Mystic Forks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли в Mystic Forks!


You are not connected. Please login or register

Къщата на Грета Хъмпфри

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Къщата на Грета Хъмпфри Empty Къщата на Грета Хъмпфри Съб Юли 17, 2010 12:03 am

Грета Хъмпфри

Грета Хъмпфри
Admin

Къщата на Грета Хъмпфри 90splf

Кухнята..

Къщата на Грета Хъмпфри 2d0jkpe

Всекидневната

Къщата на Грета Хъмпфри 2jfirds

Спалнята ми ..

Къщата на Грета Хъмпфри 2mzzl8y

Банята ми ...

Къщата на Грета Хъмпфри 23rpyy9

Спалнята на Хейли (момичето което е избягало заедно с мен от Волтури)

Къщата на Грета Хъмпфри 330s4t5

Банята й..

Къщата на Грета Хъмпфри 1675atl

Имаше още две гостни с две бани за тях..



Последната промяна е направена от Грета Хъмпфри на Чет Авг 12, 2010 10:55 pm; мнението е било променяно общо 1 път

2Къщата на Грета Хъмпфри Empty Re: Къщата на Грета Хъмпфри Сря Юли 21, 2010 7:53 pm

Грета Хъмпфри

Грета Хъмпфри
Admin

След около 30 минутно въртене в голямото ми легло,реших че е време да стана.Отидох до банята,оправих си леко косата,след което си облякох една къса права пола с един сравнително дълъг розов потник с надписи.Слязох долу и заварих Хейли пред телевизора.
-Хей,какво правиш ? *попитах аз с леко весел тон което бе необичайно за мен*
-Гледам телевизия!*засмя се и размаха дистанционото*
-Хайде да илзезем някъде!
-Ами добре!Но първо си вземи "закуската* ! *ухили се тя,а аз отидох до кухнята и извадих една бланка с кръв.*
-Готова съм!Хайде!*ухилих се аз*
-Добре,да вървим!
Излязохме и заключихме.

3Къщата на Грета Хъмпфри Empty Re: Къщата на Грета Хъмпфри Чет Авг 12, 2010 10:53 pm

Грета Хъмпфри

Грета Хъмпфри
Admin

От няколко дена насам не се бях прибирала в къщата ми.Сигурна бях че в началото Хейли се е паникьосала,но след това е решила че просто не съм се прибрала.Отключих вратата и още с отварянето й тя ме посрещна:
-Наистина можеш да вбесиш,иначе спокоен вампир!Мразя когато изчезваш така!
-Знам,съжалявам!Уф.. жадна съм,трябва да пийна нещо!*двете тръгнахме към кухнята*
-Има текила в хладилника!
-Мм, този път ще мина с нещо по-леко,!*извадих едно шише кола* Например кола!
-Винаги си такава когато се прибереш!Купонясвала си нали?*повдигна една вежда*
-Дам!Бях в един курорт!*ухилих се аз*Както и да е!*бързо се узовахме в всекидневната*
-Ти какво прави?
-Знаеш!Бях със Сам!
-Уу, нали не сте ми изцапали чаршафите?*засмях се злобно*
-Грета!
-Знам!Съжалявам!Ти си повече Волтури, няма да се меся на кучки като теб!*засмях се леко и отидох в стаята си*
-Имаш ужасно самочувствие!
-Мм.. вродено ми е!
-Да,предполагам че когато майка ти те е разждала си е поръчала на вещиците да имаш огроомно самочувствие!
-Беше остроумно!*наклоних глава на една страна и в същото време я бях притиснала до стената* Никога повече не се еб***й с майка ми, кучко!Ясно?
-Извинявай, знам че беше грубо!
-*пуснах я * Мхм.. Не го прави повече!Имам нужда от малко уединение,моля!*изгледах я и тя на минутата изчезна,след което си взех душ и започнах да оправям нещата си,след което си легнах малко*

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите