Mystic Forks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли в Mystic Forks!


You are not connected. Please login or register

Къщички под наем!

2 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Къщички под наем! Empty Къщички под наем! Пет Авг 13, 2010 7:51 pm

Грета Хъмпфри

Грета Хъмпфри
Admin

Всеки който не желаеше да ходи на хотел можеше да си наем отделна къщичка:

Къщички под наем! Winter-house-lg

2Къщички под наем! Empty Re: Къщички под наем! Пет Авг 13, 2010 8:02 pm

Грета Хъмпфри

Грета Хъмпфри
Admin

Тази година слънцето във Мистик Форкс печеше доста по-често,за разлика от миналите години.Беше ми писнало да си стоя вкъщи,защото просто нямаше как да се разходя, освен ако не беше нощ.Чувствах се ужасно и трябваше да направя нещо по въпроса.Бях чула за един зимен курорт наблизо и мислех да се отбия за известен период от време.Не ми се ходеше сама,но нямаше и как да повикам Хейли,защото отношенията ни още не се бяха оправили съвсем след последната "дрязга".Стегнах си куфара,метнах го в багажника на спортната си кола и седнах зад волана.След като пътува около 2 часа най-накрая бях там.Разгледах го и ми хареса,имаше два възможни хотела.И двата бяха много хубави,но пълни със семейства,които ме изкарваха от нерви,затова когато видях табелата"Къщички под наем" може да се каже че се зарадвах.Наех една от най-големите семейни къщи (бях свикнала на лукс) за неопределен брой време.Бързо се настаних и веднага след това се пльоснах на дивана,извадих телефона си и започнах да го ровичкам,с мисълта да извикам някой тук.Първият човек за който ми хрумна бе Рашел,набрах номера й и ествесвено даде заето.После попаднах на номера на Саманта, но се сетих че е на пълна смяна в книжарницата цяла седмица и тогава реших да потърся номера на Бела, но се оказа че не съм го записала.Вместо "Бела" ,обаче прочетох "Бека".Кога по дяволите бя записала номера на човешкото момиче?Аа,да когато се бях отбила в магазина й,тя ми каза че щяла да потърси подходящ медальон за мен и щяла да ми се обади,ето защо го имах.Ако ситуацията не бе по-различна,никога нямаше да й се обадя,но сега бе наложително,поех си дълбока глъдка въздух и натиснах зелената слушалка:
-Ало?*казах внимателно*
-Ъм.. Грета?*звучеше ужасно учудена*
-Предполагам че съм аз,виж обаждам се защот-
-Сигурно заради медальона,мисля че намерих подходящия!
-Да.. всъщност не!*разклатих глава* Аз съм на един курорт и се чудих дали би искала да дойдеш!*минаха няколко минути*Ало?Бека?Там ли си?... Повярвай ми и аз съм толкова учудена колкото теб!

3Къщички под наем! Empty Re: Къщички под наем! Пет Авг 13, 2010 8:23 pm

Бека Конър

Бека Конър

Леле. Боже, от какъв зор?! Мълчах и не обелвах и думичка.
- Да ми изпиеш кръвта ли искаш ? - казах предпазливо, а тя се засмя.
- Не, разбира се. Просто ела.
- Амиии добре. Къде си точно?
- Зимният курорт до града. Търси ме във най-голямата къщичка под наем.
Взех си една чанта, наблъсках вътре най-различни нужни неща, облякох се като ескимос и тръгнах.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите