Mystic Forks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли в Mystic Forks!


You are not connected. Please login or register

Хотел "Падаща звезда"

+3
Бека Конър
Рашел Волтури
Грета Хъмпфри
7 posters

Иди на страница : Previous  1, 2

Go down  Съобщение [Страница 2 от 2]

26Хотел "Падаща звезда" - Page 2 Empty Re: Хотел "Падаща звезда" Нед Авг 08, 2010 5:24 am

Рейвън Кълън

Рейвън Кълън

Божеее...
Доста неща станаха днес..
Рашел и Джер се харесват.Бека се напии .
Точно в момента обсъждаме актиори..
-Хейй...Ами какво ще кажете за онзии от Здрач..-казах
-Кой по-точно?-попитаха
-Онзии...Как му беше името...Тайлър Лаутнер...-казах
-Аз мисля,че Робърт е по секси-каза Грета
-Не е вярно-оспорих я
-Напротив-отвърна
-Да беее...Тай има по-добре оформено тяло от него-казах
Джер се върна и попита:
-Тай ли?
-Мда..-казах
~Те откъде познават Тай.Та той е от глутницата...~продължаваше да си мисли той
-Не този Тай,Джер-сепнато отвърнах
-Ами кой тогава?-попита
-Този дето играе в Здрач-казах и поклатих глава...

27Хотел "Падаща звезда" - Page 2 Empty Re: Хотел "Падаща звезда" Нед Авг 08, 2010 5:34 am

Рашел Волтури

Рашел Волтури
Admin

Пиех поредната си текила..Радвах се поне, че не ми изгаря гърлото като на хората.
Обсъждахме актьори от Здрач, и кой е по-секси, Джеръми дрънкаше за някакви хващания и изпускани, не слушах много. Изглегнах се върху килима:
-Прави ми се секс - изтърсих ни в клин, ни в ръкав .
Рейвън ме изгледа и започня да се хили, на Бека май й ббеше най-смешно, но тя се смееше и на вилицата в ръката на Грета, така че не се броеше--Джер се обади:
-Аз..-не довърши.
А Рейв се изказа:
-Пресвета божия майко!
Какво си беше помисли върколака?

28Хотел "Падаща звезда" - Page 2 Empty Re: Хотел "Падаща звезда" Нед Авг 08, 2010 6:11 am

Бека Конър

Бека Конър

- Прави ми се секс - изтърси Рашел.
Започнах да се смея като изтървана. Тоест бях изтървана. Бях се напила много здраво. Толкова много се хилих че не успях да чуя какво си говорят. Кикота ми заглушаваше всичко.
- То на кого не му се прави - каза съркастично Грета.
- На... на мен - успях да изломотя през смях.
Другите ме изгледаха учудено.
- Какво? - попитах, а смеха ми беше леко укротен. Леко.
- Ама ти не си ли ... ? - Рашел не довърши. Беше адски учудена.
- Не - казах простичко.
- Че на колко години си - попита Джеръми.
- 16
- Еми достатъчно са. - Изкоментиа той. - не знаеш какво изпускаш.
- Няма да изпускам. Ще ви гледам.
- Какво? - опули се Рашел
- Ще се образовам - казах. Е, вече определено се държах като пияна до козирката. - Мхм... не се щегувам - изпих последното останало от питието ми - И, още нещо. Джер направи ми един коктейл.
- Да, мадам - каза, а аз се засмях - ама първо имам малко работа.
- Зарежи - казах - къде държите ликьора? - попитах а Грета ме изгледа.
- Бека, колкото и да ме дразниш, ще ти кажа че за теб не е хубаво да пиеш повече - уточни тя.
- Еее, нищо няма да ми стане от една чашка.
- Една?
- Една - кимнах.
- Ще видим тая работа - намеси се Рашел. - И, чакай. Кой казал че ще правим нещо въобще.
- ТИ - каза Джеръми и по гласа му разбрах. Страхуваше се Шел да не се откаже в последният момент.
Завъртях очи и тръгнах към кухнята да си търся пиенето.
- Джеръми, върни ми дрехите - казах като минах покрай него.
- Няма пък, на! - каза той и се изсмя.
- Иначе ще взема твоята тениска - предупредих.
- Шел няма да ти я даде ... нали - обърна се към червенооката.

29Хотел "Падаща звезда" - Page 2 Empty Re: Хотел "Падаща звезда" Нед Авг 08, 2010 6:31 am

Рашел Волтури

Рашел Волтури
Admin

Мне знам..-отговорих.Замислих се..Джеръми беше навит..ама той ее върколак по дяволите! Толкова е...не естесвено! И миризмата му, и въобще цялото му същещствуване беше противното, отбъскващото за мен, но май не и в този момент. Бека се върна, държаща бутилка с ликьор.
-Еееее?! Ще го правим ли или не? -попита тя и се запъти към спалнята ми. Нямах си и на представа как въобще може да ходи. Джеръми веднага скочи..
-Май не си го правил от време? - попитах го заядливо.
-Просто не и със смърдяща вампирка и не мисля, че ще оживея или ще го повторя някога.
Той ми подаде ръка, за да се изправя. Замислих се за шеста от секундата и поех ръката му.
-Абе ти нормална ли си? -попита ме невярващо Грета- С куче??
Отидох при нея и й казах:
-В момента въбоще не съм на себе си и нямам предсатава какво правя! - заявих, приближих се към нея и я целунах. След това последвах Джеръми и Бека към спалнята. Бека веднага се хвърли върху един от диваните. Блъснах Джеръми върху леглото и той застана по гръб, усмихнат. Надвесих се над него и го целунах.
-Готова ли си да се научиш как се прави, Бека? -попитах я. Тя се приближи още за по-добра гледка и одобри. Отпи още от бутилката с ликьор, след това я вдигна и започна да ни полива. Джеръми извика от удоволствие май.. Започнах да разкопчавам роклята си, после бано я изхлузих през главата си. Взех бутилката от Бека и отпих голяма глътка. След това налях малко в устата на върколака и вплетох език с неговия със силен вкус на ликьор. Ръцете му намериха закопчалката на сутиена ми. Отпих още една глътка и го оставих да ме съблече напълно. Бека дойде при мен в леглото и ми погна да съблечем дрехите на върколака. Отново си взе бутилката, настани се отстрани и стана свидетел на най-голямата глупост, която съм правила в живота си.

30Хотел "Падаща звезда" - Page 2 Empty Re: Хотел "Падаща звезда" Нед Авг 08, 2010 7:11 am

Рейвън Кълън

Рейвън Кълън

И те зяпочнаха.
Отврат.Аз чувах мислите им и всичко което правеха...
Потреперих от пугнуса
-Добре ли си,Рейв?-попита Грета
-Ами да кажем,че е отвратително да слушам мислите им...-казах отвратено
-На кой по-точно?-попита
-На Шел и Джер-казах
-Ъъъ...-каза
Отидох в стаята стараеки се да не ги поглеждам.
-Хайде,Беки мисля,че се образова достатъчно-казах
-Но...-започна да протестира тя
-Няма но.Да оставим влюбените насаме-казах и я изнесох от там с вампирска скорост.
Върнахме се при другите.

31Хотел "Падаща звезда" - Page 2 Empty Re: Хотел "Падаща звезда" Нед Авг 08, 2010 7:24 am

Бека Конър

Бека Конър

Продължавах да ги гледам докато не дойде Рейв и не ме извлече от стаята.
- Но... - запротестирах.
-Няма но.Да оставим влюбените насаме-каза.
- Ама аз се образовам - казах и извисих глас.
- Бек, ти си невъзможно пияна. Спри се. Не искам накрая и ти да се мушнеш при гълъбчетата.
- Няма ... - врътнах се и пак се запътих към тяхната стая.
- Ребека! - каза Рейв строго. Всъщност тя май беше единствената която може да мисли трезво.
Ядосах й се. Как така ще ме спира? Ааамаха.
Видях бутилката от ликьора в ръката си, вече празна.
Подадох й я и си помислих : Защо не си я треснеш в главата?
Па тръгнах към спалнята, но по пътя кривнах към кухнята за пиачка.
В следващият момент цялата бях морка, от глава до пети. Обърнах се и видях Рейв с кофа в ръка. Изгледах я тъпо.
- Това бяха извънземните, нали - попитах я, а тя се хвана за главата.
- Не, баба ми от гроба дойде да те залее - каза иронично и изпуфтя.
- Знаех си!!! - възкликнах.
- Бека, много яко си се натряскала - изясни Грета.
- Така ли? Аз не знаех. - казах и започнах да се хиля като пълна идиотка.
Отидох до банята. Вътре имаше две кофи с вода. Едната я излях върху Рейвън, а докато тя пуфтеше и се дразнеше отидох при влюбените и излях другата кофа отгоре им и пак се пльоснах на дивана.

32Хотел "Падаща звезда" - Page 2 Empty Re: Хотел "Падаща звезда" Нед Авг 08, 2010 7:34 am

Рашел Волтури

Рашел Волтури
Admin

Едвам почуствах кофата с вода, с която ни заля Бека. Тя отново се пльосна на дивана и продължи да се "образова".

--------

Влязох в стаята, напълно облечена, а Джер ме следваше по петите само по една хавлия. Бека беше заспала на дивана в спалнята. Веднага щом влязох Грета ме изгледа все едно съм напълно умопобъркана.
-Сериозно ли бе хора? -попитах ги. -Какво толкова..Просто отидохме в стаята и запо..
-Няма нужда от повече информация - прекъсна ме Рейвън.
-Хеей! Ти си ни чела мислите нали? Как беше? - попитах я, повдигайки вежди.
-Отвратително! - отговори ми мигновенно тя. -Вие сте изваретни!;„ - заяви ми тя.
-Виж - започна Грета - нека просто се престорим че никога не се е случвалои да не говорим за това! Съгласни?
-Напълно! - отговориха всичики в стаята.
-Съжалявам, куче, нямаш късмет! - завърнах се отново към лошото си тоношение към върколака и седнах до Грета.

33Хотел "Падаща звезда" - Page 2 Empty Re: Хотел "Падаща звезда" Нед Авг 08, 2010 10:19 pm

Изабела Рийд

Изабела Рийд

Вчера бях зизлязла да се поразходя,без никой да забележи,не бях забелезала колко е часа и когато се върнах вече беше утро.
-Добро утро хора.-Казах аз .-Какво се случи вчера?-допълних аз.
Другите ми разказаха какво се е случило.
-Не мога да повярвам.-Отвърнах след като те свършиха.
-И ние не можем,но е истина.-Обадиха се те.
-Е,някой иска ли кафе?-попитах и се запътих към кухнята.
-Направи по едно за всички.
След 2-3 минути кафето беше готово и аз се върнах при другите.
-Е,сега какво ще правим?-попитах аз

34Хотел "Падаща звезда" - Page 2 Empty Re: Хотел "Падаща звезда" Нед Авг 08, 2010 10:53 pm

Бека Конър

Бека Конър

Ярката слънчева светлина която нахлуваше от шороко разтворените прозорци, погъделичка клепачите ми и ме принуди да напусна света на съня. Имах чувството че те са от камък. Едва си отворих очите. Ух че неудобно беше. Бях заспала на дивана. Идея си нямах как се е стигнало до там. Цялото тяло ме болеше. Врата ми беше схванат. Гърба ме болеше.
- Оооооооооох - изломотих докато ставах - главата ми тежиии. - надигнах се едва, едва и залитнах. Паднах на земята - ауу.
Следващият шок. Защо бях по бельо. Защо забога? Защо косата ми беше морка. Защо Джеръми и Рашел стояха в леглото? Защо Рейвън стоеше до врата и тропаше с крак. Защо до мен стоеше бутилки от ликьор и гренадин?
Видях в сутиена ми имаше забутано листче. Взех го и прочетох:
- Състезавай се. Надпиване със текила.Послепис: Загубилият изпълнява едно желание на другите.
Не. не не не не. Не. Имах смътен спомен от това което е било. Добре де и смътен спомен нямах. Помня само че надпиването започна...
отидох в другата стая.
- Оооо, сънчо се излюпи - каза Грета.
- Колко е часа - попитах като разтърках очи.
- Два и половина след обяд.
- Аха.... МОЛЯ?
Забелязах че и Бела е тук и когато започнаха да й обясняват какво се е случило се заслушах, защото аз самата не знаех. Когато свършиха с разказа си, поех лицето си в шепи. Толкова беше срамно.

35Хотел "Падаща звезда" - Page 2 Empty Re: Хотел "Падаща звезда" Нед Авг 08, 2010 11:24 pm

Рашел Волтури

Рашел Волтури
Admin

Бека зарови лице в шепите си. Беше токова засрамена..ами аз? Откачена ли съм!? Когато Джеръми се събуди по обяд се опитада ме прегъре, но аз го изритах.
Стоях на касата на врата между банята и хола и слушах как обясняват на Бека случилото се снощи..щастливка! Поне можее да забрави простотиите, които беше свършила снощи, а аз нямах този дар. По дяволите!
Седнах на един от диваните и Бела отвори уста да ме пита за мен и кучето, но просъсках:
-Нито дума! Миналата нощ не се е случила, из без това се чувствам достатъчно омръсена..не ми помагайте!
Тя замълча и отново се обърна към другите
-Хм..какво смятате да правим днес? -попита тя.

36Хотел "Падаща звезда" - Page 2 Empty Re: Хотел "Падаща звезда" Нед Авг 08, 2010 11:38 pm

Изабела Рийд

Изабела Рийд

Никой не ми отговори.След малко Рашел седна на един от диваните и каза:
-Нито дума! Миналата нощ не се е случила, из без това се чувствам достатъчно омръсена..не ми помагайте!
Тя замълча и отново се обърна към другите
-Хм..какво смятате да правим днес? -попитах аз отново.
-Ами нека първо си изпием кафето и тогава ще решим.-Обади се Грета.
След като бяхме готови с пиенето на кафето аз отидох до кухнята и след малко се върнах.
-Заповядайте!-Казах аз и сложих на масата Сандвичи и питиета против махмурлук.-Е надявам се да ви харесат.
Хотел "Падаща звезда" - Page 2 D36d9ceeb1e21f3516b57d136b56d259

37Хотел "Падаща звезда" - Page 2 Empty Re: Хотел "Падаща звезда" Пон Авг 09, 2010 12:01 am

Бека Конър

Бека Конър

Бела донесе сандвичи и допълнително кафе. Бях адски гладна. Изядох два сандвича за има-няма 5 минути. Плюс две кафета.
- Главата ми още ми тежииии - измрънках
- Сама си си виновна - заяде се Рашел
- Не съм... добре де малко само. Ама к'во да направя като ми се падна това - направих физиономия. - Искам си дрехитеее - имитирах плач и затропах с крак
- Джеръми се изпари . не знаем къде ги е оставил - каза Грета.
- Ела с мен - каза Рашел
Странно. Последвах я. Отидохме в другата стая, а тя отвори гардероба, измъкна отвътре една рокля и ми подхвърли.
- Ето ти дрехи.
- Ъъъъ... мерси - казах неуверено.
- Имаш късмят че сега съм горе долу великодушна, иначе щеше да си останеш по бельо. А сега идвай - Тя ме задърпа към хола.

38Хотел "Падаща звезда" - Page 2 Empty Re: Хотел "Падаща звезда" Пон Авг 09, 2010 2:09 am

Рашел Волтури

Рашел Волтури
Admin

Задърпах Бека към хола. Май всички се зарадваха, че е облечена.
-Ходи ли ти се на пазар? - попитах я аз.
Тя остана втрещена
-Чакай..-каза тя след около минута - Ти искаш да ме водиш на пазар!?
-Ами трябва да се научиш да носиш нормални дрехи, не тия...ужасии.
-Рейв? -обръна се тя към другата вампирка, а аз изпуфтях. - иска ли да ме изяде? - запита тя шепнешком.
-Върпеки, че съм изненадана, колкото теб, мога да кажа, че не иска..
Едвам я дочаках да си свърши изречението и задърпах Бека към вратата.
-Хайдееее! Имам нужда да пазарувам!! - почти проплаках и тя ме последва

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 2]

Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите