Добре дошли в Mystic Forks!

You are not connected. Please login or register

Магазин "Tera Art"

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1 Магазин "Tera Art" on Съб Авг 07, 2010 1:29 am

Вижте профила на потребителя

2 Re: Магазин "Tera Art" on Пон Авг 09, 2010 12:25 am

Реших да посетя магазина на Бека след като бях при Рашел и Грета.Магазина ми хареса много.Видях Бека там и реших да я поздравя.
-Зрасти,по-добре ли си вече?
-ЗДравей,само малко ме боли глава.
-Магазина е прекрасен.
-Благодаря Бела

3 Re: Магазин "Tera Art" on Пон Авг 09, 2010 3:57 am

Тази вечер нямаше какво да правя и реших да посетя магазина за Бека.
Отидох там и разглеждах магазина и.
Отидох при Бека и казах:
-Здрасти Бека.-казах аз
-Здрасти Ерик.-каза Бека
-Много хубави картини и дранкулки си направила.-казах аз
-Мерси Ерик.-каза Бека
Продалжих да разглеждам.
След един час бях разгледал всичко.
Отидох при Бека.
Чао Бека.-казах аз
Чао Ерик.-каза ми Бека.
Пожелах й да й се прочуе магазина.

4 Re: Магазин "Tera Art" on Вто Авг 10, 2010 12:23 am

Влачех си торбите с дрехите и бях супер щастлива. Естествено, че щях да бъда - пазарът винаги ме караше да се чувствам добре. За секунда се замислих за Джеръми и и миналата нощ..иуууу! Как можах? -запитах се на ум и потръпнах. Видях наблизо видях магазин за дрънкулки и картини, и за да се разсея реших да вляза. Веднага щом влязох ме лъхна позната миризма...на Бека.
-Ти отново? -запитах я.

You're not alone, No matter what they told you, you're not alone
I'll be right beside you forever more...

5 Re: Магазин "Tera Art" on Вто Авг 10, 2010 12:35 am

- Ъъъ, аз работя тук - смотолевих.
- Като каква - попита иронично.
- Ами... магазина е мой - казах неуверено.
- Твой? Я стига - сигурно си беше помислила че съм прекалено бедна за такива неща. Всъщност аз съм си бедна.
- О.. ами наследствени глупости - казах - баща ми почина и това ми е от него. А колкото до картините и дранкулките, правя ги сама. Все още нямам помощник. - изтрелях всички думи и те почти се сляха. Опитах се да не показвам какво наистина почувствах като споменах за баща ми... Стараех се да изглеждам безгрижна. Не знаех дали се е получило.

6 Re: Магазин "Tera Art" on Вто Авг 10, 2010 12:53 am

- Твой? Я стига - казах невярващо. Тя нали уж беше бедна?
- О.. ами наследствени глупости - каза - баща ми почина и това ми е от него. А колкото до картините и дранкулките, правя ги сама. Все още нямам помощник. - изтреля тя. Погледна тревожно, но си намъкна маска на безгрижие..но аз не бяп толкова лесна за заблуждаване. Направих се, че не съм забелязала и започнах да разглеждам.
-Хмм..наистина си добра в това - казах, а тя ме погледна учудено -...като за човек. -побързах да допълня. Ние сме по-добри във всичко.
-Ама естесвено - изпуфтя тя и завъртя очи.

7 Re: Магазин "Tera Art" on Вто Авг 10, 2010 2:46 am

- Тааа каквво търсиш тук - побързах да сменя темата.
- Еми нямах какво да правя. - каза, като взе една гривна и се заигра с нея - не са ви много ефтини нещицата - каза - но все пак си струват парите. Хубави са.
Видях че едно от бижутата й хареса.
- Вземи го - казах й.
- Какво..? Подаряваш ли ми го?
- Да.. - усмихнах се.
Не исках да съм враг на Рашел, защото ако бях губех само и единствено аз.
- Благодаря - и тя се усмихна. За първи път я виждах да се усмихва. Трябваше да го прави по-често. Отиваше й.

- Извини ме, имам клиент - казах и отидох на касата. - Добър ден!

8 Re: Магазин "Tera Art" on Вто Авг 10, 2010 3:06 am

Както се разхождах из града и разглеждах витрините ,една ми привлече окото . Все още бях нов тук ,беше си неоспорим факт ,но бях решил да разгледам колкото се може повече неща . Реших да вляза в магазинчето и да си купя нещо за спомен от града ,тъй като после трябваше да си търся къща в Ла Пуш ,която да се надяваме щеше да се намери според джоба ми . Майка ми си беше дала всичките спестявания на мен и не мислех да ги харча на вятъра . Когато влязох в магазинчето ,на касата веднага се появи едно слабичко момиче . Погледна ми и ми се усмихна ,след това ми зададе въпрос .
- Добър ден ! Мога ли да помогна с нещо ?
- попита тя любезно ,а аз се огледах наоколо.
- Хубав магазин . ~вметнах~ Възможно е .. Търся някакъв медальон, чиито елементи да са свързани с морето .. Например делфин .
- опитах се да обясня и се усмихнах леко неловко ,защото не бе биваше особено в обясненията . Надявах се да ме е разбрала ..

9 Re: Магазин "Tera Art" on Вто Авг 10, 2010 3:14 am

Определено не се чувствах в идеална форма след снощи , но можех да си предтсавя какво й е на Бека,която се напи толкова много.След като си тръгнах от хотела реших че е време да се прибера и да се поусвежа,след като сторих всичко това се сетих че бях изгубила най-любимият си медальон, без който не можех.Беше ми прекалено мъчно за него но и се чувствах адски странно без да имам нещо на врата.Реших да се облека и да отида в едно ново малко магазинче,където се говореше че продават такива неща.Сложих си слушалките в ушите и се запътих натам.Още с приближаването на вратата усетих три миризми.Първата на Шел,нямаше да я сбъркам, втората .. на Бека?! и третата отново на някакъв човек.Влязох вътре и видях че Бека обслужваше някакво момче, явно работеше тук,а Рашел веднага се стрелна към мен:
-Здравей Грета!*поздрави ме тя с лека усмивка-типична за нея*
-Хей!*засмях се аз*Явно не можем да си избягаме,а?
-Малък град какво да се прави!*каза съркастично тя след което се засмяхме, поговорихме си още малко след което видях как Бека се задава към мен*
-С какво мога да ти помогна?
-Ами.. не съм сигурна че можеш .. но добре!Търся си някакъв хубав медальон по възможност по-старовременен.. можеш ли да го уредиш?
-Ще се опитам!*подсмихна се тя и се запъти към колиетата*

I don't mind spending everyday оut on your corner in the pouring rain look for the girl with the broken smile ask her if she wants to stay awhile and she will be loved
She will be loved! -- amaizing song--I love it!

10 Re: Магазин "Tera Art" on Вто Авг 10, 2010 4:34 am

Днес посетих толкова места.Бях учудена,че съм стояла вкъщи само около 2-3 часа.Реших отново да посетя магазина на Бека.Трябваши да купя подарък на Ед,който скоро имаше рожден ден.
-Здравей за 5-ти път Бека.-казах и се засмях
-Здрасти Белс.-отвърна и също се засмя.-Търсиш ли нещо?
-Ами да.Търся някаква гривна за мен и една за Едуард.
-Нещо по особено?
-Ами за менпредпочитам да е нещо по морско и.... знаеш да е като мен.-Не обичах да обеднявам много.-За Ед нещо по различно.Незнам точно какво,но ти имам доверие и знам,че ще се справиш.
-Добре,сега ще огледам.-каза тя,помисли и влезе по навътре в магазина.

11 Re: Магазин "Tera Art" on Вто Авг 10, 2010 4:52 am

Сложих си огърлицата, подарена от Бела. Имах чувството, че не го прави от страх..беше просто мила. Докато тя си обслужваше клиентите и Грета, се замислих..После се обърнах към нея и я попитах:
-В колко часа свършваш?
-Ами след около петнайсетина минути..-каза - Защо? - попита тя усъмнена.
-Ами..какво ще кажете за един купон? Вкъщи..
Тя ме погледна с отворена уста, но за няколко секунди се окопити и я затвори. Грета заподскача от радост. Обърнах се и към Бела - друга вампирка от снощи, което ми носеше само лоши спомени. Усмихнах й се и я покатих. След това обърнах внимание на въркола в магазина..вече толкова бях свикнала с миризмата, че не й обръщах внимание. Поканих и него.

Sponsored content

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите