Добре дошли в Mystic Forks!

You are not connected. Please login or register

Къщата на Ерик Уесли

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1 Къщата на Ерик Уесли on Пет Авг 06, 2010 11:27 pm

Къщата ми:

трапезария:

хол:

кухня:

спалнята ми:

спалнята на сестра ми/Лили/:

спалнята на брат ми/Коди/:

спалнята на сестра ми:/Тифани/

баня:

кола:

колата на брат ми/Коди/:

кучета:

басеин:

Вижте профила на потребителя

2 Re: Къщата на Ерик Уесли on Сря Авг 11, 2010 7:58 pm

Днес направих купон.На бързо отидох да взема бира и безалкохолно.Подредих всичко за партито.Нахраних кучетата.Чаках да дойдат гостите.Качих се за малко до горе да се преоблека.

3 Re: Къщата на Ерик Уесли on Сря Авг 11, 2010 8:07 pm

Шляех се по улиците в Южните квартали.От дълго време не бях виждал никого.Забелязах нови къщи със сигурност имаше нови попълнения, за които не знаех.Чух музика и се запътих към звука.Озовах се пред някаква голяма къща и звънах на звънеца.Имах нужда да видя някой и да се разтоваря замалко.На вратата се показа някакво русо момче.
-Здравей!Аз съм Ерик и правя купон, може да дойдеш? - поздрави ме той.
Беше дружелюбен.
-Здрасти.Аз съм Робърт, но ми викай Роб.
Влязохме вътре.Той е вампир, помислих си аз и изведнъж той прекъсна мисловния ми процес.
-Искаш ли нещо за пиене? - попита.
-Бира.
Веднага я донесе и седна срещу мен.
-Ти си нов нали.
-Да отскоро съм тук.
Какъв късмет още на първото ми излизане да отида на купон и да се запозная с нов вампир.Докато седяхме и разговаряхме на звънеца се позвъни...

4 Re: Къщата на Ерик Уесли on Сря Авг 11, 2010 8:20 pm

Въобще не ми беше до купон нозволих на Ванеса да ме завлече към къщата, от която се чуваше силна музика. С мъка погледнах към улицата, където се намираше моята къща. Можех да се сгуша и да си чета книга или да отида на лов, всичко, но е и това. Поне се надявах да няма върколаци. Позвънихме на вратата и веднага ни отвори русо момче, изглеждащо на около 17 години. От миризмата му разбрах, че е вампир, а по другият мирис че има и друг от нашия вид в къщата. Момчето ни поздрваи и ни покани вътре. Попита ни дали искаме някъкъв алкохол, но отказах и си взех тоник.
След като влязохме в кухнята, подпряно на кухненския плот седеше другият вампир чийто мирис бях усетила. Беше...зашеметяващ. С кафеникаво-руса коса, облечен небрежно..Страшно много ми хареса.Той се запъти към мени съм сигурна, че ако имах сърце щеше да ми е изхвръкнало от гърдите. Какво ми ставаше? Никога не съм си падала по някой така. При това непознат. При Волтури просто сменях партньори, но нищо повече.
Вампирът спря пред мен, но се обърна към Ванеса. По дяволите!
-Здрасти, Неса! - поздрави я той
-Здрастиии! -каза тя и го прегърна.
-А ти си? - попита ме той и ми подаде ръка. Поех я и му отговорих:
-Рашел..Волтури.

You're not alone, No matter what they told you, you're not alone
I'll be right beside you forever more...

5 Re: Къщата на Ерик Уесли on Пет Авг 13, 2010 8:16 pm

Ходеше ми се някъде независимо къде.За това завлякох Рашел с мен към първата къща от която се чу музика.За една минута с моето темпо стигнахме и позвънихме.Отвори ни едно русо момче - беше нов и беше вампир.Разбрах, че се казва Ерик и точно тогава забелязах Роб, а и още нещо как Рашел го гледаше. -Здрасти, Неса! - поздрави ме той.
-Здрастиии! -казах аз въодушевена и го прегърнах.
След което видях, че и той гледаше към Шел.
-А ти си? - попита ме той и ми подаде ръка. Поех я и му отговорих:
-Рашел..Волтури.
-Тя е моя приятелка. - допълних.
Очевидно нещо ставаше с Рашел, беше толкова усмихната.
-Настанявайте се. - каза гостоприемно Ерик.

Sponsored content

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите