Mystic Forks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли в Mystic Forks!


You are not connected. Please login or register

Movie theater

4 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Movie theater Empty Movie theater Пет Юли 16, 2010 10:55 pm

Рашел Волтури

Рашел Волтури
Admin

ПРОГРАМА --

Играта на играчките 3 - 11:10ч ;; 14:00ч ;; 18:30ч ;; 20:20ч
Кръвта на Съмър - 10:00 ;; 13:00ч ;; 17:00ч ;; 20:00ч;; 22:00ч.
Не ме забравяй - 12:45 ;; 17:15ч ;; 21:00ч
Шрек: Последната глава - 12:20 ;; 16:35ч ;; 20:55ч ;; 23:00ч

Movie theater 600x400_gallery_sc_movie_theater_1

2Movie theater Empty Re: Movie theater Пет Юли 23, 2010 5:50 pm

Бека Конър

Бека Конър

Това беше поредният скучен и монотонен ден. Всичките ми приятели се бяха пръснали из града, а аз стоях в квартирата сама,общувайки единствено със учебниците. Трябваше да се поразсея малко. Взех малко от спестяванията си и тръгнах към киното. Навън валеше и въпреки това аз бях без чадър. Като стигнах до киното приличах на мокра кокошка. Взех една програма и разгледах филмите. Реших да си взема билет за "Не ме забравяй". Говореше се че филмът бил много добър, но аз все още не го бях гледала. Купих си един среден пакет пуканки и се настаних, надявайки се прожекцията да започне по-скоро.
Загледах се във вече притъмнялата зала и забелязах тъмен силует, който приближава.

3Movie theater Empty Re: Movie theater Пет Юли 23, 2010 6:08 pm

Рейвън Кълън

Рейвън Кълън

Не ми седеше вкъщи затова отидох на кино.
Взех си билет за филма "Не ме забравяй".Имаше много добри изводи за него.
Влезнах в залата и се насочих към мястото си.
В залата вече беше тъмно, но на мен не ми речеше.
Оказа се,че мястот ми е до някакво момиче,което ме зяпаше докато се приближавах.
Седнах си на мястото и филмът започна...

4Movie theater Empty Re: Movie theater Пет Юли 23, 2010 6:20 pm

Бека Конър

Бека Конър

Филмът започна. С помощта на бледата светлина която се пръскаше от екрана успях да различа силуета. Беше момиче на не повече от 17 години. Много красиво момиче. Само като стоеше излъчваше грация. Хванах се да я зяпам и рязко извърнах погледа към екрана. От другата ми страна се настани мъж. Огромен беше. Имах чувството че са му нужни две седалки, а не една. Размаха ръце, незнайно защо и бутна пуканките отгоре ми. Аз пък пък като госпожица "много-съм-сръчна" съборих, без да искам, колата си върху момичето до мен.
- Съжалявам - смрънка мъжа, като въобще не даваше вид на съжалява.
- Господи, много се извинявам, наистина, много съжалявам - започнах да се извинявам на момичето, като извадих от чантата си няколко носни кърпички и започнах да я подсушавам.
- Шшшшт! Тихо! - чуваха се намръщени гласове зад нас.

5Movie theater Empty Re: Movie theater Пет Юли 23, 2010 6:45 pm

Рейвън Кълън

Рейвън Кълън

Изведнъж момичето до мен си сабори колата върху ми.Преди това обаче някакъв мъж си беше саборил пуканките върху нея.
- Господи, много се извинявам, наистина, много съжалявам - наистина съжаляваше.Това момиче не беше от най сръчните.Напомняше ми на мен самата през човешкия ми живот.
Засмях се,а тя ме погледна странно.
~Туко що я залях,а това момиче се смее?Странна работа.~помисли си тя
-Не се безпокой,няма проблем-усмихнах се.
-Найстина ли?-попита
-Да-казах...

6Movie theater Empty Re: Movie theater Пет Юли 23, 2010 6:58 pm

Бека Конър

Бека Конър

Изглежда наистина нямаше проблем. Момичето се усмихваше дружелюбно и нищо повече.
- Аз съм Ребека - казах
- А аз съм...
В същият момент огромният мъж се издуха във една носна кърпа, като прекъсна момичето. Замислих се дали щеше да има полза ако бях учила кунг-фу. И дали щях да мога да поваля един мъж - два метра висок- един метър широк.
Гледах съсредоточено лоената топка, която прибра носната кърпичка в джоба си и лакомо започна да лапа пуканки...

7Movie theater Empty Re: Movie theater Пет Юли 23, 2010 7:18 pm

Рейвън Кълън

Рейвън Кълън

- Аз съм Ребека-каза момичето
- А аз съм...-започнах,но бях прекъсната от лоената топка,която седеше от ддругата страна та Ребека.След като свърши,Ребека започна да си мисле защоне е учила кунг-фу.
Аз почнах да се смея тихичко.
Аз съм Рейвън,но ако искаш оже да ми викаш Рейв.Приятно ми е-казах и се усмихнах
-И на мен също-.каза и също се усмихна

8Movie theater Empty Re: Movie theater Пет Юли 23, 2010 7:29 pm

Бека Конър

Бека Конър

След като свърши филма, всички седалки в киното бяха измокрени от сълзите на зрителите. Аз също не бях останала по назад и хубавичко си бях поплакала за главният герой във филма. Забелязах, че Рейвън не е отронила нито една сълза. Не че нещо, но по изражението й виждах че е тъжна, че може би й се плаче, но... неможе? Не знам не беше моя работа.
- Ъмм - започнах колебливо аз - Нямам много приятели.. Ъъ след два дни ще правя нещо като парти вкъщи послучай рожденият ми ден. Ще се радвам ако дойдеш - усмихнах се срамежливо - даже може да доведеш и други твои прители...

9Movie theater Empty Re: Movie theater Пет Юли 23, 2010 7:52 pm

Рейвън Кълън

Рейвън Кълън

Филма свърши и всички бяха плакали.Е,без мен естествено,но аз и да исках и да не исках
неможех да плача.
- Ъмм - започна колебливо тя - Нямам много приятели.. Ъъ след два дни ще правя нещо като парти вкъщи послучай рожденият ми ден. Ще се радвам ако дойдеш - усмихна се срамежливо - даже може да доведеш и други твои прители...
-Ами добре само ми дай адреса си-усмихнах се

10Movie theater Empty Re: Movie theater Пет Юли 23, 2010 8:21 pm

Бека Конър

Бека Конър

Дадох й адреса си и печално се замислих че сега трябва да се прибера и не ми остава друго освен да чета... така ми се искаше да имам приятели с които да мога поне да се разходя. Чувствах се толкова самотна. Помислих си че мога да помоля Рейвън да излезем, но после се сетих че ставам прекалено нахална. Въздъхнах тежко и се запътих към изхода.

11Movie theater Empty Re: Movie theater Пет Юли 23, 2010 8:33 pm

Рейвън Кълън

Рейвън Кълън

Бека ми даде адреса си и започна да си мисли.
Естесвено незнаеше,че мого да чета мисли или,че съм вампир.
Тя искаше да излезем,но мислеше,че става много нахална и затова просто се запъти към изхода.
-Хей,Ребека-я се обърна-ако искаш да отидем у нас.Ще пием по нещо.Ще се опознаем.
-Ами,добре-каза усмиИ така тръгнахме към нас..

12Movie theater Empty Re: Movie theater Пон Авг 09, 2010 7:22 pm

Ерик Уесли

Ерик Уесли

След като бях в магазина за дрехи отидох да гледам кино.Избрах да гледам филма:Шрек.
Избрах си 3 ред 7 място.За киното си взех големи пуканки и голяма кола.Отидох към залата.Почна филма.Залата беше претъпкана.Филмът беше 1час и 30 мин.След 1 час и 30 мин. свърши филма и излязох от залата.Тръгнах към мак Доналдс.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите