare
Басейна:
Къщата на Изабела Рийд 391_6
Моята баня:
Къщата на Изабела Рийд 391_30
Банята на Дан:
Къщата на Изабела Рийд Bathroom
Банята на Ед:
Къщата на Изабела Рийд Luxurybathroomdesignaxor3554x312_thumb
Терасата:
Къщата на Изабела Рийд 380_11
Трапезарията:
Къщата на Изабела Рийд 7QBqB_imperia_jadalnia
Холът:
Къщата на Изабела Рийд Luksozen-apartament-s-italianski-mebeli
Кухнята:
Къщата на Изабела Рийд Lakewashingtonhouse24-thumb
Стаите за гости:
Къщата на Изабела Рийд Bi2808016
Къщата на Изабела Рийд 4
Къщата на Изабела Рийд Bi2808017
Тенис корт:
Къщата на Изабела Рийд Dubai-tennis
Закрития басейн:
Къщата на Изабела Рийд 125121118347562
Моите коли:
Къщата на Изабела Рийд Bugatti-veyron1-revise
Къщата на Изабела Рийд 060510-7
Колата на Дан:
Къщата на Изабела Рийд Lamborghini-reventon-side-view
Колата на Ед:
Къщата на Изабела Рийд 060510-3
Самолета ни:
Къщата на Изабела Рийд 0c375ed32e



Последната промяна е направена от Изабела Рийд на Чет Авг 05, 2010 3:01 am; мнението е било променяно общо 3 пъти

2Къщата на Изабела Рийд Empty Re: Къщата на Изабела Рийд Пон Юли 26, 2010 9:07 pm

Рейвън Кълън

Рейвън Кълън

Свършихме работа.Прибрахме се преоблякохме се и тръгнахме към дома на Бела.
Стигнахме и аз натиснах звънеца.След малко Белс отвори.
-Влизайте.-каза с усмивка
-Мерси-отговорихме с Бека и се засмяхме.
Влезнахме вътре.
-Здравейте момчета-казах
-Здрасти-отвърнаха и двамата и всички се засмяхме.
-Нещо за пиене?-попита Бела
-За мен една бира-казах
-А,за мен една кола,ако може-каза Бека
-Разбира се-каза Белс и тръгна към кухнята...

3Къщата на Изабела Рийд Empty Re: Къщата на Изабела Рийд Пон Юли 26, 2010 9:13 pm

Робърт Кълън

Робърт Кълън

Бела ме беше поканила на купона в къщата си.Тя ми допадна като хараткер също и Рейв.Чудех се дали момичето щеше да дойде.Отидох до къщата на Изабела и почуках.Тя ми отвори.
-Добре дошъл Роб.
-Здрасти Бела.
В същия момент видях Рейв, подуших и онази сладка миризма.След като ми отвори се върна в кухнята.

4Къщата на Изабела Рийд Empty Re: Къщата на Изабела Рийд Пон Юли 26, 2010 9:16 pm

Изабела Рийд

Изабела Рийд

Заповядайте-подадох бирата на Рейв и колата на Бека
След малко ще се преместим до басейна.
По късно може да си организираме турнир по тенис,а след това
ще вечеряме и после ще танцуваме
-Скъпа С Ед ще отидем да вземем Няколко филма и няколко видео игри.
-Добре Дан,ако искате вземете моята кола.-А сега ако искате ще ви разведа из къщата-Казах и погреднах към Рейв, Бека и Роб.
-С удоволствие-отговориха и тримата
-Е,да тръгваме

5Къщата на Изабела Рийд Empty Re: Къщата на Изабела Рийд Пон Юли 26, 2010 9:28 pm

Бека Конър

Бека Конър

Стоях плътно до Рейв и не мърдах. Стоях като закована. Робърт беше вътре.
- Рейв, отивам до съседната стая - промълвих и изчезнах.

6Къщата на Изабела Рийд Empty Re: Къщата на Изабела Рийд Пон Юли 26, 2010 9:33 pm

Джейсън Милис

Джейсън Милис

Докато си търсех местенце където да отседна си спомних че се бях засякъл с едно момиче, които набързо ми се представи и ме покани на парти в къщата си. Бях леко озадачен от бързината с която го направи, но после разбрах, че и тя беше вампир. Мислех си дали на въпросното парти щеше да има някой който познавам, не че досега познавах много вампири де. Все пак реших от чисто любопитство да отида. Намерих адреса на който се намираше къщата и позвъних, макар че едва ли беше нужно, всички щяха да ме усетят още преди това. Само след няколко секунди вратата се отвори.

7Къщата на Изабела Рийд Empty Re: Къщата на Изабела Рийд Пон Юли 26, 2010 9:35 pm

Саманта Страйт

Саманта Страйт
Admin

Съжалявам за флуда, но искам да знам как пишат всички. Т.е. как сте подредени, за да знам кога да се включа. Ако няма определен ред, да се разберем в флуд-тук.

https://mysticforks.bulgarianforum.net/

8Къщата на Изабела Рийд Empty Re: Къщата на Изабела Рийд Пон Юли 26, 2010 9:39 pm

Изабела Рийд

Изабела Рийд

Чух звънеца и побързах да отворя
-Здравей,ти си Джейсън нали?
-Здравей,аз съм Бела,хайде влизай не стой отвън.
Отидохме до басейна където другите вече се бяха настанили
-Здравей Рейвън,Бека-каза Джейсън-А ти си?
-Роб,приятно ми е
-И на мен-промълви Джейсън

9Къщата на Изабела Рийд Empty Re: Къщата на Изабела Рийд Пон Юли 26, 2010 9:46 pm

Бека Конър

Бека Конър

Къщата започна да се пълни с вампири и започнах да се притеснявам случайно да не стана закуска за някой от гостите. Стоях мълчаливо до Рейвън, докато много вампирски погледи се втренчваха в мен. Молех се да не ме набелязват.
- Спокойно, Бека - каза Рейв.

10Къщата на Изабела Рийд Empty Re: Къщата на Изабела Рийд Пон Юли 26, 2010 9:50 pm

Лилия Спилър

Лилия Спилър

Вървях към къщата на Изабела за партито.То вече бе започнало.Натисках звънеца и след няколко секунди врата се отвори.Беше Изабела:
-Здравей,влизай!-Покани ме тя.Влязох и казах:
-Много хубава къща имаш Бела!-Тя се усмихна и отвърна:
-Благодаря.Настанявай се.-Огледах къщата за познати лица и видях Рейвън и Бека.Отидох при нея и я поздравих:
-Хей Рейв,Бека!И вие сте дошли на партито?-Усмихнах се аз..

11Къщата на Изабела Рийд Empty Re: Къщата на Изабела Рийд Пон Юли 26, 2010 9:57 pm

Рейвън Кълън

Рейвън Кълън

Партито беше супер.
-Здрасти,Лили-казахме с Бека в един глад и пак се засмяхме.
-Незнаех,че и вие ще идвате на купона-каза Лили
-Е,нали знаеш.Ние няма как да пропуснем купон-каза и се засмях.
Всъщност през цялото време наблюдавах Роб и Джейс.
Просто само те се хранеха с човешка кръв от тук присъстващите.

12Къщата на Изабела Рийд Empty Re: Къщата на Изабела Рийд Пон Юли 26, 2010 10:02 pm

Алвин Мейсън

Алвин Мейсън

Беше ми скучно и реших да се поразходя. Чух че наблизо имало купон. Помотах се малко и чух от една много готина къща музиката дънеше яко. Приближих се и почуках на вратата. Отвори ми едно красиво момиче и ме покани да вляза.

13Къщата на Изабела Рийд Empty Re: Къщата на Изабела Рийд Пон Юли 26, 2010 10:09 pm

Изабела Рийд

Изабела Рийд

-Здравей,Аз съм Бела,А ти си?
-Здравей,Аз съм Алвин,аз съм зооморф
-Аз,съм вампир,но няма за какво да се тревожиш
Отидохме при другите и Алвин се запозна с тях
След 10 минути на вратата се почука
-Това трябва да са Дан и Ед-казах аз и се затичах към вратата
Отворих я и наистина бяха те
-Защо се забавихте ОТНОВО!
-Ами колата се развали ,но я оправихме-казаха е един глас
-Добре,елате да правите компания на момчетата защото мисля,че им стана скучно
-Ок,отиваме
-Хей,момчета искате ли да отидем да поиграем Тенис?-Попита дан

14Къщата на Изабела Рийд Empty Re: Къщата на Изабела Рийд Пон Юли 26, 2010 10:12 pm

Робърт Кълън

Робърт Кълън


Тези всички запознанства ми допадаха много.Къщата на Изабела се пълнеше с гости.Щукна ми една идея.
-Хей,Рейв може ли да се запозная с момичето. - тя ме изгледа неодобрително и невярващо.
-Добре, но внимавай. - естествено, че щях да внимавам не исках да правя лошо впечатление,а и още повече да я убивам.
-Вярвам ти, засега Роб - каза студено Рейв.
-Споко, но Бела ще може ли едно безалкохолно.
-Да,ей сега. - може и да ми се струваше,но Бела ми имаше някакво доверие.
Приближих се до треперещото момиче.
-Аз съм Робърт,за приятелите съм Роб.
-Аз..аз съм Бека тоест Ребека. - Погледнах я в очите.Там имаше страх много страх.Сега разбирам колко много я бях изплашил.
-Мислиш ли?! - каза ми Рейв.

15Къщата на Изабела Рийд Empty Re: Къщата на Изабела Рийд Пон Юли 26, 2010 10:38 pm

Бека Конър

Бека Конър

- Н-не, няма нищо, добре съм -казах.
- Извинявай че те уплаших - каза той. Исках да му повярвам, но не можех. Все още ме беше страх.
- Ако те нападне, ще го спра - казах Рейв. - спокойно.
- Няма да я нападам - смотолеви той.
-Да се надяваме - каза студено Рейв.
- Д-добре - изломотих. - Да почва купона.

16Къщата на Изабела Рийд Empty Re: Къщата на Изабела Рийд Пон Юли 26, 2010 10:38 pm

Лия МакРайн

Лия МакРайн

Лия и Джейк бяха получили покана от някоя си Изабела Рийд. Момичето не знаеше нищо за нея нито и вдъхваше доверие, че кани непознати на купон в дома си, но Джейкъб веднага щом прочете думата купон и се лепна онази усмивчица която за Лия означаваше че ще отиде независимо от всичко.
И ето че накрая двамата се бяха озовали пред въпросната къща, където купонът вече беше започнал.
- Здравейте, влизайте! - веднага им поканиха вътре и ние влязохме. Когато Лия осъзна, че беше бъкано с вампири се ужаси, но запази видимо самообладание. Беше толкова задушаващо, не знаеше как Джейк издържаше, нали уж не можеше да понася тази миризма.
- Защо се мръщиш. - изведнъж попита той Лия и тя зяпна срещу него.
- Моля? може би защото тук има повече вампири отколкото някога съм срещала на едно място. - смотолеви тя в отговор и след малко допълни, че отива някъде на чист въздух. И без това беше дошла само да го пази не беше задължително да се забавлява, така че попита някой къде се намира терасата и се изпари.

http://just0add0water.my-rpg.com/index.htm?sid=11a112c37b9df785f

17Къщата на Изабела Рийд Empty Re: Къщата на Изабела Рийд Пон Юли 26, 2010 10:39 pm

Лилия Спилър

Лилия Спилър

Партито беше супер,но аз се чуствах самотна.Познавах единствено Рейв и Бека,но те започнаха да си говорят със някакво момче.Оставих вампирите да си говорят и седнах на дивана.Тогава тя усети някаква неприятна миризма.Огледа се и видя върколаци.Въздъхна тежко и..

18Къщата на Изабела Рийд Empty Re: Къщата на Изабела Рийд Пон Юли 26, 2010 10:54 pm

Джейкъб Дейвидсън

Джейкъб Дейвидсън

Засмях се и видях как Лия продължи да се мръщи, одкато отиваше към терасата. вярно, миризмата която се носеше беше ужасяваща, но тук имаше толкова много вампири, че все с някой можех да се подразня. Накрая видях един самотник и отидох при него. Някакъв тъмнокос тип, който нервно се оглеждаше наоколо. Открояваше се.
- Хей ти, странния тип. - казах и се засмях. Той ме погледна и леко присви очи, вероятно заради миризмата ми.
- Какво? да не си въобразяваш, че миришеш по -добре от мен? - присмях му се, а той ми се озъби.
- Как ти е името?
- Джейсън! - отвърна ми той и с нацупена физиономия се огледа сред гостите.
- Та..Ти човекопиец ли си, или си от онези вегетарианците? - попитах го аз, като си взех нещо за пиене от близката маса. Знаех че му досаждах, но това беше целта.

19Къщата на Изабела Рийд Empty Re: Къщата на Изабела Рийд Пон Юли 26, 2010 10:57 pm

Робърт Кълън

Робърт Кълън

Все още стоях при Ребека и Рейв.
-Да се присъединим към купона. - предложих им.
-Хайде! - отговори плахо Бека като в гласа й се долавяше онази нотка на страха.
-Правилно!
-Знам Рейв.
-Ъ..извинете ама аз нямам телепатични умения.Може ли да си общуваме нормално.
Аз и Рейв се засмяхме.За първи път от много години се разсмях.Бека ни гледаше с недоумение.
-Ама кое му е смешното? - попита ни тя.
Не отговорихме и в този момент се огледах ние се бяхме отделили от другите.Забелязах една самотна вампирка.
-Хей коя е тя? - попитах Рейв.
-Приятелка,казва се Лилия. - усещах хладината в гласа на Рейвън.
-Нека отиваме на купона и може и нея да вземем! - отново им предложих. - дочух,че ще има турнир по тенис...

20Къщата на Изабела Рийд Empty Re: Къщата на Изабела Рийд Пон Юли 26, 2010 11:02 pm

Бека Конър

Бека Конър

Вече не ме свърташе на едно място. Станах от дивана и започнах да ходя напред-назад.
- Господи, всички тук ли са вампири? - прошепнах
- Не - дочух глас зас себе си и се обърнах.
Повдигнах вежда.
- Аз съм Джейкъб... - момчето протегна ръка.
Изглежда не беше вампир и не беше опасно да се запознаем.
- ... и съм върколак - добави.
Отстъпих крачка назад, а той се засмя.
- Няма да те нараня, спокойно- каза той.
Господи... вампири..върколаци, зооморфи.. колко още неща имаше които не знам...?
- Казвам се Ребека - стиснах ръката му.

21Къщата на Изабела Рийд Empty Re: Къщата на Изабела Рийд Пон Юли 26, 2010 11:06 pm

Лилия Спилър

Лилия Спилър

Стоях седнала на дивана и се чудех как може сред толкова много вампири да ми е толкова скучно.Огледах стаята ,но не видях нищо необичайно освен,че вампир си говори с върколак.Добре,че върколака беше далеч,защото не можех да търпя миризмата му.По едно време..

22Къщата на Изабела Рийд Empty Re: Къщата на Изабела Рийд Пон Юли 26, 2010 11:19 pm

Саманта Страйт

Саманта Страйт
Admin

Саманта не беше ловувала от няколко седмици и златистото в очите `и се губеше. Въпреки агонизиращата жажда в гърлото, можеше да се контролира и щеше да изкара още няколко дена без кръв.
Докато крачеше към апартамента си в Форкс, Сам чу силна музика, идваща от голямата бяла къща на една пресечка от нея. Миг по-късно и миризмата я връхлетя. Не беше само една. Бяха доста.. объркани. Напрегна обонянието си и различи няколко познати миризми. Имаше и на върколаци. Какво, по дяволите? помисли си Саманта, надушила човека в къщата. Вампири, върколаци и хора? О, и нещо ново. Зооморфи? О, Господи!
Поради неизвестна причина, този факт, че всички те купонясват заедно, отприщи истеричен смях у Саманта. Май не беше зле да отиде на лов възможно най-скоро.
Обикновенно Сам не ходеше по такива купони, но любопитството `и надделя. Беше `и интерестно как ще се развият нещата при разбирателството на различните видове същества.
Без да мисли се приближи до шумното парти и натисна звънеца на входната врата, след минута колебание. Минаха няколко секунди и вратата се отвори.

https://mysticforks.bulgarianforum.net/

23Къщата на Изабела Рийд Empty Re: Къщата на Изабела Рийд Пон Юли 26, 2010 11:26 pm

Джейсън Милис

Джейсън Милис

Лилия Спилър написа:Стоях седнала на дивана и се чудех как може сред толкова много вампири да ми е толкова скучно.Огледах стаята ,но не видях нищо необичайно освен,че вампир си говори с върколак.Добре,че върколака беше далеч,защото не можех да търпя миризмата му.По едно време..
Любувах се на самооата, докато по едно време при мен не дойде някой и не ме заговори.не беше вампир, миризмата му беше различна и доста неприятна за мен. След две приказки с него разбрах накъде биеше. Искаше да се подразни, но не знаеше, че аз не се ядосвам толкова лесно. След последния му въпрос изсумтях и отвърнах студено.
- Не те интересува! - откъде накъде ще му казвам каква кръв пия, ама че глупав въпрос.
След малко нахалния смръдльо най- после се разкара за моя радост, отиде при някакво момиче.
Отново станах сам и изведнъж погледа ми се спря върху друга вампирка, тъй като и тя бе сама реших просто ей така да я заговоря.
- Здрасти. - поздравих я любезно и тя ми отвърна със същото.
- Аз съм Джейсън, ти? - представих се като за начало.
- Лилия. - отговори момичето.
- Красиво име. - отбелязах с лека усмивка.

24Къщата на Изабела Рийд Empty Re: Къщата на Изабела Рийд Пон Юли 26, 2010 11:32 pm

Лилия Спилър

Лилия Спилър

При мен дойде вампир.Но за разлика от другите вампири,които бях срещнала този беше със кърваво червени очи:
-Благодаря за комплимента.Твоето име също е хубаво!-Усмихнах се аз:
-Е и ти си на купона!-Казах аз..

25Къщата на Изабела Рийд Empty Re: Къщата на Изабела Рийд Пон Юли 26, 2010 11:33 pm

Джейкъб Дейвидсън

Джейкъб Дейвидсън

Бека Конър написа:Вече не ме свърташе на едно място. Станах от дивана и започнах да ходя напред-назад.
- Господи, всички тук ли са вампири? - прошепнах
- Не - дочух глас зас себе си и се обърнах.
Повдигнах вежда.
- Аз съм Джейкъб... - момчето протегна ръка.
Изглежда не беше вампир и не беше опасно да се запознаем.
- ... и съм върколак - добави.
Отстъпих крачка назад, а той се засмя.
- Няма да те нараня, спокойно- каза той.
Господи... вампири..върколаци, зооморфи.. колко още неща имаше които не знам...?
- Казвам се Ребека - стиснах ръката му.
- Приятно им е, Бека! - усмихнах се на милото момиче.
- Знаеш ли..От една страна се радвам, че тук има поне едно нормално създание...- направих пауза и се огледах.
- Но от друга...се чувствам зле, че си единственият човек сред тези чудовища. - казах възмутено. Бях усетил как потреперва ръката й, когато се здрависахме. Беше я страх и изобщо не я винях. разбирах я чудесно.
- Ако искаш, може да съм ти нещо като бодигард тази вечер. - предложих й и се засмях.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 2]

Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите