Добре дошли в Mystic Forks!

You are not connected. Please login or register

Концерт на Парамор

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1 Концерт на Парамор on Нед Авг 15, 2010 5:21 pm

Парамор:

Вижте профила на потребителя

2 Re: Концерт на Парамор on Нед Авг 15, 2010 5:27 pm

О боже мой.Не можех да си поема въздух, въпреки че не беше нужен.Любимата ми група Парамор щеше да идва в Мистик Форк.Идеше ми да започна да крещя.Потърсих в джобовете си телефона и го намерих.Започнах да звъня на всички започнах с Роб после и на Раш на Бела на Ед на Дан и на новото момче Ерик.Сетих се, че и него може да поканя да дойде с мен.Взех си парите от дома и изтичах с най - бързата си походка.За две минути бях до концертната зала.Замаях се.Стоях пред входа и чаках всички да дойдат..Минаха 5 минути и все още никой не беше дошъл.А ето че най накрая някой благоволи да се зададе...

3 Re: Концерт на Парамор on Нед Авг 15, 2010 5:33 pm

Докато стоях и си почивах у дома.Телефона ми извъня и беше Неса.Каза ми веднага да отивам в концертната зала в Мистик Форкс.Ох какво ли си беше наумила отново.Спомена за някакъв концерт на Парамор, а да това беше любимата й група.Е как нямаше да отиде.Приготвих се възможно най- бързо и тръгнах.Като стигнах тя ме гледаше с много ядосан поглед.Вдигнах ръце и казах.
-Каквото й да съм направил съм невинен?
-Невинен?! - каза тя и продължи. - стоя тук и те чакам от 3 минути и 34 секудни.
Схванах за какво се беше ядосала.Ванеса не обича да чака.
-Накара ме да стоя и да те чакам цели 4 минути вече. - тя продължаваше с нейното конско.
-Добре де добре признавам се за виновен. - накрая се обадих. - ти ми се обади в последния момент Неси - Ванеси!
Успокои се защото видя,че приближава едно момиче.
-Ето и Шел идва!
Хм..значи беше поканила и онази вампирка от партито.Рашел Волтури..днес мисля, че ще се опознаем по - добре с нея.

4 Re: Концерт на Парамор on Нед Авг 15, 2010 5:49 pm

Телефона ми звънна и се изписа Неса. Почудих се за какво ми звънни и вдигнах.
-Парамор, парамор, параморр-----
-Несаа, дишай!
-ПАРАМОР имат концерт!!!!!!
-Кога?
-Сега!
-Идвам! - и затворих.
След четири минури и половина бях там, а пред вда ме чакаха Неса и....Роб. О майко!
Усмихнах се лъчезарно и прегърнах Ванеса. Обърнах се към Робърт и му подадох ръка. Той я пое и я целуна. оооооо божке! какъв романтик! Неса подскачаше на едно място и изпищя, когато един огромен, масивен мъж се зае да отваря вратата на залата.

You're not alone, No matter what they told you, you're not alone
I'll be right beside you forever more...

5 Re: Концерт на Парамор on Нед Авг 15, 2010 6:07 pm

Докато си стояхме вкъщи изведнъж телефона ми звънна.Беше Неса.Вдигнах и чух:
-Елате веднага пред концертната зала.
-Какво -попитах с недоумение аз,но Неса вече беше затворила.
-Кой беше?-попита Ед.
-Неса иска да отидем пред концертната зала.Е,ще ходим ли?
-Разбира се,отговориха момчетата.
Приготвихме се за 2 минути.
-С коя кола ще сме?-Попитах аз
-С моята бързо отговори Ед.
-Качихме се в колата и потеглихме.След 2-3 минути бяхме пред залата.Там бяха Неса,Роб и Рашел.Излязохме от колата.
-Кое е толкова спешно,че неможах да си оправя косата?-попита Едуард
Всички се засмяха.
-Парамор,парамор,параморррррррр!-отговори Неса,която скачаше като малко дете
-Дишай-обади е Рашел.
-Сега е в по-добро настроение.-каза Роб
-Какво е станало бе брато?-попита Дан
-Закъснях малко и тя ми се скара.-отговори Роб и се нацупи
Всички се засмяха,освен Роб.

6 Re: Концерт на Парамор on Нед Авг 15, 2010 6:31 pm

Докато си стоях в къщи и гледах телевизия звънна телефона ми.Беше Неси.Като дигнах Неси искрещя:
-Бързо идваи пред концертната зала ще пеят ПАРАМОР.
Казах й че идвам след секунда.
Набързо тръгнах към концертната зала.
Когато стигнах Неси скачаше от радост че ще пеят.

7 Re: Концерт на Парамор on Нед Авг 15, 2010 7:58 pm

Събрахме се всички и един масивен чернокож мъж отвори вратата.
-За концерта? - попита той.
-Да,да,даааа! - започнах да крещя.
По физиономията му личеше, че май съм му спукала едното тъпанче.Обърнах се към другите с усмивка.
Влязохме и първата ми дума беше Уоу.Настанихме се на първия ред.Аз до мен Едуард,Рашел а до не я беше и Роб.След това седнаха Бела и Дан и Ерик.Бях хипер щастлива, но не само от концерта, а от това че и Едуард беше тук.Незнам какво ми ставаше сигурно от вълнение..но си помислих 'Неса стига си отричала той ти харесва'..да навярно беше така, но дали и той ме харесваше.
-Ехоо замечтаната слез долу на земята концерта ти започва! - каза Шел, която беше хванала Роб.
-Аз ли съм замечтаната. - й отговорих като й се усмихнах.

8 Re: Концерт на Парамор on Нед Авг 15, 2010 8:04 pm

Дойдох по желание на моята малка Неса.Влязохме в залатаа и тя беше огромна.Настанихме се на първия ред благодарение на Ванеса, която не спираше да дава усмивки наляво и надясно.Странното беше, че Рашел, вампирката която не спираше да ме гледа с очите си и с която аз се държах джентълменски целувайки ръката й.Честно имах чуството, че ако тя беше човек до сега щеше да е припаднала.Хванах я за ръката и седнахме на местата си.
-Ехоо замечтаната слез долу на земята концерта ти започва! - каза тя обръщайки вниманието към Неса.
Схаван замисъла й и се засмях.
-Аз ли съм замечтаната? - отговори Ванеса като й се усмихна.
Рашел само ококори очи като забеляза, че я гледам и се обърна отново на другата страна..

9 Re: Концерт на Парамор on Нед Авг 15, 2010 8:12 pm

Държах ръката на Роб, докато концертът започваше. Той ми се усмихваше постоянно и бях сиурна, че ако имах сърце досега щеше да минало през гръдния ми кош и да скокнало навън. Боже, много го харесвах. Внезапно в залата настъпи тишина и светлините изгаснаха. Светна едни голям прожектор в средата, а там стоеше Хейли до микрофон на стойка. Цялата зала започна да вика и пищи. Чуха се китарите и тя запя Ignorance.

You're not alone, No matter what they told you, you're not alone
I'll be right beside you forever more...

Sponsored content

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите